Nov resničnostni šov: Kmetija

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 19. Nov. 2011 13:26

Jah, Vlasta pač. Jaz jo le bežno poznam (na srečo), poznam pa dosti ljudi, ki jo kar precej poznajo, tudi njeno življensko pot (kar sta hčerki omenili v nedeljski oddaji) in vsi pravijo, da to, kar je bila Vlasta prvih pet tednov sploh ni Vlasta, to kar se pa kaže v zadnjih dveh tednih je pa 10% Vlaste. Mene njeno obnašanje sploh ne preseneča.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 20. Nov. 2011 11:42

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 12:45, skupaj popravljeno 1 krat.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 20. Nov. 2011 11:51

@tearjaker, daj kaj več povej o Vlasti.
Vesna je super, iz oddaje v oddajo je boljša.
Sicer pa vse po starem, Darko molči in ima pamten pogled na vse skupaj, Vlasta spletkuje, Esada je utrujena, rabi še malo več počitka, Valerija je pa malo zamenjala frende.
So se pa zajebal, ko so Mateja izbrali za vrnitev, zna biti kar nevaren za končno zmago.
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 20. Nov. 2011 14:59

Meni je pa Vesna čedalje bolj všeč..Ker ni tipična ženska, ampak je rajši tiho oz. se ji ne da ubadat z tistimi kokoškami, ampak se rajši obrne in gre stran ali pa v nekaj besedah pove bistvo (kadar ji uspe).
Vlasta je itak..poglavje zase..
Esada pa seveda utrujena od jutra do večera...čedalje težje "revca" funkcionira...
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 09. Dec. 2011 20:54

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 12:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 09. Dec. 2011 21:20

Sam res boga.Full se ji je zgodila krivica.To,da so izpadli člani ocenjevali preostale se mi zdi traparija,saj tisti,ki so tam bivali teden ali dva,niso uspeli med tolikimi tekmovalci spoznati vse v tako kratkem času.
Prav razočarana sem,da je Vesna morala iti. :(
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 10. Dec. 2011 1:11

sirova štručka napisal/-a:boga vesna


Folk je nor, vsak je bolj cenjen kot pa nekdo ki je iskren, delaven :?

Še en primer, ko se iz žrtve naredi še večja žrtev.
Uporabniški avatar
OranGina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 26. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a OranGina » 10. Dec. 2011 8:18

sirova štručka napisal/-a:boga vesna


Se strinjam.
Te Esade pa videt ne morem. Mislim, da je ful vplivala na njihovo odločitev s to svojo primitivno goflo...jao! (sploh na Miha in Avgusta)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 10. Dec. 2011 16:32

tor napisal/-a:@tearjaker, daj kaj več povej o Vlasti.


Raje ne bi, ker to je njena osebna zgodba in če ji bo, naj pove sama. Nisem jaz na mestu, da bi trosila informacije o njej naprej.

Sem pa gledala včerajšnjo oddajo in res priznam, od članov ki so ostali v igri bi po mojem mnenju najboljši lastnik te kmetije bil Darko, ampak kot vemo žal izpade. Tako da med Vlasto in Matejem nimam izbire, komu bi jo privoščila. To kar so pa storili z Vesno med zasliševanjem pa je bilo podlo in ponižujoče. Žal je imel Činč kar prav, ko je rekel, da bodo ostali ocenjevali na podlagi starih zamer (in prijateljstev) in sploh ne po delu, ki so opravljali ta teden kot hlapci/dekle.
Uporabniški avatar
OranGina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 26. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a OranGina » 10. Dec. 2011 17:02

Tearjerker napisal/-a:Sem pa gledala včerajšnjo oddajo in res priznam, od članov ki so ostali v igri bi po mojem mnenju najboljši lastnik te kmetije bil Darko, ampak kot vemo žal izpade.


Nee.. :? Kako že to vemo?
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 10. Dec. 2011 18:49

Včeraj nisem gledal, pa je bila očitno najbolj zanimva oddaja.
Uporabniški avatar
angel99
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 2. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angel99 » 10. Dec. 2011 18:56

mhm..
mislim da je veliko ljudi blo včeraj razočaranih, ker je ta lena vlasta ostala namesto Vesne. :?

ti resničnostni šovi so res mimo za moje pojme.. ponavadi zmagajo ravno tiste osebe, ki si sploh ne zaslužijo zmage.. in če je res, da bo Darko izpadel, potem pa res brezveze.. izmed vseh 4, ki so bli prej, sta vlasta in matej bla še najmanj poštena. :mad: :mad:
Uporabniški avatar
OranGina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 26. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a OranGina » 10. Dec. 2011 19:44

Agree.
Če bi pa že res mogla izbirat med Vlasto in Matejem...pa sem rajši za Mateja, čeprav mi gre na živce s tem svojim "tk daaa..."

Drugače pa resnično upam, da Darko nebo izpadel. Si je od vseh najbol zaslužil. Pa kako je potem s tem, ko ostaneta zadnja 2...kdo pol izbira...gledalci?
Uporabniški avatar
angel99
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 2. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angel99 » 10. Dec. 2011 21:28

ta kmetija je tak fucked up.. :mad: :roll:
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 10. Dec. 2011 23:29

@OranGina: ups, se opravičujem če sem ti spojlala zadevo.... :oops: Ampak o tem, kdo sta finalista, se je že pred časom pisalo po vseh mogočih cajtengih, na spletnih portalih, fejsiču, danes je še zaokrožila slika naokoli kjer se je jasno videlo kako Vlasta skače od veselja z Darkovimi kraguljčki v roki. No tisti ki živimo v radiju 50km od Vlaste pa smo itak to zvedeli že dva meseca nazaj ker si ni mogla pomagat da ni povedala (sem pa ves čas potihem upala, da se je zlagala ) .... :roll:

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov