Katerih filmov in nanizank ne prenašate?

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 08. Mar. 2007 21:55

- španske telenovele
- slovenski in nekateri tuji resnicnostni sovi (da kozlas)
- sedma nebesa
- kasne oddaje in filmi o smrti in umiranju
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 08. Mar. 2007 23:06

Sedma nebesa :roll:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 09. Mar. 2007 1:19

sem vidla da teksaškega moža postave ne prenesete..no sem še ena od njih...vsega se zdaj ne bom spomnila, ampak na živce mi gre raztresena ally, seinfeld, umor je napisala(mislim da je tak naslov), na kraju zločina(ker je pred seksom v mestu in komaj čakam da je konec), na živce mi tudi grejo vsi filmi o Bondu, gospodar prstanov itd.najbolj mi je pa žal, da ne ponavljajo NIKITE, to pa mi je najboljša `nadaljevanka`...ful rada pa gledam tudi FBI files na discoveryu, in celo marlenno na tv3(ne vem če še je, ko sem pa gledala pa je blo kr, no)
~ClaUdyKa~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 18. 1. 2007
Kraj: Idrija

Neprebrana objavaNapisal/-a ~ClaUdyKa~ » 09. Mar. 2007 7:03

jst pa ne morm gledat naslednjih stvari ne:

* vzemi ali pusti
*vse limonade na pop tv-ju od 3-7
*tiste bedne japonske risanke na pop tv-ju ( kje so tiste dobre, lepe zgodbe k so jih predvajal, pa pink panter, tom&jery--ahhh :) )
*teksaški ranger
*sedma nebesa
*resničnih zgodb ob torkih na pop-u
*ricky lake!!!
*top shopovih reklam
*vojna zvezd
*znanstveno-fantasične filme
*kitajske, japonske filme
*grozljivke
*vojni filmi
*spet doma al kaj je že tist z mariem
*odmevi ( res so tok neumn zasnovani )
*skor use kar je na slo 1,2 ( nism še vidla nbenga pamtnga filma, oddaje, razn studio city)
*še in še in še in še..... aja pa tednika tut ne morm gledat, mi je tista voditlca tok antipatična da joj
*miljonar
*....


( uf, sm zbirčna, sej zto se pa vid, d ne gledam velik tv-ja )
Uporabniški avatar
*meti*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *meti* » 09. Mar. 2007 7:49

telenovele!!!!!! :wall:
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 09. Mar. 2007 8:40

teksaški mož postave
vzemi ali pusti
SEDMA NEBESA... :motz:
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 09. Mar. 2007 9:16

- Naše male klinike ... vedno znova sem presenečena, da obstajajo ljudje z IQ-jem nad 100, ki to gledajo in jim je všeč ...
- telenovel
- karkoli s Stallonejem, Schwarzeneggerjem*, VanDammom ... :roll: ("dragi, izvoli daljinca, jaz grem pa v miru knjigo brat")
- zf, vse variante Zvezdnih stez, vrat in kar je še zvezdnega
- filmi katastrof (meteroiti, ki padajo, razne pošasti ... in potem kakšen Willis, ki reši svet)
- od oddaj pa Vzemi ali pusti, razne oddaje z govejo muziko, sobotni Vrtiljak na nacionalki (Mariborčani s svojimi ozkimi vokali so okupirali nacionalko :roll: ), ... pa večina kao zabavnih kontaktnih oddaj na bolj ali manj lokalnih televizijah, ki jih vodijo wannabe zvezde kakšnih reality showov.

*razen tistega filma, kjer je Schwartzi noseč. Očitno ima smisel za samoironijo :wink:
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 09. Mar. 2007 9:16

* vse nerealne filme oz. karkol spominja na znanstveno fantastiko (razne vojne zvezd al kaj so že, spidermani, supermani, batmani, harry poterji itd.)
* grozljivke
* james bond-i
* angleški humor men definitivno ni zabaven
* a je rangerja res potrebno omenjat? To bi pa res rada vidla enga k gleda... :lol:
* Rado Mulej in njegove "smešnice" :roll:
* nemških filmov (joj kok je to grozn poslušat)
* monk (aaaaaaa :wall: )
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 09. Mar. 2007 11:38

*telenovele mi grejo na k... vse od a do ž
*texas ranger
*sedma nebesa (res mi grejo na živce, k glumijo ful, oh in sploh, popolno družino, čist so pocukrani!)
*pol kšni taki bolni filmi kt so butec in butec
*kšne brezvezne humoristične nanizanke (carski so mi bli sam prjatli)
*tv prodaja (ja seveda, kr z eno kremo se je ženska spremenila v bejbo s popolnim gištelom :evil: )
*pa ne maram kšnga tazga bull shita, kt je bla izganjalka vampirjev, recmo...al pa čarovnice

Zihr bi se še kej najdl :?
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 09. Mar. 2007 12:03

- filmi, v katerih igrata ali Dolph Lundgren ali J.C. Van Damme :mukkies:
- tiste blesave ZF grozljivke o groznih groznih vesoljskih posastih, ki napadajo Zemljo
- Top Shop reklame (''Poklicite takoj in zraven boste dobili se eno steklenicko breeezplaaacno.'') :stupid:
- Teksaski moz postave (zakaj ze to spet vrtijo???)
- nizkoproracunske ameriske filme s totalno nesposobnimi igralci (npr. Umor.com)
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 09. Mar. 2007 13:51

pol kšni taki bolni filmi kt so butec in butec

Ja, to sem še pozabila napisat. Jima Careya nasploh ne prebavljam.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 09. Mar. 2007 14:20

frigga napisal/-a:- filmi, v katerih igrata ali Dolph Lundgren ali J.C. Van Damme :mukkies:
- tiste blesave ZF grozljivke o groznih groznih vesoljskih posastih, ki napadajo Zemljo
- Top Shop reklame (''Poklicite takoj in zraven boste dobili se eno steklenicko breeezplaaacno.'') :stupid:
- Teksaski moz postave (zakaj ze to spet vrtijo???)
- nizkoproracunske ameriske filme s totalno nesposobnimi igralci (npr. Umor.com)


Se kr strinjam...dodajam pa še Stevena Segala v akcijskih filmih, pa Sedma Nebesa, Razstresena Ally, primitivne "resnične zgodbe", oddaja Piramida, Radotove "smešnice"...
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 09. Mar. 2007 14:51

-čak noris ali teksaški renger...fj in fuj on in njegov antipatičen fris in vse kar se ga tiče..men gre model tok na živce da jooj :roll:
-mgajvr...bog pomagej temu scenaristu ki je spisal tale scenarij..islm kej bolj bednega, neumnega, dolgočasnega pa še ne..kr iz robčka nardi bombo..mislm dej no..k da bi otrokom pravljice pravl...fuj :tot:
-zvezdne steze, zvezdna vrata in vse kar je s tem povezano...haloooo...kr neki, res kr neki..kr eni pol marsovci pa kajjestvemkajševse...prov neumnost je tole...
-sedma nebesa...a so lahko še bolj familijarni :roll: kr neki..pravljice ki jih nikjer na svetu ni....živ dolgčas in živ obup!
-alo alo..aaaaaaaaaaaa tlele me pa kr srt prime ko to zagledam..kr neki...res kr neki..sploh nič smešno, uglavnem groza od groze..vključno z vso igralsko ekpio in vsem kar se tiče te nanizanke...jst bi to kr ukinla... :twisted:
-riki lajk...kr ena mešaca med springerjem pa oprah...dosadno, čist dosadno....ona mi ej pa sploh antipatična...
-springer....verjetno ne rabim razlagat zakaj
-vzemi ali pusti....jebote emeršič in njegovo dretje pa tiste špegle..mislm halo..tem slovencem se kr mal meša očitno zadnje čase..mene bi blo sram delat tako odajo, še bolj pa sploh kakšen scenarij za tole napisat....
-ŠKL....za kozlat...prvič kr ene miss se gredo, kar jst smatram že za pedofilijo, tam na pol nage dvanajstletnice dajajo na tv...Pay še pojma nimajo o vodenju oddaje..tistga modela in modelke se pa res sploh ne da poslušat...a se onedva nikol ne pogledata kolk sta dosadna?
.neka oddaja o nekih tekmah na tvs...ja čist nezanimivo..voditelj suks..vse skupaj suks....
-enajsta šola..naj se ne trudijo govorit pravilne slovenščine če tega ne znajo...in izpade tanajbolj glupo od glupega...
-danijeve zvezde in podoben šit..hvala bogu da so ga ukinl...to kar zna on znam tud jst--živ nateg folka in predvsem tista njegova navidezna prijaznost..fuj in fej..naj gre rajš v tifanija in naj se tam zabava, na televizijo denny, pa prosim ne več....
-vse drekaste risanke..mislm kr nek japonski sranje in neki nevemkajmeni..haloo..a smrkci, disnijeve risanke, čebelica maja, tom in đeri en obstajajo več :roll: prov ogabne risanke majo no...
-vsi stalno ponavljajoči se filmi..od terminatorjev, rokijev, bondov, in podobnih bedarij..pa tolk filmov je za dat na tv, pa sam drek vrtijo....
-kao smešne nanizanke na a kanalu..ja buhu kok so smešne...men čist nč.prov neumni izpadejo in je pol vse neumno..sploh pa me moti tist smeh v ozadju... :roll:
-vip...mislm kej tazga pa še ne...najbolj bedna nanizanka skor bolj kot mgajver..niti en en zna igrat notr..tista joškasta pamela pa tud ne...neumnost, najbolj neumna neumnost!
-tv dober dan, naša mala klinika in to sranje...kr neki..živ dolgčas..đuro nima več idej pa skos neki ponavlja..bedarija...
-top shop reklame itak...kurc jih gleda
-umor je napisala, umori an podeželju, monik in razni podobni..ni mi všeč..vse na isti princip...
-rado s svojimi video smešnicami..OBUPEN JE!!
-znanstvena fantastika ki ni mogoča...razne godzile in to...
-oddaja svet in marko potrč..ne paše v oddajo, oddaja je skor ista k 24 ur..ponavlajnje..brezveze....

skratka gledam televizijo skoraj nič....eno mehiško (pa še ta mi gre na živce), ostalo pa vse bolj diskoveri, animal planet, rialiti, national geographic, travel in podobni....kar pa a naših tvjih gledam, pa kakšen film na tvs pozno zvečer, poročila, trenja, preverjeno, pomagajmo si...ostalo je cel drek...pa seveda razne dokumentarce...
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 09. Mar. 2007 15:58

Uuuuu, purple, ti si si pa uzela cajt :D

*js u prvi vrsti ne prenesem telenovel (kej tok poneumljajočega pa še ne)
*wanna-be humorističnih nadaljevank, kjer se mora publika zadi smejat (če dam zvok na off, ne vem, kdaj se morm smejat :roll: )
* ne maram filmou, označenh kt komedije, ki pa to (razn za mulce, k se tko usmu skor režijo) sploh niso (ne vem, ampak večina mi jih ni smešna sploh)
*raznih raket pod kozoucem, jožouceu in ostalga bruhanja ne prensem že po defaultu
*znanstvena fantastika k gre čez use meje (razni stvori nagraužni, spreminjanje u neki drucga, take otročje fore) mi je sploh mem
*ne potegnejo mi filmi z Steve-om Martinom in Mike-om Myersom (al kaj je un žmoht), akcijski filmi (sam strelanje, preganjanje z avtombili,...), limonadne in zelo predvidlijive zgodbe
*ukinla bi use agresije polne novodobne, popačene, robotske risanke :<
*raznih pogovornih oddaj z "voditli" ala Adel, Vadnou, Mark itd. :evil: aaaa, obup, obup, obup!
*višek doseže Paprika z uganjevanjem razlik in pa A kanal s tisto babo, k se dere, da je treba ugant eno zelenavo, ime, whatever in ponaula eno in isto on and on and on... :willnicht: Oooo, just shoot me.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
hubabuba
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a hubabuba » 09. Mar. 2007 16:05

Nekatere ste omenile, da ne marate Seinfelda. Ma meni je zakon! :)

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov