Najbolj bedni filmi ki ste jih gledali

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 30. Jan. 2008 15:41

Casablanca mi je najbolj beden film ever! Nikol nisem se zaspala med filmov, pr temu me je zmankalo ze po pol ure... :?

Da sploh ne omenjam The Nanny Diaries, ki mi je totalno cist mim. Bedna tema in obupna igra Scarlett.
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
Buttercup
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 12. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Buttercup » 30. Jan. 2008 16:17

no angel napisal/-a:pa na pamet mi pade zdle se Smrtno varen - res butast film.

Se strinjam! Čist tak "nakladaški" film :?

Drgač pa še:

- Boogeyman: edino kar je blo groznega v tem filmu je bla glasba, ostalo je blo pa podn od podna. Ful čudna zgodba, slabo povezana, konec povsem nelogičen, bedna igralska zasedba itd.

- Favnov labirint: čist plehka zgodba, polno lukenj, površnosti! Junaki čisto nič prepričljivi... kr neki v glavnem!
Uporabniški avatar
bluebell
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bluebell » 30. Jan. 2008 17:01

Men pa je grozno nezanimiv Beowulf.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 30. Jan. 2008 17:47

american pie, scary movie pa take vrjante.Vecina najstniskih wannabe grozljivk in pa komedij.
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 30. Jan. 2008 18:38

definitivno oni učinek metulja al karkoli je... :roll:
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 30. Jan. 2008 20:12

Lopatka napisal/-a:The day after tomorrow: sicer je sporočilo filma zelo dobro, ampak film mi je bil tko dolgočasno narjen. Lahko bi ga mal popestril s kvalitetnejšo zgodbo!
Redkokdaj odidem od filma tako jezen.
Vsako sekundo filma sem bil pripravljen dat svojo dušo, da bi imel 2 stvari:
- scenarista (in režiserja) Roberta Emmericha na sedežu levo od mene
- aluminijast kij v desnici

Ker potem bi lahko tega debila od scenarista kresnil po zobeh vsakič, ko bi umiral od dolgčasa ali pa ko bi bil kak kretenizem. Torej kar konstantno bi batine padale. Spomnim se megalomanskih kretenarij. Naprimer o tem kako temperatura v sekundah pade na -100 ali neki podobno absurnega zato ker velikanski super ciklon srka super-hladen zrak iz vrhnjih plasti ozracja. Pazi to, ne zelo hladen, ampak super-hladen! :willnicht: Ze za to frazo si zasluzi batine. Poleg tega bo ciklon ful veliko zraka nacrpal iz napol vakuuma, ker zrak gre ful voljno iz obmocja izjemno nizkega pritiska, kar so zgornje plasti ozracja.:roll: P***a, ce bi rekel, da so na zemljo prisli alieni, ki serjejo tekoc dušik in je zato mrzlo(ter folk brez bradavic), bi bil bolj smiselen scenarij. :willnicht: In kaj je tisto sranje, da je zunaj -90 oni se v knjižnici grejejo tako da papir kurijo. V knjiznjici, kateri manjkajo okna. Wow, super izolacija modeli. Valda ne Dennis Quaid ne pozabi zabičati folku naj ostane notri, ker zunaj bodo zmrznili. Ker je ful haska bit v bajti z razbitimi okni če je zuni -90. :willnicht: Sam lastnega nasveta valda ne upošteva, in čeprav se giblje zunaj preživi. Mogoče zato ker je predebilen, da bi vedel kaj je mraz. Tko kot je predebilen, da bi vedel kaj je igranje. In valda celotne krize je konec v parih dnevih. Kao ledena doba. :willnicht: Joj k bom kr lomt začel zadeve v svoji sobi.

Lopatka napisal/-a:Kill Bill: kak nesmiseln film. Mislim da še nikjer nisem vidla tok lukenj v sami zgodbi! Pa kr eno pretepanje cel čas...

Bolj kot kvaliteta samega filma me je razpizdila reakcija ljudi. Folk in kritiki so samo trailer vidl in so že imeli usta trdno okoli Tranatinovega tiča. In pol so vsi masturbiral kok je kul film. Ja res ja...lahko ga povzamem v enem stavku "lej kak raztur dela s katano dobra p***a v kombinezonu". Tako...strnil sm poanto treh filmov.
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 30. Jan. 2008 20:34

Eden bolj bednih filmov (oz. zadnji ki sem ga gledala) je Pokora... :sleeping:
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 30. Jan. 2008 20:44

* Alien proti Predatorju, in vsi pred njim in vsi ki še bojo
* Planet opic
* Vojna Zvezd
* Žaga (I, II, III, ..... n)
* Ptičja kletka

To je zdele iz glave ...
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 30. Jan. 2008 23:14

nazadnje najbolj bedn film Next.
Pa zgodba je ql tko pa film se lepo odvija. sam ko se tip na koncu zbudi!!!!! :( fakit.. pol je pa beden konec :( razocarana
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 30. Jan. 2008 23:30

- Ocean's Eleven: omg, kakšen dolgčas! Mislim da še nikoli nisem porabila toliko časa za tuhtanje ali naj zapustim dvorano ali ne.

- Catwoman: jao - kako plehka zgodba! Halle Berry kot neka mačka rešuje svet proti neki kremi, ki uničuje obraz. Heeh??? Film bi priporočila le tistim, ki si želijo v dveh urah dodobra ogledati Halle v mačjem kostumu :D Film bi lahko celo uvrstila med najslabše filme, ki sem jih kdaj gledala. Da je film slab, priča tudi podatek iz IMDb-ja kjer se je uvrstil na 30. mesto najslabših filmov vseh časov. Mačke bi se smejale če bi to vidle :D

- Boogeyman: prav tako dolgčas po celi črti! Film, ki je totalno zgrešil svoj namen in žanr, v katerega naj bi se uvrščal. Dobra konzumacija za lahko noč! V filmu ni prikazano nobenih motivov... kako je Boogeyman nastal, zakaj ga je na ta način uničil, kako je lahko potoval med omarami, kaj se je zgodilo z ljudmi. Je lahko potoval v preteklost in potem v sedanjost? Film odpira samo vprašanja, odgovorov pa ni nikjer. V ameriki je film uvrščen v PG13, kar pomeni da je za otroke!

- Čarlijevi angelčki: kljub dobri igralski zasedbi, je bil film polomija da ni večje! Gre za kr ene borilne veščine, ki temeljijo skoraj na znanstveni fantastiki. Punce naj bi bile elitne preiskovalke, so pa prikazane kot barbike, ki skačejo sem ter tja, kot da so na modni pisti in morajo pokazati čim več gole kože ne pa na misiji. Obnašajo se (predvsem Cameron) osladno in preveč otročje za tako vlogo. Verjamem pa, da je film impresioniral določene pripadnike moškega spola :D

- Death proof: zeh, zeh, zeh!!! Prva polovica filma se vleče k megla... in te pusti brez vsakega zanimanja kaj se bo zgodilo v naprej. V dvorani se sprašuješ, če se režiser dela norca iz tebe. Film je poln nekih brezveznih dialogov, ki trajajo po 10 minut!!! V filmu me je presenitil samo en prizor, pa še tega so prikazali kar 3x zaporedoma!

- Déja Vu: film od katerega sem pričakovala ful, dobila pa nič! To naj bi bil nek psihološki film??? Poleg vsega pa ima "deja vu" čisto drugačen pomen, kot so ga v filmu prikazali. Mislila sem, da bo več povezav z intuicijo, nepojasnjenimi občutki... šlo pa je v resnici za navadno akcijo, preoblečeno v zgrešen naslov. Pa še zgodba je preveč preprosta in jasna, ki se vleče v nedogled.
Zadnjič spremenil Frenkie, dne 30. Mar. 2008 17:15, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 31. Jan. 2008 8:30

po Mahagonijevem opisu sem se pa tut jst spomnla tegale The day after tomorow, ki sem ga šla še celo v kino gledat. kero zapravljanje keša :tot:

Death proof pa Kill Billi se pač pr men uvrščajo v žanr malo drugačnega. Ampak vseen za pogledat, da veš kaj je fora tega Tarantinota...

Js pa iz principa nikol ne zapustim dvorane. Če sm plačala, pol saj pogledam do konca, da lah saj spluvam konkretno :D
Uporabniški avatar
Gregorius
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 13. 4. 2005
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a Gregorius » 31. Jan. 2008 8:36

Blair Witch Project...beda totalna....pa še glava te boli, ko s tole kmaero skačejo naokol....saj ne moreš niti normalno gledat...
Življenje je kratko, pridobivanje izkušenj dolgotrajno, ugodna priložnost redka, izkušnja varljiva, odločitev pa težka.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 31. Jan. 2008 8:41

Uf ja- pa Kill Bill oba dela. Beda od bede!
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 31. Jan. 2008 8:46

Gregorius napisal/-a:Blair Witch Project...beda totalna....pa še glava te boli, ko s tole kmaero skačejo naokol....saj ne moreš niti normalno gledat...


Ta film je res kr neki, čeprou na trenutke dobr ... ampak če črto potegnem, ni za večkratno gledanje.
In ja, včer je ena napisala Mesto greha ... aaaa, kok pa jst tega filma ne maram. Pa še kupla sm ga, matr. Res eden izmed najslabših filmov, res.

The day after tomorow je bil pa men kul film. Sicer res mal prehitr prkažejo tole ledeno dobo, ampak je lepo opozorilo, kaj lahko bo. Sicer pa itak, 100 ljudi, 100 čudi :)
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 31. Jan. 2008 12:09

Knocked up
Sweet 16
Fun with Dick and Jane
House of Wax
In Her Shoes
Borat
Amelie
My Bollywood Bride
My Super Ex-Girlfriend
Nepopisan list
Night at the Museum
New York Minute
Not Another Teen Movie
Scary Movie 1,....
Shrek the Third
Simpsons - The Movie
Sladke sanje
The Break-Up
The Dreamers
The Lizzie McGuire Movie
The Magdalene Sisters
The Princess Diaries 2: Royal Engagement
When Harry Met Lloyd: Dumb and Dumberer
Little miss sunshine
Police Academy

pa še bi lahko naštevala :roll:

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov