Najbolj bedni filmi ki ste jih gledali

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 02. Apr. 2008 9:32



resno? :eek:
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 02. Apr. 2008 9:35

Tokyo drift ni lih neki hudga ja, se strinjam :)
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 02. Apr. 2008 10:01

Hm... med zadnjimi gledanimi...

Ni prostora za starce... ker mi še zdej noben ni razložu wtf je tist konc čudn...

Pozabljeni... ker je cel film res hud, na koncu so pa kr eni marsovci al kaj so tisti ljudje krivi za vse skupej... Ne maram filmov z marsovci :D
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 02. Apr. 2008 10:04

kajira napisal/-a:men bi blo zanimivo slišat kakšno obrazložitev, zakaj so ti filmi najbolj bedni. ;)


Sej so tudi vsi znanstveno fantasticni filmi zanic, pa vsi akcijski filmi. Pa seveda vsi tisti, ki jih ne razumemo. :lach: Sej ni cudn, da se dela samo se bedne filme, recimo Good Luck Chuck (ki ga potem vecina hvali kok je kjut) - meni je bil eden izmed bolj zanic filmov, kar sem jih kdaj videla - smesen ni, scenarij bi jaz napisala boljsi, igra je katastrofalna, zapleti so se za romanticno komedijo nerealni in najboljs igrajo pingvini, pa se za te sem se cel cas sprasevala, kako so preziveli vse reflektorje in tecno Jessico.


Juno mi je bil pa zelo vsec - za tiste, ki pravite, da je dolgocasen film - kaj ste pa pricakovale? Toki drift? Titanik? :lach:
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
Madisson
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 10. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Madisson » 02. Apr. 2008 12:04

Men tud Juno ni bil všeč :?

kepka napisal/-a:Juno mi je bil pa zelo vsec - za tiste, ki pravite, da je dolgocasen film - kaj ste pa pricakovale? Toki drift? Titanik?

Kaj smo pričakovale? Malo bolj realno zgodbo! Če se obregnem ob vsebino filma: dekletova reakcija, da je pri 16-letih postala noseča, je tako nerealna da kar res ni. Juno pri svojih ubogih 16-letih vzame nosečnost za nekaj čisto samoumevnega in vsakdanjega, da se sploh ne obremenjuje z njo. Da ne omenjam tistega prizora, ko spozna bodoče "starše" svojega otroka, in se ji v trenutku zdi nekaj čisto običajnega, da bo svojega otroka dala stran. Heeh??? Po moje da nobena ženska, ne glede na to, koliko je stara, ne bi mogla dati otroka tako prostodušno drugim ljudem. Če bi vsak vsaj malo razmislil ob filmu, bi dokaj hitro dojel, da se nobena mamica ne more tako zlahka odreči svojemu otroku, kot se je "junakinja" v filmu. Na koncu je sicer potočila tistih par solzic, a takoj za tem se je vrnila "to normal life" :? Ja, pa še kaj :roll: Film so želeli prikazati kot neko "življenjsko" zgodbo "optimističnega" dekleta, a ob tem so spregledali malo morje občutkov in situacij, v katerih bi vsak normalen človek reagiral povsem drugače.
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 02. Apr. 2008 15:58

Jaz sem sla v kino gledat komedijo s primesmi drame in romance. Priporocam ti film Lilja 4-ever, kjer gre za vsekakor bolj realen prikaz 16-letnice v stiski.

Jaz sem se z Juno cisto poistovetila, ker verjamem, da bi ravnala na isti nacin. Po tvoji definiciji pac nisem normalna. Kdo pa sploh hoce bit :lach:
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 02. Apr. 2008 16:02

ok-lilja 4 ever in juno sta pa res dva para cevljev....punce samo ne takih primerjav :evil: tukaj se ne gre kaj komu priporocas ampak kritike filma...
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 02. Apr. 2008 16:09

Sessa napisal/-a:ok-lilja 4 ever in juno sta pa res dva para cevljev....punce samo ne takih primerjav :evil: tukaj se ne gre kaj komu priporocas ampak kritike filma...


Primerjala bom tocno to, kar bom hotela, jasno? :D Poleg tega pa gre tukaj za najslabse filme, akr ste jih kdaj gledali in me je le zmotilo, da se je tu pojavil Juno. Zanimivo, da se Vedno prica, nikoli nevesta pa ne, npr.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
Ann*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 282
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ann* » 02. Apr. 2008 16:16

jaz legenda
kr en konc res ..bedn film
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 02. Apr. 2008 16:56

uf men je pa juno en najbolših, čene najbolši film zanih časov.
dialogi zmagajo, pa tamala ful dobr odigra..
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 02. Apr. 2008 18:55

[b]
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 23:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Blossom
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 25. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Blossom » 02. Apr. 2008 19:37

Ann* napisal/-a:jaz legenda
kr en konc res ..bedn film


se strinjam :?
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 02. Apr. 2008 19:56

~NIA~ napisal/-a:ORGAZMO :rofl: :rofl:
tok bedk da je prou smešn
Orgazmo je precej zabaven film. Je parodija, kar se men zdi, da ti nisi dojela.
kravzlbavc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 16. 10. 2006
Kraj: kingdom far far away

Neprebrana objavaNapisal/-a kravzlbavc » 02. Apr. 2008 20:18

Blossom napisal/-a:
Ann* napisal/-a:jaz legenda
kr en konc res ..bedn film


se strinjam :?


men je pa glih konc najbol svetovn.... :)

mahagonij, nekaterim pa mogoče glih parodije niso všeč,nemorš rečt da ni dojela :roll: men so sicer za tak na izi kr ok da se mal nasmejiš,sam mal pretiravajo z nekimi fintami ki letijo na sex :roll: pa mal preveč nagravžne so nekatere
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 24. Nov. 2008 23:47

*i am legend
*hancock... preprosto zato ker je bil will smith v enem letu bog, robot imel je supermoči, 6 pack in nevem kaj še vse....pa vse skupaj je precej predvidljivo in laim.
* sleepover in podobne super kul najstniške komedije (tipa higschool musical in podobne)
*mamma mia... tega jodlanja tudi nisem mogla pogledat do konca, ampak vseeno vem kaj se na koncu zgodi
*zohan je zakon je precej za lase privlečen
*notebook mi je bil kljub priporočilih mnogih forumašic precej negledljiv, najbrž sem se že docela zasitila romantičnih H-wood instant jokalic, podobno kot p.s i love you. jočeš samo od agonije ker kr traja in traja....
*fast and furious...obup....slabše od petja in plesa je lahko samo dirkanje z avtomobili.
* sex and the city, kljub temu da sem fenica nadaljevanke, sem po neumnosti zapravla 5€ in šla v kino, skor smo zaspale s frendicami od dolgčasa
*the mist od stephena kinga...najbolj banalne pošasti ' kar sm jih kdaj vidla
*mumije tudi nisem mogla do konca pogledat

in še in še je tega....

je pa neki od v tej temi naštetih filmov meni absolutno najljubših. kill bill ( i just love the colourful killing), juno in amelie(bolj simpatičnih filmov pa še ne, sploh so mi vsi filmi od jean pierre jeauneta the best) in sin city mi je bil tudi ful vsec.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov