Komedije

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 07. Maj. 2012 20:46

^^Men tudi!!..sam njena odločitev na koncu pa vse pokvari :lach: Jst bi se drugače odločila :clowm:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 07. Maj. 2012 20:48

^^meni pa to reees ni dobra komedija, kvečjemu prav kliše (Hollywood seka na polno...agenti, izbiranje, ena ženska).
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Mucka*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 24. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mucka* » 31. Maj. 2012 9:51

Za moje pojme najboljša komedija ever: Nedotakljivi (Intouchables-francoska verzija 2011) Res ga priporočam!
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 25. Jun. 2012 20:01

Extract - solidna, v večji meri po zaslugi Jason Batemana (Horrible Bosses, The Change Up, ...)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 29. Jun. 2012 22:14

Spaceballs

Parodije Mela Brooksa so se mi zdele kot mladiču blazno zabavna zadeva. Spaceballs, parodija na Vojno zvezd, me ni niti enkrat nasmejala. Ne vem, ali je krivo to, da sem prevelika fenica Vojne zvezd, ali to, da so se mi zdele fore neoriginalne, karakterji slabo razdelani in brez resnega roganja originalnim likom....pač nič na tem filmu mi ni bilo všeč. nič.
Uporabniški avatar
ena_rožca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 16. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a ena_rožca » 15. Jul. 2012 19:14

Tale This Means War je res dobr film :) dans sm ga pogledala.. čepraw ja, njena odločitev mi ni bla všeč, je pa konc ful dobr :D
Take chance. Make a change. And breakaway.
BlueLolita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 6. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a BlueLolita » 03. Okt. 2012 9:44

Mucka* napisal/-a:Za moje pojme najboljša komedija ever: Nedotakljivi (Intouchables-francoska verzija 2011) Res ga priporočam!


Se popolnoma strinjam! Enkraten film, vreden ogleda!
“You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.”
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 26. Dec. 2012 16:16

Moonrise kingdom je simpatična in zabavna družinska komedija o dveh malce neprilagojenih otrocih, ki se zaljubita, zbežita od doma in s tem povzročita cel preplah med taborniki in prebivalci otoka.

super fotografija, čudovite barve in na splošno prijeten, topel in hudomušen film.

priporočam!
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 07. Jan. 2013 12:21

Ted. Od filma sicer nisem pričakovala kaj dosti, navkljub dobri reklami in odzivom, ko so ga še predvajali v kinu, a sem bila prijetno presenečena. Ko se enkrat navadiš, da Ted normalno funkcionira v svetu ljudi in pozabiš na to, da je to mogoče samo v filmu, izpade prav luštna komedija. :D:D
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 07. Jan. 2013 13:48

Od Setha MaCfarlana kaj manj od odlične komedije res ni za pričakovat. :) Čeprav je bil konec in zaplet kr nekaj, je pa bil humor v filmu odličen.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
no.name
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 4. 10. 2010
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a no.name » 03. Feb. 2013 21:17

Mene je zadnjič zelo nasmejal film This is 40. Definitivno priporočam :)
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 02. Mar. 2013 16:44

It`s Complicated (2009)
Definitivno ena boljših komedij ever, ne samo iz današnjega časa. Toliko kot sem se narežala zraven te komedije se že dolgo nisem. Seveda imata pri tem veliko zaslugo kot vedno odlična Meryl Streep in Alec Baldwin. Sicer sem pričakovala drugačen konec (da bi bil pomirjen en glasek znotraj mene :oops:), a si film zasluži 9 že zato, ker se takšni izvirni ideji enostavno mora dati nekoliko višjo oceno, ne glede na to, da spada med holivudske komedije, saj nima tipične zgodbe, ki jo najdemo v vsaki drugi romantični komediji. Poleg tega zadnjih 15min ne veš kako se bo razpletlo (kar se bolj redko dogaja v filmih tega žanra). :wink:
9/10
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
klopar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 5. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a klopar » 25. Mar. 2013 18:01

Jaz pa priporočam Krudove, ravno včeraj pogledala in res supr risana komedija

Še IMDB
delfin500
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 27. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a delfin500 » 28. Mar. 2013 18:36

Burn After Reading
Osbourne Cox, uslužbenec CIE, je odpuščen. Začne pisati memoir, poln kočljivih tajnih podatkov, ki ga po naključju najdeta ženska srednjih let in mlad trener, oba zaposlena v fitnes centru. Zaslutita priložnost in poskušata informacije drago prodati. Tako se začne izsiljevanje nekdanjega tajnega agenta, ki pa ima poleg na novo nastalih težav, težave že s svojo ženo, ki s svojim ljubimcem prav tako snuje načrt proti možu. Vse sili v točko, v kateri, zaradi različnih interesov, skoraj ni možnosti za enostavno razrešitev. Odbita komedija, ki te ne pusti ravnodušnega in je, zaradi svoje nenavadnosti in prismuknjenosti, naravnost mojstrska.
http://desetaumetnost.wordpress.com/201 ... r-reading/
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 30. Mar. 2013 23:24

^^ Meni tudi super film. Priporočam! Brad Pitt v nenavadni vlogi :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov