Grozljivke + srhljivke

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Ali radi gledate grozljivke in shrljivke?

Da.
263
70%
Ne.
84
22%
Mi je vseeno, če gledam ali ne.
30
8%
Skupaj glasov : 377

Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 27. Apr. 2008 18:17

Jest sem pa glih zadnjč sanjala nočno moro ala Wrong turn! Cramp! Nam je od avta kar guma zletela in pol se je pa začel...sej poznate zgodbo! Ej, nikol več :D
Uporabniški avatar
mortisha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 17. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mortisha » 14. Maj. 2008 15:12

Glede razlik med srhljivkami in grozljivkami-pr grozljivkah je ponavad dost krvi, klanja, zgodba ni nvem kaj, pri srhljivkah je use na "mystery creepy" foro ampak dejansko skor ne pride do kšnga fizičnega/krvavega obračuna pa ponavad na konc sledi kšn nepričakovan preobrat filma in si samo :eek:
Srhljivke so mi dost bolj všeč.
Jst priporočam : The others: http://www.imdb.com/title/tt0230600/
Naboer (next door) : http://www.imdb.com/title/tt0453383/
Film ki mi še vedno ne da spat ponoč : Darkness: http://www.imdb.com/title/tt0273517/ -> sicer zgodba ni lih dodelana za moje pojme ampak film zna napsihirat v nulo!-na dober način seveda lol :wink: včasih k se zbudim ponoč vsa napsihirana,takoj asociacija na ta film :|
Vsi zgoraj našteti filmi so v kategoriji: Horror/mystery/thriller
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 14. Maj. 2008 16:36

Gledala Catacombs (2007) - precej dober film. Strašen ni ne vem kaj. Konec je pa zakon! :D http://www.imdb.com/title/tt0449471/
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
NotYourToy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a NotYourToy » 14. Maj. 2008 17:17

a je gledla katera grozljivko rec?
Menda je ful grozna in ima same dobre ocene..
Maybe some women aren't meant to be tamed. Maybe they're supposed to run wild until they find someone, just as wild, to run with.
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 14. Maj. 2008 17:46

Sm gledala ja,... kr ql - sicer pa pride konec leta ven še ameriška verzija. Skopirana u nulo :)
Uporabniški avatar
mortisha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 17. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mortisha » 14. Maj. 2008 18:28

http://www.imdb.com/title/tt0099864/ It (Reč) -Ta film sm si ful zapomnla kot mjhna punčka,čeprou vem da nism razumela vsega te tale klovn res zaznamuje :twisted: :P bo treba pogledat še enkrat čimprej,da bodo lahko nočne more čimbolj klovnsko obarvane :wink: :?
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 14. Maj. 2008 18:46

^^^aaaa, sej sm vedla, da ne bi smela linka pogledat :versteck:

Jst priznam, še dons s težkim srcem hodm mim oz. čez jaške za kanalizacijo :oops: In ja, težko mi je gledat tega klovna. Ne bi ga smela gledat, k sm bla mejhna :nein:
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 14. Maj. 2008 21:27

mortisha napisal/-a:http://www.imdb.com/title/tt0099864/ It (Reč) -Ta film sm si ful zapomnla kot mjhna punčka,čeprou vem da nism razumela vsega te tale klovn res zaznamuje :twisted: :P bo treba pogledat še enkrat čimprej,da bodo lahko nočne more čimbolj klovnsko obarvane :wink: :?


Jaz se to tudi spomnim od malega. Stephen King je to spravil skupaj. No, ko sem kasneje šenkrat gledal se mi je zadeva zdela precej dolgočasna.
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 14. Maj. 2008 21:45

Mene je pa "zaznamovala" Carrie (še zdej se zdrznem ko pomislim na tisto roko k iz groba prleze čist na konc...Brrr...
Zaradi Carpenterjevga filna The Fog pa se še dones bojim megle...Malce smešno - ampak res...k je zuni megla dal dol use rolete in 3x preverim če so vrata zaklenena in okna zapahnjena :? :D
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 14. Maj. 2008 22:07

Sweet Princess napisal/-a:Mene je pa "zaznamovala" Carrie (še zdej se zdrznem ko pomislim na tisto roko k iz groba prleze čist na konc...Brrr...
Zaradi Carpenterjevga filna The Fog pa se še dones bojim megle...Malce smešno - ampak res...k je zuni megla dal dol use rolete in 3x preverim če so vrata zaklenena in okna zapahnjena :? :D



Hillarious!
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 14. Maj. 2008 22:40

Pontifex Maximus napisal/-a:
mortisha napisal/-a:http://www.imdb.com/title/tt0099864/ It (Reč) -Ta film sm si ful zapomnla kot mjhna punčka,čeprou vem da nism razumela vsega te tale klovn res zaznamuje :twisted: :P bo treba pogledat še enkrat čimprej,da bodo lahko nočne more čimbolj klovnsko obarvane :wink: :?


Jaz se to tudi spomnim od malega. Stephen King je to spravil skupaj. No, ko sem kasneje šenkrat gledal se mi je zadeva zdela precej dolgočasna.


jst se zaradi tega še vedno klovnov bojim. :?
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 15. Maj. 2008 9:42

Jaz mam dosti raje srhljivke kot pa grozljivke.
The other je res dober film. Meni je dal misliti - kaj pa je dejansko je tako?

Ne gledam prevec takih filmov, ker me je potem prevec strah. Nazadnje sem gledala The Gravedancers pa mi ni bil nic posebnega. Prevec izmisljeno deluje. Pri dobrih srhljivkah, kot sem ze zgoraj omenila, se vprasas "kaj pa ce je vse res?", ta pa ni tak delovala.
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 15. Maj. 2008 10:50

Pontifex Maximus napisal/-a:
Sweet Princess napisal/-a:Mene je pa "zaznamovala" Carrie (še zdej se zdrznem ko pomislim na tisto roko k iz groba prleze čist na konc...Brrr...
Zaradi Carpenterjevga filna The Fog pa se še dones bojim megle...Malce smešno - ampak res...k je zuni megla dal dol use rolete in 3x preverim če so vrata zaklenena in okna zapahnjena :? :D



Hillarious!


Meaning...what?!
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 15. Maj. 2008 11:08

meni so tudi ljubše srhljivke. vse te skrivnosti, nenavadni dogodki in čudaške osebe, po možnosti kakšna dih jemajoča graščina in srh vzbujajoč interier ... mmm. zadnja dobra srhljivka mi je bila the others.
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 18. Maj. 2008 18:16

Res OGABEEEEEN film - Inside :tot: :stupid:

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov