Kritike filmov! 2#

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 18. Nov. 2009 11:18

purple_rain napisal/-a:
Peppermints napisal/-a:
g00fy_qa napisal/-a:2012
(In -haha! - končno so začeli delati črne ameriške predsednike! :D)


Morgan Freeman že nekaj cajta nazaj...
:flehan:
(celo bog je že bil, ne samo predsednik :D)

Prvi je bil James Earl Jones vThe Man (ce se ne motim), pa v The fifth element je tudi črn predsednik :D Pa v 24 tut (sam nisem prepricana v keri sezoni, eh).
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 18. Nov. 2009 11:58

^^ Ok ok, saj sem vedela, da bom hitro popravljena! :D Ni bil prvi med črnimi, ampak je zabavno gledati, kako v novih filmih ni belih predsednikov - ker pred Obamo so samo bele delali. :)
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 18. Nov. 2009 13:24

g00fy_qa napisal/-a:^^ Ok ok, saj sem vedela, da bom hitro popravljena! :D Ni bil prvi med črnimi, ampak je zabavno gledati, kako v novih filmih ni belih predsednikov - ker pred Obamo so samo bele delali. :)

Hoces rec v enem novem filmu? :D G.I. Joe the rise of cobra - bel predsednik, Watchmen - bel predsednik, Monsters vs. Aliens - bel predsednik ...
Pa ziher sem se kak nov film (2009) pozabila.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 19. Nov. 2009 13:06

^^ Watchmen se ne dogajajo v sedanjosti, ostalih dveh filmov pa nisem gledala. :D


Včeraj sem pogledala še The Ugly Truth - eden boljših filmov v svojem žanru, jaz sem uživala.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Nov. 2009 18:02

kepka napisal/-a:2012 :ertrink: 4/10 - ampak 4 zato, ker so res hude akcijske scene. Med ostalim delom filma sem pa skoraj zaspala. Da konca sploh ne omenjam, cloveka kar zvije od visoke ravni sladkorja.


Bi dala isto oceno. Kul ideja, ampak tipične hollywoodske scene (seveda se vse podira njim, ko eden divje beži z letalom/avtom/kombijem; itak da se avion ustavi in potem pade čez; take scene me blazno nervirajo...unoriginal). Ni me motila pocukranost pretirano, ampak ok. Gledljivo, ampak ne za ponovni ogled :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 23. Nov. 2009 7:59

gledala film The Prestige. Eden boljših filmov,sploh ko dojameš konec zgodbe.
Uporabniški avatar
Tejax
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 131
Na forumu od: 29. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Tejax » 23. Nov. 2009 12:51

Film, ki je posnet po knjigi Jodi Picoult: Rojena iz tvojega življenja. 1/10. Kot da so si svojo zgodbo izmislili, konec filma pa je totalno mimo! Sramota je sploh reči, da je film posnet po knjigi :!:
Če nisi bral knjige (ki te je navdušila, kot je mene), ti je morda še film v redu, drugače pa... :roll:
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 24. Nov. 2009 0:05

kepka napisal/-a:2012 :ertrink: 4/10 - ampak 4 zato, ker so res hude akcijske scene. Med ostalim delom filma sem pa skoraj zaspala. Da konca sploh ne omenjam, cloveka kar zvije od visoke ravni sladkorja.
Predpostavljam, da je 2012 samo The Day after Tomorrow 2. Isti debil od režiserja. Ista štorija. Ista tematika. Pomojem boljš da tega ne gledam k bom spet ošpice fasu. Res filmi za debilno rajo.

Watchmen je pa kr dobr film.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Nov. 2009 13:37

Stara šola kapitalizma

ne it gledat. podn. na nivoju študentskega projekta (slabega). zgodba je čisto preveč nezanimiva za 2 uri igranega dokumentarca. igrajo kot v kaki slovenski nadaljevanki (obupno).

po dolgem času sem se počutla, da sem 4€ za kino dobesedno vrgla stran in vmes še umirala od dolgčasa.
Uporabniški avatar
Georgia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Georgia » 01. Dec. 2009 18:51

Mahagonij napisal/-a:
kepka napisal/-a:2012 :ertrink: 4/10 - ampak 4 zato, ker so res hude akcijske scene. Med ostalim delom filma sem pa skoraj zaspala. Da konca sploh ne omenjam, cloveka kar zvije od visoke ravni sladkorja.
Predpostavljam, da je 2012 samo The Day after Tomorrow 2. Isti debil od režiserja. Ista štorija. Ista tematika. Pomojem boljš da tega ne gledam k bom spet ošpice fasu. Res filmi za debilno rajo.


Se ne bi mogla bolj strinjat glede 2012!!

Žena popotnika v času - 8/10. Res ful v redu film, zelo romantičen, na koncu me je ful ganil. Pred nekaj leti se spomnim da sm poskušala prebrat knjigo, ampak sem obupala po parih straneh, medtem ko je film čisto druga zgodba.
sunset21
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 359
Na forumu od: 7. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sunset21 » 01. Dec. 2009 19:36

Žena popotnika v času 9/10..na začetku in v nekaterih delih sploh nisem vedela, kaj in kako...in na koncu, ki je umrl, se je po 4 letih vrnil..torej tudi če umre, on potoju v času. :? drugače pa romantičen film, ki me je ganil.
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 02. Dec. 2009 15:59

Dolores Claiborne (1995) - glede na to, da je posnet po knjigi Stephena Kinga (kar je ponavad recept za dizaster z redkimi izjemami) me je pozitivno presenetil. Priporocam se posebej ljubiteljem mesanice drame, trilerja in druzinske tragedije 7/10
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 03. Dec. 2009 11:04

v nedeljo smo mele večer zabitih filmov:

the ugly truth
brezveze. še ena zgodba o uspešni ženski, ki ne najde sreče v ljubezni (itak. ženska ne more bit karieristka in še srečna zraven. ženska sodi za štedilnik!)

post grad
za vse fenice gilmore girls. rory konča faks in je nezaposljiva. samo, da ma v tem filmu drugo družino in ime (ni rory je riley)...ampak deluje čisto kot nadaljevanje GG. ampak simpatično.


My life in ruins

polom. hoče bit nadaljevanje moje obilne grške poroke, ampak je tako klišejski in brez prave zgodbe, da kr glava peče.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 06. Dec. 2009 13:11

Narco - čist slučajno naletela nanj včeri ob polnoči, na TV3. Škoda, ker sem bla že čist preveč zaspana proti koncu in nisem videla zaključka, ampak načeloma zelo simpatičen film. Francoski - valda odštekan. Običen tip narkoleptik in kako (ne)živet s tem. :lach: Priporočam.
Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 06. Dec. 2009 13:38

Obsessed - film govori o poslovnežu, ki ima srečo v poslu in zakonu. V podjetju kjer dela, začasno zaposlijo dekle, ki pa se mu želi približati za vsako ceno.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov