Na kraju zločina

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 30. Mar. 2007 9:00

:D ampak, je blo nepričakovano in ravno to je poanta teh serij.

včeraj pa je nek morilec Dresden (ki je moril pred 10 leti, pa ga horatio takrat ni dobil ali ga pa je, pa je že iz zapora (?)) podtaknil umor horatiu. in sicer je ubil njegovo punco. in včeraj so se bolj ali manj ukvarjali z dokaovanjem horatiove nedolžnosti. no, potem sem za nekaj trenutkov pogledala na cosmo forum :roll: in skoraj zamudila konec :D . videla sem le to, da dresdena, ki je v resnici moril, niso obtožili... in na koncu je horatiu pokazal roke, v smislu, da je na prostosti in se bo najbrž spet "oglasil" z umori... napeto, kot vedno.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 30. Mar. 2007 11:45

motorola napisal/-a:Men je "navadni" CSI (las vegas) daleč najboljši. grissom je car, pa glih taprava ekipa so. horatio mi gre na živce, nekaj me moti, pa ne vem točno kaj. ni on nekaj cajta igral pri nypd blue? (njujorška policija?)
new york je sicer okej (ko kažejo mesto :lol: ), pa ona iz providence-a res ne paše zraven. drugače pa je preveč moderno vse skupaj. kr nekaj dajo na računalnik in pol vse najdejo. malo brezveze. ampak vseeno ne dovolj, da bi nehala gledat :D


amen! :wink: ... to je pa tko kt da bi jst napisala... drgač pa mene pri Miami verziji moti, da so vsi tko mevžasti in delajo take mučeniške ksihte ... od une blondinke, do une patologinje in Horatia, ki na koncu vedno izpade k svetnik... ampak vseen je pa Miami še zmer boljš kt NY, ki je kr neki (tako case-i kot igralci)
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 30. Mar. 2007 11:49

micamaca napisal/-a: ...do une patologinje


Haha ja Alex, men je prov smešn k začne kr kako truplo božat ful, pa ful uno: ubogi revež, tega si res ni zaslužil pa tok k da ne zažvali z njim :lach: Sicer tud men Miami ni tok všeč, ta Horatio je čist preveč "bad ass" , pa una njegova očala ene 37x v enem delu gor pa dol :rofl:

Tud men je najboljši Las Vegas, Grissom rox, tud vsi ostali tam so mi bolj všeč. Najmanj všeč mi je pa NY.
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 30. Mar. 2007 12:05

Men je pa Miami najbolj všeč...Horejšijo je pač karizma z očali :D Še v zaporu jih je imel "pri roki"... :lol: Drugač pa itak vse ful rada gledam...tut NY mi sploh ni slab, sploh det. Don Flack :P
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 29. Apr. 2007 20:37

Ravno danes sem mela ''Las Vegas maraton'' :D
Joooj, Greg je tak srček :hearts:
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 29. Apr. 2007 20:50

Ej, sam neki...Prejšnji teden je bla pr CSI NY ena epizoda, ki se je končala z "to be continued". Ko so ulovili neke mafiozote in pol je njihov šef rekel, da ga itak ne bodo zaprli, ker ve preveč reči o Dannyju. In pol pokaže tega Dannyja z jeznim/prestrašenim frisom. In pol konc. In drugi dan sploh ni blo nadaljevanja!
Wtf?
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 30. Apr. 2007 14:13

Hm, tega se spomnem ko sm že enkrat dlje časa nazaj gledla, sam ne vem če je blo pol nadaljevanje pa kaj se je zgodilo ... Sicer pa je že večkrat blo tak da bi se moglo nadaljevat pa se ni, kok se mi zdi ...
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 02. Maj. 2007 21:30

Dons so dobro igralci - Method Man, Travis Barker in njegova žena, Akon, Obie Trice. Hehe hud del je :D
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 19. Maj. 2007 14:58

A je že kera vidla konec sedme sezone? :eek:
Men je bil totalno freaky...skor ne morm verjet da bom mogla zdej tolk časa čakat :x
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
Star.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 13. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Star. » 02. Jun. 2007 23:13

CSI je res neki najbolsiga...svaka cast unmu ki dela scenarije za to :eek: ...res..ful dobr=) :)
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 10. Mar. 2008 14:17

ja kok je to sezon pa tega?Kera se pa zdj vrti na popu?
Uporabniški avatar
cukrck
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 634
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cukrck » 10. Mar. 2008 15:50

Na popu se vrtita Las Vegas in pa Miami. Nevem pa kolk sezon je tega.
Vsakršna oblika sreče je zasebna. Naši največji trenutki so osebni, imajo svoj razlog, so nedotakljivi. Stvari, ki so nam svete in dragocene, so stvari, ki jih črpamo iz skupnih doživetij. (Ayn Rand)
Uporabniški avatar
shiva*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 311
Na forumu od: 20. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a shiva* » 10. Mar. 2008 18:41

Star. napisal/-a:CSI je res neki najbolsiga...svaka cast unmu ki dela scenarije za to :eek: ...res..ful dobr=) :)


se strinjam. :gut:

morajo pa biti snovalci oddaje, predvsem pri Las Vegas, precej razgledani.
I walk these roads with grace
And I'll wave with you behind me
With a new smile on my face
Cause I'm walking in new shoes now
I got a new song to sing!
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 11. Mar. 2008 9:13

po moje so povsod strokovnjaki zraven. poglej tudi dr. house. tam maš ogromno strokovnih besed, da ne govorim o samih primerih, ki ponavadi niso običajni.
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 11. Mar. 2008 12:39

Definitivno so zraven strokovnjaki, zato ker vse, kar oni delajo na teh napravah, vse dejansko obstaja, se pravi, kot da bi res prišel v en laboratorij in preiskoval zločin - ni izmišljeno skratka.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov