Kritike filmov! 2#

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

AljošaF
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 4. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a AljošaF » 28. Feb. 2013 20:20

aja, Stick it, mi je bil tudi kar všeč :) čeprav sem ga gledal že nekaj časa nazaj. sedaj mi mogoče ne bi bil tolko všeč.

naslednja dva filma, ki jih pa želim pogledati sta zagotovo Life of Pi in Silver Linings Playbook. In kot vidim po vaših predlogih, mi bosta zagotovo všeč :)
http://www.aljosafoto.si - spletna stran z mojimi fotografijami in opisi nekaterih filmov, ki so mi bili všeč in jih priporočam :D
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 01. Mar. 2013 12:56

Silver Linings Playbook je meni bil sicer zanimiv kar se tiče zgodbe, vendar mi nek presežek ravno ni bil oz. da bi si Jennifer zaslužila Oskarja za to vlogo ... Kaj pa vem. :nixweiss:

Drugstore Cowboy (1989)
Matt Dillon in Kelly Lynch sta vsekakor dobra izbira za glavni vlogi, zato tudi film izpade dobro. Eden boljših filmov o drogah. 7,5/10
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 01. Mar. 2013 15:03

Leonessa napisal/-a:Silver Linings Playbook je meni bil sicer zanimiv kar se tiče zgodbe, vendar mi nek presežek ravno ni bil oz. da bi si Jennifer zaslužila Oskarja za to vlogo ... Kaj pa vem.


Se deloma strinjam. Ni bila njena najboljša igra, ampak je še vedno v ospredju pred vsemi drugimi igralskimi kolegicami. Se pa mi je Bradley izkazal z igranjem!

Drugače je pa super film, ker se je dotaknil delikatne tematike. 8/10
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 01. Mar. 2013 16:08

Jennifer je dobro odigrala in verjetno ne moremo rečit, da ni bila njena najboljąa igra, ampak mene je bolj presenetil Cooper, ker pri Jennifer sem ľe navajena dobre igre. Drugih filmov, za katere so bile ostale nominiranke za najboljąo igralko, pa ąe nisem gledala, da bi lahko primerjala.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Mar. 2013 16:19

Jz sem gledal vse, razen Emmanuelle Riva za Amour.

Letos ni bila nobena tisto, "ja ta bo dobila"

Naomi Watts ni nič kaj posebnega v Immpossible, Sally Fields pri Lincolnu je dobra ampak ne za oscarja, Helen Hunt je pa spodobna v the Sessions.

Nobene izrazite, če ľe si ga je ona bolj zasluľila.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 01. Mar. 2013 17:55

Argo (2012)
Vau, impresioniral me je. Affleck odličen igralec in režiser.
10 points, ker sem bila cel čas na trnih za znoret! :D
---
Kar se tiče Cooperja pa je mene prepričal že v Limitless, tako da sem v Silver Linings Playbook pričakovala nič manj od njega, mogoče celo malo več.
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
klopar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 5. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a klopar » 06. Mar. 2013 12:17

Leonessa napisal/-a:Argo (2012)
Vau, impresioniral me je. Affleck odličen igralec in režiser.
10 points, ker sem bila cel čas na trnih za znoret! :D
---
Kar se tiče Cooperja pa je mene prepričal že v Limitless, tako da sem v Silver Linings Playbook pričakovala nič manj od njega, mogoče celo malo več.


Se strinjam. Zelo dobr film :D
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 16. Mar. 2013 15:13

Nazadnje sem gledala Leap Year in je za moje pojme ena slabših komedij oz. filmov nasploh! Glavna igralka nima nobenega karakterja - kakršnega koli, četudi tihega in zadržanega. Enostavno je prazna, brez neke dodane lastnosti, ki bi vlogo bolje predstavila in tudi dialogi so tako smešno bedni, da nisem zdržala dlje od tistega pajzla, ko so se amatersko stepli zaradi ukradenega kufra, iz katerega so frfotali njeni modrci.
Skrajno dolgočasno. Niti ne vem koliko bi dala oceno, vem samo, da je pod 5/10. :flop:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 16. Mar. 2013 16:08

Včeraj Life of Pi....mja no. Dont know what all the fuss is about. 7/10
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 16. Mar. 2013 16:28

Tamala_mrha napisal/-a:Nazadnje sem gledala Leap Year in je za moje pojme ena slabših komedij oz. filmov nasploh! Glavna igralka nima nobenega karakterja - kakršnega koli, četudi tihega in zadržanega. Enostavno je prazna, brez neke dodane lastnosti, ki bi vlogo bolje predstavila in tudi dialogi so tako smešno bedni, da nisem zdržala dlje od tistega pajzla, ko so se amatersko stepli zaradi ukradenega kufra, iz katerega so frfotali njeni modrci.
Skrajno dolgočasno. Niti ne vem koliko bi dala oceno, vem samo, da je pod 5/10. :flop:


meni je ta film tudi čisto beden. :?
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 16. Mar. 2013 17:40

..Evelyn.. napisal/-a:Včeraj Life of Pi....mja no. Dont know what all the fuss is about. 7/10

Se kr strinjam ja. I expected more, I guess :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 16. Mar. 2013 20:21

Life of Pi je meni ful lep film. Prvic, ker imam najraje zivljenjske drame, drugic, ker imam rada zivali. Sem pa zato razocarana nad koncem :)

Leap Year je pa tudi meni beden, Amy Adams mi je pa ze nasplosno anti.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 16. Mar. 2013 22:15

Veliko boljše od Life of Pi - Kon Tiki :) 9/10.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Mar. 2013 22:19

^^ ja, dober film, ampak primerjati pa ju le ne gre, skupno jima je morje in čoln, pa ąe to je v zadnjem primeru splav.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 16. Mar. 2013 22:28

Mjah primerjam ju zgolj zato, ker sem ju gledala enega za drugim..in mi je presenetljivo to, da ma Life of Pi višjo oceno od Kon Tiki..ampak verjetno, ker je pač baziran na knjigi in ker ma pač neko "versko" *** tematiko..

Drugače pa itak..lahko primerjaš katerikoli film no, banalno gledano :) bolj sem uživala ob ogledu Kon tikija, boljša zgodba, boljša igralska zasedba, boljši efekti (te so mi bli kr mal sad pr life of pi včasih :D), vglavnem ja, boljši film pač. :D
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron