Kakšne dokumentarce najraje gledate?

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Lolirot
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 26. 6. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Lolirot » 22. Sep. 2007 14:21

A kdo od vas rad gleda dokumentarce? Jst osebno jih.

Najraje gledam o kšnih historičnih zadevah... recimo o svetovnih vojnah (sej vem buuu ker dolgčas :D ampak men je zanimivo). Prav tako rada poslušam kšne življenjske zgodbe raznih ljudi, ki so prebrodili kšne težave (droga, nasilje...). Zanimajo me tud razni dokumentarci od NASE in na splošno o astronomiji... recimo razna odkrivanja v vesolju itd.
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 22. Sep. 2007 14:38

Jst ful rada gledam dokumentarce o kačah!! Sicer na splošno kač ne maram, ampak mi je noro zanimivo gledat dokumentarce o njih. Pa tud kšne zgodbe o raznih ljudeh. Recimo ogromno dokumentarcev sem že pogledala o princesi Diani... prav tako o Elvisu Presleyu.

Lolirot napisal/-a:Zanimajo me tud razni dokumentarci od NASE in na splošno o astronomiji... recimo razna odkrivanja v vesolju itd.

Mene tud astronomija ful zanima. Ravno pred kratkim je bil en dokumentarec o novo-odkritih planetih.

Pa fuuul rada poslušam razne "spooky" dokumentarce, recimo o duhovih, NLP-jih... sicer večinoma nakladajo... ampak vseeno :D
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 22. Sep. 2007 18:28

Jaz imam tudi rada zgodovinske dokumentarce pa tudi samo zgodovino določene stvari (se spomnim ko sem gledala zgodovino letala na disovery).
Pa všeč mi je tudi, ko je na reality tv-ju tista oddaja o novih boleznih, ki so jih odkrivali.
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 23. Sep. 2007 10:28

o paranormalnih pojavih (obožujem), zgodovinske dokumentarce (še posebaj tiste o nepojasnjenih zgodovinskih mitih) in na discoveryju obožujem Dr.G - patologinjo.. :)
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
BeLLi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BeLLi » 23. Sep. 2007 11:20

Jst najraje gledam zgodovinske dokumentarce ali pa kakšne dokumentarce o naravnih katastrofah kot so plazovi, potresi, vulkani itd. Občasno tudi rada pogledam zgodbe o religiji.

Kakšnih dokumentarcov o t.i. "moških zadevah" pa ne maram :D. Raznorazni avtomobili, letala in podobne zadeve so mi res španska vas.
Uporabniški avatar
buffy-ann
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 4. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a buffy-ann » 23. Sep. 2007 11:56

Jaz mam najraje zgodovinske dokumentarce, tud zato jih gledam, ker se te teme navezujejo na mojo študijsko smer. Najraje imam karkoli o pomembnih zgodovinskih osebnostih.

Drugače pa tudi kaj o živalih rada pogledam, tudi kakšne naravne katastrofe (potrese, vulkane, itd.), ostalo pa niti ne toliko.


Neka ti Bog podari krila
neka ti nebo podari spas
da pjevaš, pjevaš svima
da zauvijek čuju tvoj glas

Toše R. I. P.

Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Sep. 2007 17:00

o živalih, raznorazne potopisne, pa kaj zgodovinskega. ne maram pa tehničnih, astronomskih in ostalih "moških", kot se je ena prej izrazila :)
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 12. Okt. 2007 21:39

o zivalih in o potovanjih (obozujem travel channel) :)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 12. Okt. 2007 22:04

jst sm čist usekana na dokumentarce :D pa naj bodo o čemerkli, vse me zanima, kar še ne vem.Od tehnike, vesolja, nepojasnjenih zadev, gradenj, dežel, živali, rastlin.Vse vse vse :) Pravzaprav je to še edino kar gledam na tv, poleg kakšnih poročil.
najbolj pa res uživam ob takih dokumentarcih o katerih praktično še nič nisem vedela.Kakšne fascinantne velike gradnje, dežele z res totalno neobičajnimi običaji, nenavadne živali...
Ponavad vse to an programih discovery,animal palnet, travel chanel, national geographic chanel, realitiy chanel, pa še kakšni drugi kjer so kakšni dokumentarci.
skratka če nebi mela teh programov in če nebi blo dokumentarcev bi takoj televizijo prodala. :D
res vse obožujem :hearts:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 12. Okt. 2007 22:18

Skor vse! Pr nama je skoz national geographic pržgan, al pa discovery, animal planet, zone reality...

Najraj pa gledam Air crash investigation, k raziskujejo razne nesreče letal (ker to je moja worst nightmare :/ ), pa seveda o živalih.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 12. Okt. 2007 22:21

Yazmeen napisal/-a:Najraj pa gledam Air crash investigation, k raziskujejo razne nesreče letal (ker to je moja worst nightmare :/ ), pa seveda o živalih.


oh, lih zarad tega jst že skos protestiram proti vožnji z letalom, glede na to, kakšne napake, kdaj totalno bedne se lahko zgodijo in se letalo skrešne :? sicer tega načeloma ne maram gledat, ni dobro za mojo dušo, ampak se nikakor nikoli ne morem odlepit stran.In to je pomoje edina oddaja ob katerih še nikoli nisem zaspala zraven pa četudi je kdaj ob kakšnih enih/dveh zjutraj. :D
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 05. Jul. 2008 12:33

No da malo osvežim to temo.
Največkrat pogledam kak zgodovinski dokumentarec in megagradnje.
Nazadnje sm gledala "Duhovi Titanika" in "Megagradnje - Cudezni otoki in Otok v obliki palme".. te sem dobila presnete iz Nacional Geografica.
Drugace mi je bolj vsec izbira dokumentarcev na HRT kot na SLO televiziji.
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 05. Jul. 2008 13:57

vse povezane z vojno in z bitkami, npr. Battlefield :supercool:
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 05. Jul. 2008 14:14

Jst mam tud ful rada dokumentarce , najrajš o živalih-kako te službe proti mučenju živali dobijo klic o mučenju in jih grejo rešt in jih pozdravijo...

Rada gledam tud dokumentarce od opic, pa od letalskih nesreč-te so mi res zakon-dokumentarci, ne nesreče. :?
Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 05. Jul. 2008 15:58

najrajši mam dokumentce, ki so povezani z našim obstankom, npr. vulkani, oceani, potresi, pradavnina, ledene dobe, globalno segrevanje,....

potem mam tud ful rada dokumentarce o egipčanski mitologiji, piramidah,...

zanimivi so mi tud dokumentaci o človeku (od dojenčka pa do odraslega človeka, kako se razvijamo, kako mislimo, kako čutimo,....)

všeč so mi pa tud dokumentarci o kakšnih genijih, paranormalnih pojavih,....

skratka use, razen kakšnih vojnih dokumentarcev pa res ne maram, ker me je kr groza gledat

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov