Komedije

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
bonita*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 24. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a bonita* » 12. Okt. 2011 19:39

Moja najljubša komedija je francoski film Tais-toi! oziroma po angleško Ruby & Quentin. Res vredno ogleda, humor je super pa še Gerard Depardieu in Jean Reno igrata. :)
I was never really insane except upon occasions when my heart was touched.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 12. Okt. 2011 20:08

Crazy Stupid Love

ne samo komedije ampak tak dobrega filma nasploh že dolgo nisem gledal. Nadkomedija!
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 12. Okt. 2011 20:24

^^ Men je bil tudi všeč ta film. Eden boljših v tem žanru zadnja leta.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 31. Okt. 2011 11:37

Johnny English in Johnny English Reborn

Nikakor se ne morem navadit, da Atkinson v filmih govori :D
Prvi del še kolikor toliko zabavna parodija, ki se v nadaljevanju (predvsem zaradi večjega vložka denarja v celotno produkcijo) precej sfiži, na račun specialnih efektov, helikopterjev in ostalega višjeproračunskega kiča, namesto da bi vseskupaj gradilo na fenomenalnih sposobnostih Rowana Atkinsona, da s svojo mimiko najbolj brezvezne in vsakdanje situacije naredi komične.
V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 04. Nov. 2011 21:57

Get him to the greek ali pa Arthur (tudi igra tale Russell)...pa še kaka bi se našla :D
forumsas
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 28. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a forumsas » 07. Nov. 2011 15:23

kaj pa oropajmo bogataša? hehe
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 10. Nov. 2011 0:00

^^a je že gledu kdo Oropajmo bogataša?? Komentarji so ful pozitivni,nism pa še gledala. Js sm bla nad Johnyjem Englishem in Prijatelja samo za seks razočarana. Sej so kake scene ok, samo da bi pa prov umirala od smeha, to pa ne :roll: .
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 10. Nov. 2011 14:47

evva napisal/-a:^^a je že gledu kdo Oropajmo bogataša?? Komentarji so ful pozitivni,nism pa še gledala.


ja jst sm gla gledala en teden nazaj v kinu. film je za znort dobr (vsaj men) :D Murphy pa Stiller sta itak zakon. film vreden ogleda. priporočam. :D
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 15. Nov. 2011 0:54

O filmu Bridesmaids je bilo na tem forumu že kar nekaj napisanega. Simpatičen filmček, kjer se z lahkoto poistovetiš z glavno protagonistko, če si 26let stara dečva (such as me) pa sploh, vsaj v določenem delu svojega življenja :)

Primeren način preživljanja zdolgočasene nedelje :)
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 15. Nov. 2011 1:20

The Change-Up (2011)

Sem že pogledal veliko boljšiha ampak tud veliko slabših filmov. Ta mi je bil kr všeč. Lahkotna komedija, ki pa vseeno ma neko sporočilo pa nekaj dokaj smešnih šal. Za pogledat, če bi radi izklopli možgane za slabi dve uri.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 17. Nov. 2011 20:21

V_Rose_V napisal/-a:Arthur (tudi igra tale Russell)...

Tako kot sem se tej komediji narežala, pa se že dolgo nisem nobeni. Že samo trailerju sem se nasmejala. Samo ni mi jasno, da ravno taki komediji dajo tako nizko oceno na imdb-ju. Zdaj si pa še Bridesmaids nemaravam pogledat. Crazy stupid love mi je bil tudi kar ok, in pa Horrible bosses. :top: Glede na to, da so to same take komedije, ki so novejših letnic, lahko rečem samo hvala Ameriki za dozo smeha po dolgem času.
V težkih dneh še kako paše pogledat nekaj sproščujočega in da celo niso crap od komedij. :D
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Nov. 2011 20:33

Horrible bosses je bila meni ena slabših komedij. Res totalno nezabavna! Tudi Friends with Benefits je bla blah.

Mi je bil pa Arthur res smešen in definitivno priporočam.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 17. Nov. 2011 21:04

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 12:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 18. Nov. 2011 0:00

Aja, Friends with benefits sem pozabla, ta je tudi letošnja. Nisem je niti do konca pogledala. Zanimanje mi je padlo oz. bolje rečeno zaspalo, ko sta začela z intimnimi trenutki... Res sta mi bla annoying, sploh Justin mi je antipatičen še iz N sync časov. :roll:
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 30. Nov. 2011 18:01

Dioniz napisal/-a:Crazy Stupid Love

ne samo komedije ampak tak dobrega filma nasploh že dolgo nisem gledal. Nadkomedija!


obstaja en skoraj identičen film (kateremu se zdej nikakor ne spomnim naslova, itak), le da namesto goslinga vlogo zapeljivca polnega fint za pecanje žensk, odigra sin moža, ki je bil zapušče, ker je ženska v rkizi srednjih let. ampak ma glavni igralec tako mimiko, da crkneš od smeha in se potemtakem pri tem filmu nisem mogla znebit občutka, da je le slaba kopija.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov