Iščem film/oddajo/serijo

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 19. Mar. 2017 7:56

Slika

?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Mar. 2017 12:34

Ja!! :D who dat?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 19. Mar. 2017 15:44

I still got it :D

Uni šef od Marshalla in HIMYM. Pes je Tugboat.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Mar. 2017 16:21

TocnooOoo :) :) nikoli ne bi pomislila na himym.. tnx! Kamen z mozganov.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 21. Nov. 2017 17:08

Malo izkrivljena uporaba teme, ampak ok :D

Iščem film/serijo whatever, preferiram nekaj bolj v izi, ampak da vas je navdušilo in bi mi priporočali za gledat. Mam filing da sem pogledala že VSE serije na tem svetu in zdaj iščem kaj izven mojega comfort zone-a.
Presenetite me :hearts:

Sem pogledala Ex-machina, ki ga je nekje predlagala haley in mi je bil všeč, tako da vam zaupam :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Nov. 2017 18:55

Sarissima napisal/-a:
Sem pogledala Ex-machina, ki ga je nekje predlagala haley in mi je bil všeč, tako da vam zaupam :D


Hayley ( mi je bila, ko sem se registrirala všeč pevka od Paramore in sem dobila od nje navdih za upor. ime) :D
Serij bolj ne gledam, pogledam kdaj za sprostitev kak star del Friends, pa Peaky blinders sem enkrat začela po fantovem predlogu..
Za filme js dobim kdaj kako idejo iz strani Taste of cinema, mi je še najboljša stran kar se predlogov, seznamov filmov tiče.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 21. Nov. 2017 19:01

Ce želiš nekaj v izi, predlagam da gledaš serijo This is us, ce je se nisi. Taka lustna, zelo zivljenjska drama. Ali pa Call the midwife <3 konc simpaticna serija, postavljena v stari London.
Drugace pa jaz prisegam na kriminalke.
My all time fav: The Killing.
Potem so pa odlicne tudi še The Fall, The Missing, Ripper Street...
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 21. Nov. 2017 19:39

Se opravičujem, mislim da niti enkrat še nisem zadela pravega nicka na H :D

Frednov ne morem več gledat, mislim da sem pokurila na njih življenjsko zalogo ur. Tele serije, ki jih pa zdej vsi dečki ever gledajo - Peaky blinderje, Vikinge, Narcose itd pa mam že vse pogledano :)

Firestorm, bom počekirala, ty!
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Nov. 2017 20:09

Bom mogoče še jaz kdaj uporabla kakšen od Firestorminih predlogov. :) Čene sem pa tudi js še študirala, kakšno serijo, ki je bolj na komedijo bi lahko še počekirala.

Glede teh dveh serij, je bil bol en mimogrede komentar, ne predlog, mi je jasno, da si to že verjetno pogledla. :D Ja čene za Peaky blinders je bla neka fora, da bi mi po neki logiki utegnilo bit še najbolj všeč od vseh serij, ki jih je on gledal, ker drugač nisem gledala skor nič od tistega kar je on gledal.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 21. Nov. 2017 21:43

Uf pa se Broadchurch, ce se nista gledali :D sploh prva sezona je fenomenalna.
Poldark je tudi huda drama. +hud tip :D
Pa sarissima, ce so ti bili vikingi vsec, ti bo verjetno tudi The Last Kingdom.

Za kaksno dobro komedijo se pa tudi jaz priporocam.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Nov. 2017 21:52

Firestorm napisal/-a:Poldark je tudi huda drama. +hud tip :D


Kul, se kaksni predlogi s hudimi tipi dobrodosli zej k sm singl :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 21. Nov. 2017 23:16

Waaaaah - This is us ima tako kjut pilot :D
(pač definitivno ne škodi tudi da prvih 5 sekund čez cel ekran kraljuje Milo Ventimiglia's delectable behind in a birthday suit :D )

Drugače mam the last kingdom že cca pol leta na računalniku in nekako mi ne gre niti kliknit pa prve epizode pogledat. Me kr odbija, go figure.

Drugače so meni od komedij najbolj pri srcu Parks and Rec (Leslie Knope ftw!), Scrubs in 30 Rock.

HaYley (yay me :lol: ), če so ti všeč "testorteron šprica na miljon" kosmati in ogromni deci - Vikingi :D (a sem js edina, ki se mi zdi da majo prav cheerleader effect, majkemi da so na kupu bolj hudi kot posamično, mislim da ima še moj crush na rollota :D)
Če maš rada urban in negovan testosteron svetujem Orphan black (meni je Cal za namazat na kruh! pa ni tak gozdar, kar enim ženskam ne paše)
Če ne maraš brade je pa meni go-to Tommy Shelby, ki je bad boy tudi brez brade :D. Pa čeljust tako ostra da bi lahko salamo na njemu rezala !
Ženski cast mi je pa najboljši v Luciferju :oops: Ne vem, vse so mi DAYYYYYUM.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 22. Nov. 2017 14:05

Hayley, upam, da si v redu, razhodi so težki.
Drugač pa, meni je nabor tipov zadovoljiv tudi v The Gifted (tudi zelo dobra serija, sploh če so ti kul zadeve kot mutanti in storyline od X-men) in še posebej v True Blood. alexander skarsgård <3

Sarissima, meni je bil tudi pilot všeč, ena od redkih serij, ki me je zagrabila že od prvega dela. :D
Druagče pa The last kingdom tudi mene ni preveč vlekel, pa je potem sestra vztrajala in sem vesela da je, ker sem potem vse pogledala po zelo hitrem postopku :D
Se pa strinjam glede vikingov, ko jih vidiš v grupi so vsi ful hudi, vsak posebej pa malo manj. Ampak Ragnar in Rollo (in Bjorn, z izjemo zadnje sezone), so mi pa še vedno zelo hudi, tudi brez cheerleader effect :ja:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Nov. 2017 15:56

Wow hvala obem za predloge! :D
Bo za prečekirat, ma mam filing, da mi (še vedno) najbolj zmagajo Peaky blinders in Tommy Shelby, pa Vikingi so seveda tudi dobri. :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Nov. 2017 23:20

Gleda kdo The punisher?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov