Grozljivke + srhljivke

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Ali radi gledate grozljivke in shrljivke?

Da.
263
70%
Ne.
84
22%
Mi je vseeno, če gledam ali ne.
30
8%
Skupaj glasov : 377

Bonnie.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 18. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Bonnie.* » 05. Nov. 2009 20:49

Meni najboljša do zdaj --> Exorcist: The Beginning (Izganjalec hudiča).
Drugače pa zadnje čase grozljivke sploh niso več to kar so ble, tko da sem ponavadi razočarana ob gledanju.
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 06. Nov. 2009 17:14

To je prvi film, ki sem kar nekaj časa zbirala, da sem si upala pogledat trailer in še medetm, ko sem ga gledala sem mižala! Naj bi bil najbolj grozen film vseh časov! Poglejte si sami trailer, if you dare :D

imbd, trailer
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 17. Nov. 2009 14:58

Bulma napisal/-a:El Orfanato - meni zakon film! Sem ga dala med srhljivke, ker ga pod grozljivke ne morem, ker ni grozen. Je pa scary vmes, ja :D


:gut:
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 17. Nov. 2009 15:09

Iščem naslov filma, ki naj bi spadal med grozljivke. Gledala sem ga že ful let nazaj. Gre pa za to, da se v neko hišo preseli družina s hčerko (spomnim se, da je imela črno paž frizuro), ki je ful zamorjena. Pol pa jo začne ustarhovat kao nek duh . Spomnim se, da je imel oblečeno črtasto pižamo. Ona začne raziskovati in pride do zaključka, da je bil ta duh fantek, ki je živel v hiši in je umrl v prometni nesreči v nekem lesenem tunelu- se ne spomnim točno, mogoče je bil tudi umorjen v tem tunelu.
Če kdo ve naslov, naj napiše... Hvala
L'Impératrice
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 9. 10. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a L'Impératrice » 17. Nov. 2009 18:04

PeggySue* napisal/-a:Orphan,sem pravkar pogledala tudi jaz in moram reči,da je uredu.Pester in zanimiv,skozi cel film.


podpis :)
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 17. Nov. 2009 22:41

mycosmogirl napisal/-a:To je prvi film, ki sem kar nekaj časa zbirala, da sem si upala pogledat trailer in še medetm, ko sem ga gledala sem mižala! Naj bi bil najbolj grozen film vseh časov! Poglejte si sami trailer, if you dare :D

imbd, trailer


meni se je film zdel smešen in niti malo grozen. Brezveze.
Bonnie.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 18. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Bonnie.* » 19. Nov. 2009 16:25

Pravijo da je res grozen film..jst si ga bom pogledala..
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 19. Nov. 2009 16:59

mycosmogirl napisal/-a:To je prvi film, ki sem kar nekaj časa zbirala, da sem si upala pogledat trailer in še medetm, ko sem ga gledala sem mižala! Naj bi bil najbolj grozen film vseh časov! Poglejte si sami trailer, if you dare :D

imbd, trailer


o fak o fak o fak :D tole ni dobr da sm gledala :D sej sm sam do tm pršla ko nekdo začne v postlo lezt :/ jao, jz sm čist preveč preplašen človk za grozlivke
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 22. Nov. 2009 15:09

Je že katera gledala film The strangles?Jaz sem ga včeraj in je kar zanimiv.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 27. Nov. 2009 16:59

mycosmogirl napisal/-a:To je prvi film, ki sem kar nekaj časa zbirala, da sem si upala pogledat trailer in še medetm, ko sem ga gledala sem mižala! Naj bi bil najbolj grozen film vseh časov! Poglejte si sami trailer, if you dare :D

imbd, trailer


lihkar sem hotela vprašat, če ga je katera že gledala :D
sem slišala namreč ful različna mnenja - od tega da je najbolj strašen film vseh časov do tega da je beden in smešen ...
trailer sem pogledala, pa nevem če bi šla gledat film ... mi je tak - tak :D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Ellaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 4. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ellaaa » 01. Dec. 2009 20:04

Moje najljubše grozljivke:

Saw I, II, III, IV, V, VI
Hostel I, II
The hills have eyes I, II
The Texas Chainsaw Massacre
Dawn of the dead
Halloween I, II


In še in še...

Naj povem da je mene tudi bilo na zacetku full strah gledat grozljivke ampak sem se navadla pa me nic vec ne gane :D

Edina grozljivka zaradi katere nisem spala je bila Dawn of the dead, pred njo se nisem gledala nobene grozljivke z Zombiji ker me ni zanimalo, in naj vam povem da sem film gledala v kinu in me je tako sokiral da sem eno leto vsako noc pred spanjem razmisljala kaj bi naredila oz. kam bi se skrila ce bi res prislo do tega da bi nastali Zombiji in nisem upala iti ven iz hise sama, zvecer nisem upala gledati skozi okno :) Zdaj ko se spomnim na to mi je smesno :) To pa sem premagala tako da sem se prisilila in sem kakih 5-krat gledala ta film v enem tednu, in mi je postal kmalu smesen :)
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 01. Dec. 2009 20:41

jst pa nonstop gledam grozljivke sama zvečer (ponoči), preden grem spat :D
in je bla edina grozljivka zradi katere nism mogla spat The grudge .. sm pogledala vse 3 dele v enem večeru, enega za drugim, in potem sem šla v posteljo s prižgano lučjo, pa nonstop sm v kot gledala če je slučajno kdo tam :D
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 01. Dec. 2009 21:23

jaz bom pa verjetno dns spet gledala The descent. :D Ena najboljših grozljivk vseh časov, tud ocena na imdb je tud dobra- 7.4
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
desigual
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 30. 11. 2009
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a desigual » 03. Dec. 2009 18:21

spice girl napisal/-a:Iščem naslov filma, ki naj bi spadal med grozljivke. Gledala sem ga že ful let nazaj. Gre pa za to, da se v neko hišo preseli družina s hčerko (spomnim se, da je imela črno paž frizuro), ki je ful zamorjena. Pol pa jo začne ustarhovat kao nek duh . Spomnim se, da je imel oblečeno črtasto pižamo. Ona začne raziskovati in pride do zaključka, da je bil ta duh fantek, ki je živel v hiši in je umrl v prometni nesreči v nekem lesenem tunelu- se ne spomnim točno, mogoče je bil tudi umorjen v tem tunelu.
Če kdo ve naslov, naj napiše... Hvala


mislim da je ta film z naslovom The shining je pa fantek namesto punce.. če mislimo na isti movie. Je kar dober ja ;)
TOM-Lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 297
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a TOM-Lady » 08. Dec. 2009 13:15

Paranormal acitivity
Veličina ni v tem, da nikoli ne padeš, pač pa v tem, da se po padcu vedno znova pobereš!

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov