Heroes

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 26. Sep. 2009 20:20

Čak, se nisem rekla, da so ble vse sezone za en k***c. Prva je bla zelo dobra. Razen konca, ki je bil weak, ker sem si predstavljala neki big heroes showdown s skoraj explozijo New Yorka, potem pa dobla neki bogi in zelo kratki Peter/Sylar face-off. Ampak upanje za to serijo sem še pa zmeraj mela.

Samo po dveh slabih sezonah polnih razočaranja (od katastrof, ki se itak nikoli nea zgodijo, do sintetičnih sposobnosti in dejstva, da v tej seriji nikoli noben nea umre, razen ovih 500 likov, ki so na novo pojavli, čeprav majo še s starimi liki več kot dovolj dela) valda, da mi bo upanje totalno padlo v klet. In zato bom 4. sezono za 1x gledala čisto iz navade, ker pač hočem videt, kak se bo stvar končala. And I'm by far not the only one, trust me.

Se sem rekla, mogoče me bojo pa presenetli.. samo glede na to, da na tako presenečenje čakam že dve leti, I kinda doubt it.
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 17. Maj. 2010 20:33

heroes so torej končno ukinli po mučnih zadnjih sezoah. Jaz si jih bom vseeno zapomnil po več kot odlični prvi sezoni, drugo sezono sem pa nehal že na sredi gledat...

škoda ker so res meli potencial...
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 17. Maj. 2010 21:01

Jaz sem že po 2. episodi druge sezone obupala. Očitno nisem nič bistvenega zamudila :)
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 17. Maj. 2010 21:13

Jaz sem pa čisto vse pogledala sam zadnja me nekak ni pritegnila. Prvi dve sta pa itak ble najboljši. Škoda no, ampak ponavadi se itak zgodi s serijami, da več ko je sezon postane pol manj zanimivo ... kaj češ :)

Tak da zaj je konec konec - ne bo več naslednje sezone? Nisem vedla no, sem misla da še ena bo al kak.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 17. Maj. 2010 21:22

ne bo več. serija je ukinjena in je ne bodo več snemali.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 28. Avg. 2010 20:06

OMG, jst se zdajle mučim s 4. sezono. za vsak del si rečem da bom nehala gledat, potem me pa matra firbec kaj se zgodi v naslednjem :?
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 29. Avg. 2010 12:25

Jst sm jih včasih gledala redno .. Vsak torek zjutraj sem si nov del potegnila dol in ga takoj pogledala .. Potem sem pa nekje na začetku 4. sezone obupala ... Ker je ratalo vse tako razvlečeno in krneki ... 1. sezona je bla še najboljša :D
Let's swim to the moon .....

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov