Oskarji

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Bunny.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 17. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny. » 22. Feb. 2009 19:39

Ali so mogoče zmagovalci že znani? Kateri so? Kaj si mislite o nominirancih? Kdo po vašem mnenju naj dobi nagrado?
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 22. Feb. 2009 19:43

Upam, da ga bo končno dobila Kate Winslet.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Ashley***
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 25. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashley*** » 22. Feb. 2009 19:49

Oskarji se začnejo ob 2.30 po našem času, nobena od naših televizij jih ne bo predvajala, tko da bom gledala neposredni prenos na HTV1 -zmagovalci še par urc ne bodo znani :)
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 22. Feb. 2009 19:51

Brad Pitt v glavni moški vlogi v The Curious case of Benjamin Button :hearts: Ta človek me vedno znova preseneča.
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Bunny.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 17. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny. » 22. Feb. 2009 19:57

Na uradni spletni strani oskarjev je bilo odštevanje do oskarjev in naj bi se že začeli ob 17:00 po našem času. Kaj pa pol prenašajo že od 17:00?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Feb. 2009 20:00

prej ob 17ih po njihovem času. Ker je še rdeča preproga.
Drgač pa letos nisem še skor nobenega nominiranega filma gledala, zato tudi Oskarje ne bom gledala (sem jih pa ene 3× do zdej).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
dečva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 7. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a dečva » 22. Feb. 2009 22:16

Če katero zanima... Neposreden prenos bo ponoči na nemškem programu Pro 7. Začne se pa ob 01.30 s prenosom iz rdeče preproge.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 22. Feb. 2009 22:21

Močno navijam za Kate Winslet,ki je v mojih očeh ena boljših igralk današnjega časa,malce netipična za Hollywood,ampak na nek način zelo posebna.
Nominirana je tudi Meryl Streep,ki je tudi zelo dobra,ampak tokrat navijam za Kate!
Ne vem kaj med nominiranci počne Angelina,ki poleg lepote,ne premore kakega posebnega igralskega talenta.Ne pravim,da je slaba,le nekaj posebnega meni ona ni,kar se tiče igralskih dosežkov.Film za katerga je nominirana za glavno vlogo,sem si ogledala in se mi ne zdi nek presežek.
Pri moških glavnih vlogah navijam za Brada ali Sean Penna.Zadnji mi je relativno antipatičen,ampak kar se tiče igre-kapo dol.Mislim,da je precej boljši od ostalih konkurentov.
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 23. Feb. 2009 7:52

Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 23. Feb. 2009 9:32

Ne vem kaj je sploh Brad počel med nominiranci, mesto med njimi bi si veliko bolj zaslužil DiCaprio, ki je bil v Revolutionary Road naravnost odličen!
Benjamin Button - kot film,mi je bil zelo všeč,ni pa Brad odigral vloge prav nič specjalno, da bi se jo blo vredno zapomniti.
Podobno Angelina,res ne vem zakaj so jo nominirali, vseeno če bi še enkrat nominirali Kate, še za Revolutionary Road (kapo dol!)
Navijala sem za Penna, ki je tudi pobral oskarja, za rezervo sem imela pa Micky-ja,ki je bil tud hudo dobr.
Ampak Penn je res fajn odigral Milka,je kr razbacil vlogo geja in bil zelo prepričljiv.

Presenetil me je Slumdog Millionaire kot "best picture". Film mi je bil sicer zelo všeč,ampa na drug način kot Benjamin Button, kateremu sem privoščila zmago.

Stranska ženska - Cruzova ni bla glih posebno presenečenje, saj ob njenem igranju v Vicky Christina Barcelona, za njene španske vrstice ne bi sploh potrebovali prevoda, saj je z igranjem samim povedala vse.

Stranska moška - Nimam kej za dodat,smo vedli da bo Heath pobral oskarja,kar je edino prav.

Animirani - Wall-e, spet film, ki niti ne potrebuje teksta,pa pove vse in še več.

Skratka, pravično razdeljeni oskarji in tudi večinoma po pričaovanjih razdeljeni.
Uporabniški avatar
princesss
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 286
Na forumu od: 18. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a princesss » 23. Feb. 2009 10:52

Vesela sm, da so ga dali Heathu. Že za Brokeback bi ga mogu dobit.
Perhaps we all give the best of our hearts uncritically.. to those who hardly think about us in return. /T. H. White/
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 23. Feb. 2009 11:02

ok, filmov in nagrajencev niti nam komentirala ker skor nobenga (razen Viteza teme) nism gledala... bom pa mal komentirala žensko garderobo ker se mi zdi vsak let bl obupna... zdej pa ne vem al se sam take igralke čist brez okusa pojavlajo na teh oskarjih, al so pa čist brez okusa dizajnerji, ki kreirajo obleke... ker letos niti ene vsaj mau všečne oblekce nism vidla... še najlepš je v celoti gledano izpadla Kate Winslet, ostalo pa obup od obupa (posebi Jessica Biel, Meryl Streep pa A. Jolie s tistimi mikimaus ušesi :roll: )... tle je neki slikc z red carpeta: http://www.oscar.com/redcarpet/
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 23. Feb. 2009 15:59

Jezna sem, ker je Brad ostal brez oskarja, ker si je po mojem mnenju zelo zaslužil. V tistem filmu je res fascinantno odigral.
Vesela pa sem za Kate :)
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 23. Feb. 2009 16:16

najbolj me veseli, da je oskarja dobil heath, ker mislim da si ga je resnično zaslužil. pa ne samo zato, ker je pokojni, ampak zato ker je res odlično odigral vlogo jokerja v batmanu.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 23. Feb. 2009 16:21

micamaca napisal/-a:ok, filmov in nagrajencev niti nam komentirala ker skor nobenga (razen Viteza teme) nism gledala... bom pa mal komentirala žensko garderobo ker se mi zdi vsak let bl obupna... zdej pa ne vem al se sam take igralke čist brez okusa pojavlajo na teh oskarjih, al so pa čist brez okusa dizajnerji, ki kreirajo obleke... ker letos niti ene vsaj mau všečne oblekce nism vidla... še najlepš je v celoti gledano izpadla Kate Winslet, ostalo pa obup od obupa (posebi Jessica Biel, Meryl Streep pa A. Jolie s tistimi mikimaus ušesi :roll: )... tle je neki slikc z red carpeta: http://www.oscar.com/redcarpet/

micamaca ti pojma nimaš! se vidi, da ne bereš "strokovnih" komentarjev velikih "modnih" izvedencev na najbolj brani slovenski spletki :lach:
za tega komentatorja žal velja: Le čevlje sodi naj kopitar :)

Drugače mi je pa, po ogledu fotografij, Anistonova tako žarela, z razliko od Angie, ki zgleda 20let starejše od Prijateljice

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov