Najbolj bedni filmi ki ste jih gledali

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 27. Apr. 2010 15:15

^^Se strinjam! :wink:
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 27. Apr. 2010 18:01

ja vi kr...samo pol ne jamrajte, da so vam bli bedni pa da hocete cas nazaj pa podobne fore :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Apr. 2010 18:17

Eh, ne ni zapravljen čas. Vsaj cenim dobre filme :lach:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 27. Apr. 2010 19:00

Ne jamram. Pač pogledam film in če mi ni všeč, potem povem. Samo se mi pa zdi neumno, da bi slepo sledila nečemu kar piše, če pa si lahko pogledam in si ustvarim lastno mnenje.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 27. Apr. 2010 20:28

tudi jaz nikoli ne gledam ocen. Vedno si downloadam film, ki se mi glede na sliko in opis zdi vredu, ne glede na to kakšna je ocena in komentarji.
Potem pa samo malo "poklikam" naprej po filmu da vidm kakšen je in če mi je všeč ga gledam če pa ni vredu se pa ponavadi že tam opazi da je film neumen in ga potem ne gledam :D
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 27. Apr. 2010 20:34

Dioniz napisal/-a:ja vi kr...samo pol ne jamrajte, da so vam bli bedni pa da hocete cas nazaj pa podobne fore :D
Pa kaj te tolk moti kolk se je komu zdel nek film beden? :D
Pač jim je bil, jbg; in ozirat se samo na ocene na IMDBju tud ni neko merilo, okusi so različni, to nam je vsem jasno, in nikol ne bo neki vsem enako všeč...think about that. :P
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 27. Apr. 2010 20:42

Ja ampak zelo redki filmi so tukaj, ki imajo visoke ocene pa so vam bedni. Velika vecina filmov ima zelo slabo oceno na imdb in zato pravim, da ste si sami krivi. Film z oceno nizjo kot 5 na imdb se nikomur ni bil zelo dober al pa vsaj povprecno dober razen ce ma kako osebni pomen za gledalca. In tu me doben ne bo preprical v obratno. Zakaj jamras, da ti je film beden, ce pa je glede na oceno na imdb bla zelo mala verjetnost, da bo film dober...

Pa men je skoda vsega pri takem filmu.. Od denarja za kino, sposojo, do placa na disku, do ratia, ce downloadam iz strani, kjer se morem registrirat, do casa, ki prezivim ob takem filmu...

pa nehajte mi nasprotovat samo zato, ker sem pac dioniz :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 27. Apr. 2010 20:48

Dioniz napisal/-a:Pa men je skoda vsega pri takem filmu.. Od denarja za kino, sposojo, do placa na disku, do ratia, ce downloadam iz strani, kjer se morem registrirat, do casa, ki prezivim ob takem filmu...
Mogoče pa nekomu drugemu ni. Enostavno. So želeli cheap zabavo, dobili crap film, upajoč, da bo boljš.

Dioniz napisal/-a:pa nehajte mi nasprotovat samo zato, ker sem pac dioniz :D
Don't flatter yourself, hun :P
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Apr. 2010 20:52

Dioniz - :lol: na zadnji stavek.

Sej ne jambramo, samo povemo kater se je nam zdel beden film :D
V kino načeloma ne hodim bedne filme pogosto gledat, sposojam si jih ne, ratio na vseh straneh za prijavo imam pa itak super (ali si pa Free-je dol dam, če je možno v kakšnem paketu).

Ne bot tečka :P Lahko pa naredimo temo: Bedni filmi z oceno na IMDB nad 6.0 :P
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Lilounix93
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 30. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilounix93 » 01. Maj. 2010 18:35

dance flick :flop: mislm res kr neki! :roll:
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 30. Dec. 2010 21:01

Romance med prijatelji (The Romantics)- obup od filma!
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 30. Dec. 2010 22:52

Shutter- azijski. Na imdbju ma oceno 7.3.
Če gledam horror pričakujem od njega vsaj ene par poštenih skokov v luft ali zgražanje/občudovanje nad groteskno inovativnostjo. In s kolegico sva jo gledali v temi, v tišini, ob polnoči in ni blo ne enga ne drugega :roll: edini + filma je konec, kar pa bolj na triler povleče, drgač podn od grozljivke.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 30. Dec. 2010 23:09

4 rooms...
kaj si to nor, kuj neke, ne! Ta film je sopomenka za "kuj neke", ker je dejansko celi cajt kuj neke! Spravla sem se ga gledat zarad tega, ker je pač od tarantinota, ne...in sej, ja. Itak, da je nonsens :D Ampak, to je pa reeees toooo much nonsens :D



Ogled tega filma priporočam samo pod pogojem, da 5 min prej skadite en joint ali pa se ga malo nalijete, takrat bi verjetno znal bit smešen za crknit. Ampak trezen pa tega ne morš gledat :D
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 31. Dec. 2010 8:14

Dioniz napisal/-a:zakaj sploh gledate filme, ki majo oceno nizjo od 6 na imdb?


Okusov je toliko, da to sploh ni nobeno merilo. Zarad mene ima lahko 10 zvezdic, pa še vedno obstaja možnost, da mi bo kr neki. Pač, odvisno od okusa.

Zame je tak primer No Country for Old Men. Pohvaljen, nagrajen, meni pa čisto mimo. Še bolj sfaljen, pa tudi nagrajen, mi je bil pa tale The Men Who Stare at Goats. Oba imata oceno 6+ na IMDB, pri obeh sem nehala gledat predčasno.

Pri Blueberryu mi je bilo pa, da grem sam še z dvorane ven...obup.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 31. Dec. 2010 11:18

Podpis pod tole.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov