Life Unexpected

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Sep. 2010 0:12

:lach: Dobra.

Mi je pa všeč zgodba med Lux in profesorjem :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 23. Sep. 2010 12:30

Men bi tud bla všeč, če ne bi bla pri Pretty Little Liars čisto enaka zgodba. Pa čeprav je PLL bolj boga nadaljevanka, si ne morem pomagat, da ko gledam LUX si mislim, da ponavljajo za njimi.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 03. Nov. 2010 11:56

Mnde bo imela 2. sezona le 13 delov, potem bo pa konec :cry: :cry: Sucks...
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 03. Nov. 2010 12:56

škoda, pa ravno zdaj, ko je lux začela malo bluzit
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 03. Nov. 2010 16:49

Sem pričakovala to :( Res ful škoda! Pa ko bi še res lahk fajn nadaljeval zgodbo. Škoda take simpa nadaljevanke :cry:
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Nov. 2010 16:40

Zakaj so skenslali? :cry:
Meni je bil zadnji del super! Všeč mi je sin od Emme. Bi ga blo fajn več vidt, pa več med Lux in prof..
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 21. Nov. 2010 9:50

A potem bo 13. delov in je samo pavza ali je bil v torek že zadnji del?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 21. Nov. 2010 9:59

13 delov bo. Js samo objokujem dejstvo, da so ukinili serijo.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 19. Jan. 2011 19:32

Aaaaaaa, zakaj so skenslal :cry:

Sicer pa nič kaj posebna zadnja dela, mi je pa všeč zadnjih 5 min. Lepo so se poparčkal :) Mi je pa res škoda serije, ker se mi zdi, da bi se lahko še lepo razvijala.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 21. Jan. 2011 23:30

^^ Men pa ravno obratno. Oba dela sta mi bla enako fajna kot vsi ostali, zadnjih 5 minut so mi pa vse pokvarli. Cate in Baze ... Za njiju sem od prvega dela naprej pričakovala, da bosta skup (in po moje nas je večina gledalcev to pričakovala), ampak je čedalje manj kazal na to, da bosta res pristala skup, zato sem na koncu oz. že v celi 2. sezoni mislila, da pa le ne bosta. Poleg tega mi je Ryan bil že skoz všeč, tud s Cate sta mi bila super kot par. Potem pa ju sparčkajo v zadnjih petih minutah. Čisto zgrešeno mi je to, da je tista Ryanova bivša zanosila z njim in da sta na koncu bla skup, po vrhu vsega so pa še vsi skupaj največji prijatelji. Tud glede Lux mi ni všeč, da je bla nazaj z Jonesom. Kaj pa Tasha? In zdej se mi zdi nesmiselno, da so zgodbo Lux in Erica vlekli čez celo sezono in je on bil kao njena največja ljubezen (čeprav mi nikol ni blo ravno všeč, da je sploh bla z njim). To, da je Ryanova bivša zanosila z njim in da je Emma bla z Bazevim očetom, sta mi čisto nepotrebni zgodbi. Malo sem razočarana, no ... Ker edino kar mi pri tej nadaljevanki ni blo všeč, je zadnjih 5 minut.

Kakorkoli, mi je pa res žal te nadaljevanke :( :(
Use your head and follow your heart.
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 24. Jan. 2011 15:04

Se strinjam.

Jaz sem pričakovala, da bo Lux pristala z Emminim sinom. Razočarana sem tudi, da nam niso povedali, kaj se je zgodilo z njim.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov