Katere serije gledate?

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Koliko serij trenutno gledate?

nobene
31
11%
1-2
88
32%
3-4
82
30%
5-6
29
11%
7 ali več
42
15%
Skupaj glasov : 272

Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 16. Okt. 2012 13:43

Zelo priporočam serijo The Killing, http://www.imdb.com/title/tt1637727/ posneta sicer po danski predlogi. Original serije nisem gledala, je pa ta odlična. Sploh za ljubitelje kriminalnih serij, malo bolj temačnih in ne u stilu CSI, ampak bolj detektivskih. Zaenkrat sta dve sezoni (ne vem, če bo še kakšna) - v teh dveh zvemo kdo je bil morilec, tako da je zaključena celota :D
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 22. Okt. 2012 15:01

Trenutno gledam sproti: The Walking Dead, American Horror Story (top shit! :)), 666 Park Avenue, The Vampire Diaries in Glee, Dexterja pa gledam še za nazaj. Family Guy in American Dad pa gledava s fantom skupaj. :)
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 27. Okt. 2012 20:28

floribunda napisal/-a:ampak obvezno angleške coupling, ameriški so kopija (slaba ofkors)


Ja, itak angleške! :) Sploh nisem vedela, da ameriški tudi obstajajo - očitno Little Britain varianta.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2488
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 28. Okt. 2012 14:06

Poleg kupa serij, ki jih že tu omenjate, sem se čisto zaljubila v tale dva dečka: Departures. Sicer je teh popotniških serij cel kup, ampak ta izstopa, ker niti ni toliko o destinacijah, ampak bolj potovanju samem. Pa fotografija je čudovita.
Pa Scott :scherzkeks: Bi ga kr v nahrbtnik pobasala pa zraven na pot vzela :twisted:
CrTa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 17. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CrTa » 23. Nov. 2012 11:12

Jst sm pa ravno končala z vsemi sezonami razočaranih in jih kr mal pogrešm :D
Drgač mi je pa Psych všeč, Hart of dixie, Dallas, Homeland, Rookie blue, Switched at birth, The lying game, Arrow, Dowton abbey pa vampirje ;)

A je katera že gledala Gilmore girls, se jo splača spravt gledat? :)
No signature :P
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3498
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 23. Nov. 2012 11:15

^^ jaz sem vcasih gledala Gilmore girls. men je bla lusna.
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 02. Jan. 2013 23:46

Dioniz napisal/-a:Breaking Bad - mother of all dramas!! To je serija, ki je končno naredla to kar sem si mislo, da je nemogoče. Na vrhu moje osebne lestvice je po priljubljenosti prehitela Lost. In glede na mojo ljubezen do Losta, to res pove ogromno. Nekaj takega kot je BB še televizija definitivno ni imela in dvomim, da bo še mela. Konec 11. dela v četrti sezoni je pa verjetno eden najbolj veličastnih trenutkov v zgodovini TV serij. In ne pretiravam! Napetost skozi serijio je izjemna in bi jo lahko rezal s škarjami, ko gledaš, razvijanje likov je na vrhunski ravni in zagotovo še nikjer ni bilo tako dobrega kot je tukaj, igra vseh vpletenih je pa vredna vseh nagrad in nominacij, ki so jih prejeli. Nekateri ji zamerijo počasnost ampak v četrti sezoni dobiš odgovor zakaj je vse tako počasno. Vsak zakaj ma svoj zato in vse se razvije v eno vlko celoto, ki jo bo zadnja 5. sezona zaključla in res si ne morem zamislit kak mislijo to končat. Komaj čakam!

Da zaključim: če še ne gledate, zelo priporočam! 10/10


Si me prepričal, ker sem tudi jaz oboževala Lost. Me pa zanima, kdaj postane malo bolj zanimivo? Ker sem danes pogledala prvi del in sem mislila na polovici že odnehat.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 03. Jan. 2013 1:35

^Zacne se bolj pocasi ja, ampak te potem hitro potegne not. Glej naprej, garantiram ti, da ne bos razocarana. :)
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7198
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Jan. 2013 1:59

Sons of Anarchy.

Top šit, medtem ko BB pada v kvaliteti, ta serija postaja čedalje boljša...celo boljša kot Sopranovi.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 05. Jan. 2013 14:03

Suits! :love:
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Jan. 2013 14:56

Homeland, American Horror story, Game of thrones, Suits- :hearts:
Breaking Bad je ok, ni me pa tak pritegnilo kot zgornje npr. (je pa super serija seveda, sem na začetku 4. sezone)

Od novih mi je pa všeč Nashville (čisti guilty pleasure :D)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 05. Jan. 2013 15:23

*mala* napisal/-a:sem na začetku 4. sezone


Najboljše se šele začenja. In to ne mislim, da bo malenkost boljše ampak za mene je serija v 4. sezoni dvojno pridobila na zgodbi in zapletu in sta 4. in 5. sezona dvakrat boljši od ostalih sezon pa že ostale so zelo dobre.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 05. Jan. 2013 16:36

make it or break it trenutno :)
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Jan. 2013 16:49

^^ Škoda ker jo ukinili že, mi je bila precej simpatična.

Dioniz napisal/-a:
*mala* napisal/-a:sem na začetku 4. sezone


Najboljše se šele začenja. In to ne mislim, da bo malenkost boljše ampak za mene je serija v 4. sezoni dvojno pridobila na zgodbi in zapletu in sta 4. in 5. sezona dvakrat boljši od ostalih sezon pa že ostale so zelo dobre.

Ok, to je dobr vedt :) Mi je tud zdej zelo dobra sicer.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 31. Jan. 2013 19:09

Jaz sem pa kenslala cel kup nanizank, ki sem jih spremljaja, ker me enostavno ne pritegnejo več. Preveč mi je razvlečeno, moj House MD je pa itak končal kariero (pa tud zadnje tri sezone so ble merely bearable, čeprav 8. je bla še kr nekot fajna).

Tak da trenutno redno spremljam samo American Horror Story (čakam 3 sezono), Revenge, Modern Family, Game of Thrones (čakamo, čakamo) in najbolj na frišno - The Following :hearts: ki me je čist prevzela (pa sta šele dva dela zuni.... pa ne sam zato ker sem totally into Kevin Bacon :love: , priznam pa da je bil to 80% razlog da sm sploh pilota pogledala).

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov