How I met your mother

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
lana505
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 23. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lana505 » 20. Sep. 2011 20:50

Nova 2 dela! :)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 21. Sep. 2011 10:36

Men ni blo nič special.... Že 6. sezona mi je bla bolj mlahava, tale začetek pa nič kaj ekstra. Edino Lily & Marshall sta mi še na nivoju, Ted mi je že od začetka bolj dolgočasen, Robin mi je ratala dolgočasna, Barney pa na momente ratuje že kar grotesken, ko se mi zdi da hoče vedno bolj potencirat svoje obnašanje. Najboljši je bil Marshall z ''I did it again!'' pa un youtube posnetek pa un njegov novi šef odpičen :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 21. Sep. 2011 14:09

^^se približno strinjam, ampak ne v celoti; Lily & Marshall sta mi itak od vedno najboljša (in ja, novi šefe je faca :D); tole z Robin mi je brezveze, celo odveč; Ted je pač Ted; Barney pa, hmmm..pogrešala sem več odzivov ostalih na njegovo spremenjeno obnašanje *spoiler* :?: da pač želi samo eno imet.
Overall mi je blo pa kar luštno, no.
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 22. Sep. 2011 18:03

meni sta pa bila ful bedna tale dva dela. najprej nisem niti vedla da sta dva. in kaj robin najprej nesmrtno zaljubljena spet in potem v drugem delu skoraj nic, mah, ted že n-tič odkriva toplo vodo, b in poroka (wtf?) in zraven še tako kar neki obnašanje. bo. morda pa ni moj dan danes za gledat to. :D
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 22. Sep. 2011 19:41

Mene moti, da bo verjetno cela sezona v retrospektivi, da ne bo nič iz 'obreda' ampak samo obujanje spominov. potem pa moreš bit toliko bolj pozoren, kar se dogaja v 'realnem' času, kaj v spominu in kaj v spominu spomina. LOL, kak sem zakomplicirala=)
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
chesermarko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a chesermarko » 26. Sep. 2011 3:15

Mah, .. jaz sem prav vesel, da so končno dali nove epizode,...
Komaj sem čakal. Prav ponoči sem čakal za gledat v živo.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 27. Sep. 2011 15:59

meni je bila pa današnja epizoda spet super :lol:
Don't worry, be happy!!
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 27. Sep. 2011 19:37

Lool Lilly se obnasa kot da ji kdo hoce roko odrezat ob idejo da se en njenih joskov pipne. :lol: Kot da so iz zlata... I gotta get in on this tits thing...
Ted je pa isti kot vedno... beta as fuck. Kako je on v petih letih sploh katerokoli zensko poseksal je misterij.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 27. Sep. 2011 21:16

Hahaha tale del je biu top!
chesermarko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a chesermarko » 09. Okt. 2011 2:57

Nasplošno super dobro ,.. kot vse epizode how I met your mother ,.. upam da čez par let bom imel vsaj podobno življenje kot oni.
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 12. Okt. 2011 17:23

Kak se vam je zdel zadnji del? Meni so že malo izpeti in se prav nisem nasmejala niti enkrat. Edino mi je blo smešno, ko je Ted pred ono bajto reko, da upa, da ni kdo zamenjal predmeta in jih je 5 šlo=) Ampak je tudi to blo predvidljivo no. Upam, da bo naslednji del kaj boljši.
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 12. Okt. 2011 18:56

tale zadnji del tudi meni ni bil preveč všeč. Edino Barneyu sm se kakih 2krat nasmejala. Pa moogče Lily ko je hitela na torto. Ostalim pa niti enkrat. Pravzaprav mi je šel Marshalov in Tedov del precej na živce.
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
arianna87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 20. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a arianna87 » 26. Okt. 2011 17:48

Zdej bom pa temu konc nardila. Včerajšnja epizoda je bla sicer samo še ena v nizu slabih, ampak ko se pa tudi Barneyu niti enkrat ne nasmejem....Ne, dost mam. Sm upala, da se bojo poboljšali, sam ni mi več zabavna serija. Kaj majo zdej neke fore s petjem?? Pa ta novi tip od Robin? eh...

(grem raj po forumu pobrskat za kakšno drugo) Bye HIMYM
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 04. Feb. 2012 18:36

purple_rain napisal/-a:Joj..sej mi je blo zabavno, sam ne pa dovolj memorable, zgleda, ker sem večino že pozabila. :oops:
OK, Barney je bil faca, ko se je spravil na košarkarski koš :lach:, pa všeč so mi bli, ko so en druzga hecal glede "lukenj" v znanju, hah;
sicer pa sama seb "nagajam", ker zraven počasi gledam še Freaks & Geeks, kjer igra 18-letni "Marshall" in se sam smejim, kok je bil hecen VS kakšen je zdej. :D


heh isto pri men :) vzporedno gledam obe seriji in mi je zanimiv vidt to spremembo po tolkih letih pri igralcu. Pa nwm zakaj se mi zdi, d je `˙Marshall˙˙ - Jason Segal naredu neki s svojim zobmi :P V Freaks and Geeks mi je meu smešne...vem mal neumesna

Himym mi je pa tut dobra serija, zanimiva zgodba, ampak vseeno komi čakam na razplet :D
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
Uporabniški avatar
Stina3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 9. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Stina3 » 15. Maj. 2012 12:42

Je ze kdo gledal finale sedme sezone? Jaz ze komaj cakam, da bo kdo pogledal, ker moram z nekom predebatirat. :D

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov