Kritike filmov! 2#

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 19. Dec. 2009 0:46

Avatar - 10/10

Totalno noro dober film. Sploh za vse sanjače, ker Pandora je lepša od sanj. In če zraven dodamo še vso tehniko in domišljijo in realističnost ... Noro. Zagotovo eden mojih najljubših filmov.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 19. Dec. 2009 9:43

g00fy_qa napisal/-a:Avatar - 10/10

Totalno noro dober film. Sploh za vse sanjače, ker Pandora je lepša od sanj. In če zraven dodamo še vso tehniko in domišljijo in realističnost ... Noro. Zagotovo eden mojih najljubših filmov.


100% strinjam.
Tako dolgo sem čakala, da bi me en zf film tako fasciniral in prevzel.
10/10
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 19. Dec. 2009 11:53

Jaz bi dala Avatarju 8.5/10. Pa ne vem, zakaj, ampak meni se ne zdi, da je to znanstvena fantastika. Je ze prav oznaka, ki jo ima Kolosej: domišljijski akcijski spektakel.

Avatar je lih tok znanstvena fantastika kot Star Wars (ki jih pa vse ful sovrazte, ane?) :D

Noro lep film, zgodba ze 100x videna - ampak zanimivo, ko gledas te to sploh ne moti, 2h in pol mineta takoj. Razen par res klisejskih dialogov ne vem, kaj so kritiki, ki pluvajo po filmu, ces da je prevec klisejski in da nima nobenih dodelanih karakterjev pricakovali. Schindler's list, al kaj?

Si ga bom sla pa se enkrat ogledat, kaksne detajle sem prvic zagotovo prezrla.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 20. Dec. 2009 0:27

[vanessa] napisal/-a:Veronika decides to die - eden boljših filmou, dobro odigrano. Priporočam. 10/10



Pogledala film in mu dajem oceno 8/10.Film je uredu,a predvidljiv.Še vseeno vreden ogleda.
Uporabniški avatar
*amber*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 25. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *amber* » 20. Dec. 2009 1:54

500 days of Summer - 8/10 Zanimiv film, pri katerem mi je še posebno všeč, da ne poteka tako kot večina preostalih romantičnih dram. Konec mi je bil res všeč in je definitivno film katerega bi si ponovno ogledala. Izbira glavnih igralcev je odlična, edino ona ženska Autumn na koncu mi je čisti fail.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 21. Dec. 2009 19:10

Včeraj sem gledala The Departed.Super film,priporočam vsem,ki imate rade napete filme,z dobro vsebino.Že igralska zasedba je taka,da drugega ne moreš pričakovati.(Damon,Di Caprio,Nicholson)
10/10
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Dec. 2009 19:48

In še moja ocena:
Paranormalno (5/10).
Ok , igralci solidni.Ampak samo pretiravanje pred filmom je popolnoma odveč,glede na to da so grozni prizori kao tisti ko pobuta po vratih, krik in poteg iz postelje.Se opravičujem za razkrivanje, ampak film res ni vreden ogleda.
The world is as you are.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 21. Dec. 2009 20:25

Včeraj sem po dolgem času gledala Casperja. Nostalgično. Sem se nasmejala in na koncu tudi malo zajokala. :)
Uporabniški avatar
redlolla
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: here on earth

Neprebrana objavaNapisal/-a redlolla » 23. Dec. 2009 16:25

Ajča napisal/-a:
g00fy_qa napisal/-a:Avatar - 10/10

Totalno noro dober film. Sploh za vse sanjače, ker Pandora je lepša od sanj. In če zraven dodamo še vso tehniko in domišljijo in realističnost ... Noro. Zagotovo eden mojih najljubših filmov.


100% strinjam.
Tako dolgo sem čakala, da bi me en zf film tako fasciniral in prevzel.
10/10


same here :) jst sm čist notr padla in sm bla na koncu sam uno:'' A je že konc??'' Nekje sm se skor jokat začela... Tam ko so jim uno drevo uničli :(... Ko bi najrajš skočila u film in jih vse zbrcala :box:
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 24. Dec. 2009 1:01

Julie in Julija

izključno ženski film, vsaj po mojem. ampak dokaj simpatičen ženski film. še vedno holivud ampak s ssvežo zgodbo.

pravi za predbožično lenarjenje :)
Uporabniški avatar
majchy84
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 22. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy84 » 25. Dec. 2009 1:02

^^ ravnokar pogledala, ful luštn film. sigurno si ga bom še kdaj ogledala :flower:
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 26. Dec. 2009 15:47

Včeraj sem gledala Dnevnik nimfomanke. Španski film. Ni slab, pa tudi neki presežek ni.
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 26. Dec. 2009 19:02

redlolla napisal/-a:
Ajča napisal/-a:
g00fy_qa napisal/-a:Avatar - 10/10

Totalno noro dober film. Sploh za vse sanjače, ker Pandora je lepša od sanj. In če zraven dodamo še vso tehniko in domišljijo in realističnost ... Noro. Zagotovo eden mojih najljubših filmov.


100% strinjam.
Tako dolgo sem čakala, da bi me en zf film tako fasciniral in prevzel.
10/10


same here :) jst sm čist notr padla in sm bla na koncu sam uno:'' A je že konc??'' Nekje sm se skor jokat začela... Tam ko so jim uno drevo uničli :(... Ko bi najrajš skočila u film in jih vse zbrcala :box:


sem si ga ogledala včeraj. pričakovala filmska nebesa glede na kritike. na koncu sem trpela celi dve uri in pol, ali koliko pač traja film.

zgodba videna že 100x, nobenega presežka, pandora je sicer lepa, ampak ni pa sanjska ali fascinantna, me žalostno spominja na eno verzijo potovanja v središče zemlje z vso to silno modrino. ogromno stvari mi žal ostaja nepojasnjenih in jih kljub ogledu filma ne vem razložiti. še kar mi ni jasno, zakaj so bitja modra (ne pa kake druge barve...hmm), kdo skrbi za njegovo telo, ko ostane na pandori, pa še nekaj nepojasnjenih zadev...

jaz mu dajem oceno 4/10, ker je sicer luštkana pravljica, definitivno ni znanstvena fantastika, ni pa niti kak večji filmski spektakel po katerem še 5 minut ostaneš brez sape in v šoku... v glavnem razočarana...

v tem žanru ostajam pristaš star warsov :D
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 26. Dec. 2009 22:07

Ravnokar pogledala Visoke vrvi, zaradi katerega se naši južni sosedje ful bunijo. Film naj bi bil kao grozljivka. Dogaja se na Hrvaškem. Gre pa za tipično zgodbo: skupina mladih se poda na izleta v hrvaško hribovje. Most po katerem pridejo se pretrga, na drugi strani pa jih čaka morilec, ki enega za drugim pobiva. Nič posebnega.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 27. Dec. 2009 2:01

buubbika napisal/-a:Absolutnih sto - 10/10 (zelo dobri igralci!)
(Spet gledala) Gladiator - 10/10
Men Of Honor - 10/10 (enako kot prvo)
Ti si pa res dobr kritik.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov