Najbolj bedni filmi ki ste jih gledali

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 07. Feb. 2011 0:02

donnie darko; kaj je poanta, da ti v sobo trešč letalo in se ti prikazuje en zajc? o.O
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 07. Feb. 2011 0:57

^^ LOOL zdaj sploh nisem mislila pisat v to temo, samo pogledat, obenem pa sem razmišljala, da definitivno Donnie Darko
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
JustThatGirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 6. 3. 2010
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a JustThatGirl » 07. Feb. 2011 11:55

shinee napisal/-a:donnie darko; kaj je poanta, da ti v sobo trešč letalo in se ti prikazuje en zajc? o.O


Očitno nisi štekala pointa filma, poglej ga še 1x pa ti bo bolj jasno.Donnie Darko je med mojimi top 10 filmi ever :)
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 07. Feb. 2011 12:13

ja sej sm dojela point, ampak vseen mi je glup. -.-
sm vidla že boljše psihološke trilerje (če bi se temu loh tk rekl). :D
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 07. Feb. 2011 15:54

men je donnie darko zakon. imam rada take odbite filme :D
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
Schatzika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 18. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Schatzika » 08. Feb. 2011 0:25

Veste kaj je men zanimivo? To da mnogi ljudje hvalijo film "Donnie Darko" in ga kujejo med zvezde... ampak če se pojavi nekdo, ki pravi, da tega filma ne razume in da bi si želel razlago, se nihče od teh privržencev filma ne spravi, da bi pojasnil poanto in predstavil temelj zgodbe.

Nekako imam občutek, da tudi vi sami ne veste o čem se je v filmu šlo in da ste bolj malo izcimili kar se zgodbe tiče. Najlažje je reči, da ima nekdo IQ nižji od sobne temperature... ampak težje je biti pameten in zadevo vljudno razložit.
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 08. Feb. 2011 1:30

Schatzika napisal/-a:Veste kaj je men zanimivo? To da mnogi ljudje hvalijo film "Donnie Darko" in ga kujejo med zvezde... ampak če se pojavi nekdo, ki pravi, da tega filma ne razume in da bi si želel razlago, se nihče od teh privržencev filma ne spravi, da bi pojasnil poanto in predstavil temelj zgodbe.

Nekako imam občutek, da tudi vi sami ne veste o čem se je v filmu šlo in da ste bolj malo izcimili kar se zgodbe tiče. Najlažje je reči, da ima nekdo IQ nižji od sobne temperature... ampak težje je biti pameten in zadevo vljudno razložit.


hvala za podporo. sicr ga razumem, but still. ^^,

Konkubina* napisal/-a:
shinee napisal/-a:donnie darko; kaj je poanta, da ti v sobo trešč letalo in se ti prikazuje en zajc? o.O

Ko boš imela IQ večji od sobne temperature, boš dojela. Ni vse v filmih o blondinkah s čivavami in kupu pohotnih najstnikov. Sicer pa ja, Donnie Darko je tudi na moji top 10 lestvici.


aha, okej, ker mi donnie darko ni všeč (pa napisala sem, da razumem film), ker se mi "time travel" ne zdi ravno nekaj mogočega oziroma v človekovi moči ipd, potlej to pomen da gledam filme z blondinkami, čivavami in kupom pohotnih najstnikov <<< kar je dejansko nekaj realnega :wink: . excuse me miss mastermind, se grem z zajcom pogovorit.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 08. Feb. 2011 2:18

No, evo... Jaz pa čist priznam, da nisem popolnoma zakapirala poante Donnieja Darka. In bi resno prosila eno, da mi na kratko, v 2 stavkih obrazloži bistvo (ga mam tak namen še enkrat pogledat v kratkem). Če to pomeni, da je moj IQ 22 (v sobi mam trenutno ene 23 stopinj po moje), so be it :D Meni v zagovor, film sem gledala pozno zvečer in nisem bila pri stvari.
Sicer pa so med mojimi favoriti za najbolj bedne filme Scary movie 3 al 4, ne vem več točno, in bolj ali manj vsi družinski filmi z nadležnim/nagajivim desetletnikom in/ali opico v glavni vlogi.
Uporabniški avatar
JustThatGirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 6. 3. 2010
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a JustThatGirl » 08. Feb. 2011 13:29

_patchouli_ napisal/-a:No, evo... Jaz pa čist priznam, da nisem popolnoma zakapirala poante Donnieja Darka. In bi resno prosila eno, da mi na kratko, v 2 stavkih obrazloži bistvo (ga mam tak namen še enkrat pogledat v kratkem). Če to pomeni, da je moj IQ 22 (v sobi mam trenutno ene 23 stopinj po moje), so be it :D Meni v zagovor, film sem gledala pozno zvečer in nisem bila pri stvari.
Sicer pa so med mojimi favoriti za najbolj bedne filme Scary movie 3 al 4, ne vem več točno, in bolj ali manj vsi družinski filmi z nadležnim/nagajivim desetletnikom in/ali opico v glavni vlogi.


!SPOILER! :D

Torej,bom povedala kot sm js razumela.
Donnie Darko je shizofrenični najstnik ki neha jest tablete in ker ima pač shizofrenijo se mu prikaže uni zajec in napove da bo konec sveta v 28 dneh.Potem pade uni motor u njegovo sobo in s tem se ustvari targentno vesolje torej nek paralelen svet ki dejansko ne obstaja.Zajec je prišu iz prihodnosti in Donniju pove kaj more nardit.(če ne bi poplavu šole ne bi spoznal Gretchen,če ne bi zažgal hiše od Patricka Swayzea ne bi nikoli vedli da je pedofil itd.) Vse to se je pač moralo zgoditi. Na koncu pač ko vidi da Gretchen umre ve da more umret in tako rešit use ostale. Ko spet pade motor je paralelnega sveta konec in je spet realnost,torej usi so živi ampak se spominjajo tega kot bi sanjali.
Torej Donnie je dejansko rešu use pred katastrofo.

Malo več kot dve povedi ma dobro :)
Zadnjič spremenil JustThatGirl, dne 08. Feb. 2011 14:10, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 08. Feb. 2011 13:49

Pri takšnih postih bi bilo smiselno vsaj na viden način opozorit, da gre za spoiler, če že ne z belo pisat.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 08. Feb. 2011 18:25

Men je pa žal, da sem gledala film Dinner for Schmucks :freak:, oba glavna igralca sta mi sicer simpatična, sam tole je pa bedarija bla.
(svetla točka filma je pa Chris O'Dowd :D)
Uporabniški avatar
Catsy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 8. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Catsy » 08. Feb. 2011 22:19

Najbolj bedni filmi so American Pie ipd z najstniškimi potrebnimi forami :roll:
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 09. Feb. 2011 14:21

purple_rain napisal/-a:Men je pa žal, da sem gledala film Dinner for Schmucks :freak:, oba glavna igralca sta mi sicer simpatična, sam tole je pa bedarija bla.
(svetla točka filma je pa Chris O'Dowd :D)


O tem sem tudi že jaz pisala. Obupen je... :cry:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 09. Feb. 2011 14:58

..Evelyn.. napisal/-a:Ma kere fore npr. so ti ble preveč bedne? :P
Kako sem pa loh spregledala objavo? o.O
(tole sprašuje o The Hangover) erm, konkretnih se ne spomnim (ajde, par primerov zdej iz glave: tiger - wtf?; zakaj je smešno ugrabt otroka in nekomu zob(e?) zbit?; da o Ken Jeong-u sploh ne govorim (ki mi je v Community sicer ful dobr)), vem pa da sem med in po gledanju filma bla "wtf :freak:".
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 09. Feb. 2011 16:36

^^ Pa ravno to je point :) Da so tak "glupe" fore, da se ne moreš ne smejat :P
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov