Katere serije gledate?

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Koliko serij trenutno gledate?

nobene
31
11%
1-2
88
32%
3-4
82
30%
5-6
29
11%
7 ali več
42
15%
Skupaj glasov : 272

Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 31. Jan. 2013 20:32

Tearjerker napisal/-a:... in najbolj na frišno - The Following :hearts: ki me je čist prevzela (pa sta šele dva dela zuni.... pa ne sam zato ker sem totally into Kevin Bacon :love: , priznam pa da je bil to 80% razlog da sm sploh pilota pogledala).


Kak se ti kaj zdi ta serija? Tak na oko bi rekla, da bo hitro skenslana ... :)

Drugače pa ob večerih namesto filmov, ki me zadnje cajte razočarajo en za drugim, raje pogledam kako epizodo serije. Med najljubšimi: White Collar, Suits, Homeland, The Vampire Diaries, Game of Thrones, Walking Dead, Falling Skies, Spartacus, Sherlock (z Benedictom Cumberbatchom), Bones, Castle, Supernatural.

Ko pa so te pavze in ni kaj drugega za gledat, pa si pogledam še: Revenge, Grimm, Hart of Dixie, Teen Wolf, Pretty Little Liars, The Lying game,
Rookie Blue, 90210, Merlin, New Girl, ... :)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 31. Jan. 2013 20:50

Vse je odvisno od rejtingov ter posledično kolk bojo zalsužl :D Zanekrat je 10 delov posnetih, ... Men sta bla do zdaj obadva dela kul, kdo ve, lahk se do konca te sezone že vse pokvari. Ampak men dogaja ker mi je všeč tematika pa včasih me kaka scary scena preseneti pa režija je prefinjena za tako zvrst (+ glasba). Edino ta naveza Ryan-Claire-Joe mi je malo mimo no,.... Js mama rada čimmanj romantike pa čimveč drugega dogajanja.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 31. Jan. 2013 23:12

Jaz sem pa začela gledat Banshee od kreatorjev True Blooda, samo se še nisem odločla če mi je všeč al ne. Gleda katera? Trije deli so zaenkrat zunaj.

American Horor pa itak rulz, me prav zanima kaj bo v tretji sezoni!! Pa komaj čakam na Game of Thrones in Magic City!
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Shpaget
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 7. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shpaget » 01. Feb. 2013 20:20

The Wire!! <3
9,6 na imdb-ju - i think that says it all

drgac pa trenutno gledam se Suits (odvetniki...sm omenila, da zlo lepi pa pametni pa ohinsploh odvetniki?) pa Mirando (BBC-jeva serija, ki je pac za crknt smesna in mi polepsa se tko zamorjen dan)
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 02. Feb. 2013 16:48

the carrie diaries- Carrie Bradshaw before Sex and the city

sicer mi je zaenkrat malo preveč "otroška", ampak upa, da bo kmalu začela spoznavat Mirando, Samantho in Charlotte :)
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 07. Feb. 2013 2:53

http://www.imdb.com/title/tt1475582/

čaki kaj bi blo treba to začet gledat? 9,2 ocena wtf
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
g.AI.a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 21. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a g.AI.a » 07. Feb. 2013 12:08

Dioniz napisal/-a:Breaking Bad - mother of all dramas!! To je serija, ki je končno naredla to kar sem si mislo, da je nemogoče. Na vrhu moje osebne lestvice je po priljubljenosti prehitela Lost. In glede na mojo ljubezen do Losta, to res pove ogromno. Nekaj takega kot je BB še televizija definitivno ni imela in dvomim, da bo še mela. Konec 11. dela v četrti sezoni je pa verjetno eden najbolj veličastnih trenutkov v zgodovini TV serij. In ne pretiravam! Napetost skozi serijio je izjemna in bi jo lahko rezal s škarjami, ko gledaš, razvijanje likov je na vrhunski ravni in zagotovo še nikjer ni bilo tako dobrega kot je tukaj, igra vseh vpletenih je pa vredna vseh nagrad in nominacij, ki so jih prejeli. Nekateri ji zamerijo počasnost ampak v četrti sezoni dobiš odgovor zakaj je vse tako počasno. Vsak zakaj ma svoj zato in vse se razvije v eno vlko celoto, ki jo bo zadnja 5. sezona zaključla in res si ne morem zamislit kak mislijo to končat. Komaj čakam!

Da zaključim: če še ne gledate, zelo priporočam! 10/10



Ja, tudi meni ena izmed najljubših serij. Res je dobra. Sem prišla do sredine četrte sezone, sedaj je pa malo na pavzi... Moram hitro naprej začet gledat. :D
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 07. Feb. 2013 13:32

Dioniz napisal/-a:http://www.imdb.com/title/tt1475582/

čaki kaj bi blo treba to začet gledat? 9,2 ocena wtf


OJA! poglej si, pod nujno! ena epizoda traja uro pa pol sicer ... (kot nek film) ... ampak... ko začneš, ne morš nehat! res, še premala ocena je! :)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
hmm
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 24. 4. 2005
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a hmm » 21. Feb. 2013 15:49

Revenge
Girls
Glee
Modern family
HIMYM sm pa nehala,kr so mi čist bedni ratali....
---------
Is this the real life?
Is this just fantasy?
CrTa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 17. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CrTa » 25. Feb. 2013 13:51

Jst sm se pa nekako te vmapirske tematike naveličala, tko da sm the vampire diaries nehala gledat, gledam pa še:

-homelan (zakon serija!!)
-sex and the city (ja šele zdej sm pr 2. sezoni :D...)
-90210
-hart of dixie (res taka za sprostit serija )
-the lying game (mi je predvsem všeč zarad glavne igralke, quite ok drgač )
-switched at birth (tut dost zanimiva)

Naj mi pa prosim katera pove kako ma lahko serija pretty little liars 8,2 oceno na imdb ? :D ta serija mi je pa tko krneki, nobenih razpletov nč, prou poceni.
moje mnenje :D
No signature :P
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 25. Feb. 2013 15:21

CrTa napisal/-a:Naj mi pa prosim katera pove kako ma lahko serija pretty little liars 8,2 oceno na imdb ? :D ta serija mi je pa tko krneki, nobenih razpletov nč, prou poceni.
moje mnenje :D


Se strinjam! Je ogromno drugih serij, ki bi si večjo oceno zaslužile! ... sam kljub temu, da se križam poleg, še jo pa vseen pogledam ... če ne druga, sam zaradi firbca :D
...OKEJ no ... po resnici! da si oke na Ianu Hardingu napasem! :onceldoc:
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 25. Feb. 2013 16:41

trenutno zelo rada gledam Psych, še posebi zato, ker so mi tko simpatični, posrečeni liki...sploh shawn in gus :) ...potem pa še himym, bbt, modern family, supernatural in tvd-čedalje manj zanimiv, pretty little liars, ker me zanima ,ako se bo razpletl.... to se spomnm trenutno :D če se pa še nove spravm gledat, bo pa kriza -.- , ko bo več časa...
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 25. Feb. 2013 18:17

Serija Girls mi je postala res super.. :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 25. Feb. 2013 18:50

fuck kak je pa sherlock napeta serija! sicer sta v obeh sezonah druga dela malo manj dobra ampak še vedno ne slaba. Zaj me čaka še 3. del druge sezone in me je kr strah pogledat glede na oceno pa vedenje, da bom verjetno švical zraven od napetosti. :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Feb. 2013 19:01

Jaz sem se končno spravil na BB, in sem pogledal vse dele v roku enega tedna.

Odlična serija.

Mislim pa da kdorkoli je fan BB, bi moral pogledati tudi serijo Sons of Anarchy.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov