Grozljivke + srhljivke

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Ali radi gledate grozljivke in shrljivke?

Da.
263
70%
Ne.
84
22%
Mi je vseeno, če gledam ali ne.
30
8%
Skupaj glasov : 377

Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 24. Mar. 2007 13:24

grozljivke so zakon :D .Če si sam in je dolgčas so ena boljših popestritev.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Mar. 2007 14:03

*melby* napisal/-a:Ne, jst jih ne gledam ... me je pol preveč strah :oops:
Tko da rajš ne :lol:


Enako..

Grozljivke?
Ne, hvala. :D
nevika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 1. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a nevika » 25. Mar. 2007 0:11

js obožujem grozljivke ampak res tiste psihične,kjer prav zadržuješ svoj dih.najrajš jih pa gledam sama.wrong turn pa teksaški pokol mi nista neki ful grozna ,ampak bi ju lahko gledla nonstop.do zdaj sat moja number 1. filma haute tension pa the cave.ful dobra res.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 25. Mar. 2007 13:04

Js sm nekoč že kr obupala nad grozljivkami, ker mi ni bla nobena grozna, oz. zelo redke. Pa sm gledala une kao ta najbol brutalne, pa so ble kr ene. Pol mela pa parkrat napade panike(ne zarad grozlivk :D) in se mi je v glavi neki premaknl, zdej pa niti CSI pa Aliasa ne morm gledat :lol:
Drgač so mi pa všeč Rosemary's baby, The Others, The Shining, Psycho, ...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 25. Mar. 2007 15:13

Glih pred kratkim(kakšen mesec nazaj) je bil The Others na TVS 1(al 2? nevem). Pa mi je bil kar všeč, no, ni se mi zdel neki grozen bav bav. :)
Jz ne maram tistih ogabnih, preveč krvavih (moj stric temu pravi "bruhič" :D).
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 25. Mar. 2007 16:53

Jaz ne maram grozljivk, ker me je pol vedno ful strah. :?
Nazadnje sem gledala Hudič v Emily Rose, kar je tudi moja naj grozljivka, po tem pa sem se odločila da tega žanra več ne gledam. Za zdaj se tega tudi držim. :D
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 25. Mar. 2007 22:23

g00fy_qa napisal/-a:...po tem pa sem se odločila da tega žanra več ne gledam. Za zdaj se tega tudi držim. :D


In svet je velik lepši potem. :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 26. Mar. 2007 6:50

purple_rain napisal/-a:Glih pred kratkim(kakšen mesec nazaj) je bil The Others na TVS 1(al 2? nevem). Pa mi je bil kar všeč, no, ni se mi zdel neki grozen bav bav. :)
Jz ne maram tistih ogabnih, preveč krvavih (moj stric temu pravi "bruhič" :D).


The Others je zakon. Samo je srhljivka ne grozljivka. In se mi zdi da so srhljivke nekak boljše.
Samo konec pri The Others je pa res za dol past,ne?:D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 26. Mar. 2007 9:31

Bulma napisal/-a:Samo konec pri The Others je pa res za dol past,ne?:D


Ej, jz sem bla :eek: wtf se je lihkar zgodil?
Ampak dober razplet, vsekakor! :gut:
Uporabniški avatar
nefertit
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 21. 10. 2004
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a nefertit » 26. Mar. 2007 11:29

purple_rain napisal/-a:
Bulma napisal/-a:Samo konec pri The Others je pa res za dol past,ne?:D


Ej, jz sem bla :eek: wtf se je lihkar zgodil?
Ampak dober razplet, vsekakor! :gut:


the others je men že od kar sem ga vidla v kinu najboljši film. sem jih od takrat vidla že velik, sam še nobeden ni presegu tega.
A moment on your lips, forever on your hips!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 26. Mar. 2007 12:11

purple_rain napisal/-a:
Bulma napisal/-a:Samo konec pri The Others je pa res za dol past,ne?:D


Ej, jz sem bla :eek: wtf se je lihkar zgodil?
Ampak dober razplet, vsekakor! :gut:


Jaz sem tudi tak reagirala :D Je pa to eden redkih filmov, ki majo tak dober konec. Meni je bil še v Skeleton key full dober. Tudi čist netipičen.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 19. Apr. 2007 12:48

purple_rain napisal/-a:Jz ne maram tistih ogabnih, preveč krvavih (moj stric temu pravi "bruhič" :D).

Jaz tud ne maram raznih Freddy-jev in Jason-ov z motorko v roki, al pa počasnih zombijev :roll: . . . psihološke zadeve so dosti bolj kul!

Sem pa v zadnjem času gledala:
Cry Wolf. . . Človek misli, da je grozljivka, srhljivka . . . na koncu pa pogruntaš, da je cela zgodba en sam nateg. V glavnem, napeto do konca in zeloooo nepričakovan razplet. ;) Priporočam!!!
Slika
CRY WOLF [Krvava igra]
V novem najstniškem trilerju Krvava_igra se osem nič hudega slutečih srednješolcev zabava z igro laži. Kmalu zatem se soočijo z zločinom in spoznajo, da nihče ne verjame lažnivcu... niti takrat, ko dejansko govori resnico.



Pulse [Utrip groze].

Hitri prenosi podatkov, širokopasovna, brezžična omrežja - to je svet današnjih komunikacij. Po zraku potuje ogromno informacij. Z raziskovanjem teh frekvenc pa odkrivamo tudi nam neznane svetove. Bojimo se samo tistega, kar zaznamo z dotikom, sluhom, vidom ali okusom. Kaj pa, če so naše brezžične tehnologije navezale stik z novim svetom? Kaj, če se s prižigom prenosnega telefona ali s prijavo v sistem elektronske pošte izpostavimo grozovitim silam? Kaj, če je vsak stik okužba? Kristen Bell (Veronica Mars, Fan Boys), Christina Milian (Ljubezen je zastonj, Bodi kul) in Ian Somerhalder (Skrivnostni otok) igrajo v srhljivki UTRIP GROZE.



Več ---> Utrip groze

Dobra grozljivka, cel čas napeta. Konec mal znanstvenofantastičen, ampak ok . . . sprejemljivo.

Turistas
Skupina radoživih mladeničev in postavnih mladenk se prvič odpravi na počitnice izven ZDA, njihov cilj pa je vroča Brazilija. Po nesreči njihovega avtobusa se prijatelji naselijo na osamljeni plaži in v bližnjem klubu preživijo dolgo in nepozabno noč, polno alkohola in zabave. A že naslednje jutro z grozo ugotovijo, da je ta paradiž pravzaprav bolj podoben peklu, saj imajo njihovi gostitelji zelo krute in krvave načrte.

TURISTAS sem si pogledala v nedeljo. Je napet, srhljiv, ampak dosti podoben že gledanemu Hostlu.
Kdor ima rad zvrst, naj si ga kar pogleda :smt001 .
Slika


Fear Dot Com, zelo fajna je.
Slika

SILENT HILL

Slika


Rose je pripravljena storiti vse, da bi našla zdravilo za nenavadno bolezen svoje hčerke Sharon. Zdravniki edino rešitev vidijo v psihiatrični bolnišnici, zato se Rose s hčerko zateče v Silent Hill, mesto, ki ga Sharon vseskozi omenja med spanjem. Kljub nasprotovanju njenega moža Cristopherja je Rose prepričana, da bo v skrivnostnem mestu našla odgovor. Ko se z avtom približujeta mestu, se na cesti pojavi skrivnostna podoba, ki Rose prisili v nesrečo. Sharon izgine. Skupaj z odločnim policistom iz bližnjega mesta se obupana mati odpravi v mesto iskat svojega otroka. Tam naleti na nenavadno gosto meglo, čudaška, preganjana bitja in Temo. Med iskanjem spoznava zgodovino mesta Silent Hilla - njegovo puritansko zgodovino, polno nasilja, ter izvor njegovega prekletstva. Njena hčerka je le del veliko večje, bolj zastrašujoče usode.

Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 19. Apr. 2007 13:12

Men je bil pa Fear Dot Com bolj beden, prav tako Silent Hill - ful sem se ga veselila, pa so me čist razočaral; več sem pričakovala od njega. :?
Let the good times roll.
nenanena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 25. 3. 2005
Kraj: Me land

Neprebrana objavaNapisal/-a nenanena » 19. Apr. 2007 13:30

Jih zelo rada gledam, kul so mi bile vse Žage (1,2,3) resm tko vse ma preštudirano tip-svaka mu čast.
Drugače pa kaj js vem Teksaški pokol z motorko na začetku je bil tudi kar vredu.
Me je pa potem itak strah in se ne upam na wc ponoči
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 19. Apr. 2007 13:38

Men osebno najbol grozna do sedaj kar sem jih gledala, tudi psiha močno dela no saj men je grozljivka v original naslovu HOSTEL, pri nas v prevodu Krvavi hostel če se ne motim.
Ampak ta film mi je pa res o f....

Pol mi pa tud Hiša groze ni bil slab.... pa Omen 666 ....

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]

cron