Misija Evrovizija

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 18. Dec. 2011 22:47

Eva Boto danes... Pustila me je brez besed. Bi dala link sm ga še ni. Popolno.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 18. Dec. 2011 23:36

Eva Boto je super ja. Pa dvojčici tudi, zelo simpatični punci.
Komisija, je pa čudna. Jonas se trudi biti smešen pa ni, za razliko od Slakonje in Zlatka, ki sta zabavna. Darja in Raay , šablonska. Tina še kar OK.
Uporabniški avatar
Norika33
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Norika33 » 17. Jan. 2012 17:58

Končno je nacionalka naredila eno pametno oddaje zvečer. Šov je res dober, kdo bo zmagal je povsem vseeno, saj je oddaja zares super. Voditelj je itak car, pa tudi vse pevke so odlične. Edina negativna plast je mogoče Raay. Vse drugo je fajn gledati.
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 17. Jan. 2012 21:20

Sem samo enkrat gledala oddajo pa vseeno.. Dvojčici sta kr nekaj. Dejansko bi lahko naredili nekaj kvalitetnega in zanimivega, glede na to da imata isto barvo glasu pa še kot vizualna podoba sta atraktivni. Pričakovala sem, da bosta peli dvoglasno ampak namesto tega pa vse v istem tonu pa še fušata.
Ostalih pa se ne spomnim :P
Breakfast is my religion! (The Mask)
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 26. Feb. 2012 16:37

dons bojo zbral slo. predstavnico, boste gledal ? :) za moj okus je veliko bolj primerna eva boto kot dvojčici, usaj zna pet, čeprav pa je useen premlada in tut ne izstopa tok ... je pa itak kasnej najbolj pomembno kakšno pesem bojo izbral.. sicer je pa letošnji izbor precej klavrn, še posebi pa so me bolj negativno presenetl te bolj znani pevci kot so željko joksimovič, nina badrič, ricky martin, sakis s svojimi pesmimi ...
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 26. Feb. 2012 20:53

men je pa nina badrič noro dobra.in ona kot njen komad, ki je reees kul.
Joksimoviča ne maram, sakis je pa kul, pa vedno se dobr uvrsti.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 26. Feb. 2012 22:45

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 27. Feb. 2012 10:32

mislim, da ta pesem Verjami, mogoče res ni na prvo žogo, jo moraš večkrat slišat pomoje da ti pride v uho , pa je mal posebna :) Sicer je bla pa men všeč una, ki jo je en danc napisu Run, sicer dost klasična balada, ampak kar lepa
Za te cirkuške predstave pa nisem jst, kjer pride use drugo v ospredje samo petje ne. Važne so mi vokalne sposobnosti izvajalca in pa seveda pesem.
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 27. Feb. 2012 19:45

sirova štručka napisal/-a:pa nisem vedla, da bo španijo ricky martin zastopal, ampak pesem mi pa ni neki všeč...
tudi grki bi lahko kaj drugega poslali, čeprav gledat je sakisa čist fajn, ampak so mi pesmi čedalje slabše, tista iz 2004 mi je bila všeč :D


wow za rickyja pa tud jz nisem vedla...

Kaj a ti je bil všeč striptiz ki ga je sakis izvaju med plesom? :) Shake it... :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 27. Feb. 2012 21:50

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 11:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 28. Feb. 2012 17:16

a turčijo pa tarkan zastopa ?
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 28. Feb. 2012 17:31

Hm..tkole se mi je zdelo:
- jonas je bil totalno nepotrebn klovn tam ker res ni vec smesen
- ostali zirantje so bli kul
- klemen pa zlatko sta najboljsa clena te oddaje, lahko bi kr njiju na eurosong poslal :D
- maja keuc razen da kej zapoje SPLOH ne bi smela bit v kadru ker pac ni oseba ki bi na tv karkoli govorila
- eva boto ima krasen glas ampak dolgocasno pesem in osebnost, vsaj tako sem jaz po tv opazila. Za na eurosong mora it pesem takoj v uho ne po 10 poslusanju..ta pa meni zal ne gre
- dvojcici sta ultra simpaticni, takoj opazni, zal se pevsko ne morta primerjat z evo, definitivno pa pustita vtis in naredita show, skoda ker so ju naprej poslali s to konichiwa ki je bla za moje pojme najbol bedna izmed vseh 3, obenem pa morm priznat da sem takoj znala refren, medtem ko pri verjamem nisem imela pojma o cem poje

Poanta eurosonga je pa ravno v tem, da imajo gledalci na odru kaj videt ter da si komad znajo zapet, po tem receptu torej spet ne bo nc :eek: men se zdi, da je vsako leto prevec teh melanholicnih balad na tem showu..
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 28. Feb. 2012 18:58

ja more bit kombinacija usega, predstavnik vsekakor mora znat pet, ker mene nič sam nastop ne gane, če je tok fušanja in pesem ni lepo in dobr odpeta, pa pesem mora it hitr u uho, da je zanimiva in si jo ljudje zapomnijo potem pa tudi zanimiv nastop, torej cel paket :D

je pa velika verjetnost, da ta pesem dobi 12 točk od Srbije heh, glede na to da je isti avtor, ki je napisu Molitvo :) pa mislim, da je tut un zbor uzadi isti
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 28. Feb. 2012 19:47

sirova štručka napisal/-a:sej šla zdej prov gledat o kakem striptizu ti to, samo suknjič je slekel... :D


jah sej se mi je zdel da plesalk sploh vidla nisi... :D

inaa a Molitva ti je pa šla takoj v uho? Gre za dober komad in hvalabogu da ne pošiljamo na evrosong cirkusa. Pa tist k pravi da je ta komad kopija Molitve, Molitve očitno sploh slišu ni.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 28. Feb. 2012 20:51

meni je luštna pesmica. čist lepo spodobna. se bo pa pomoje zgubila med množico enakih.
Vsak raj ima svojo kačo.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov