Grozljivke + srhljivke

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Ali radi gledate grozljivke in shrljivke?

Da.
263
70%
Ne.
84
22%
Mi je vseeno, če gledam ali ne.
30
8%
Skupaj glasov : 377

Uporabniški avatar
Dirty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 4. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Dirty » 20. Okt. 2006 12:09

Ja ej ne morš rečt da je film kar nekaj in da nej ga ne gledajo.To je tvoje mnenje.Men sta The grudge 1 in 2 najboljši grozljivki ever!Res napsiherani do konca.
I'm a bad girl and bad girls do bad things...
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 22. Okt. 2006 14:33

26. 10. pride v Kolosej Saw III, 30. 11. pa The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning. Komi čakam! :cool: Pa upam da Grudge 2 tud pride k nam v kino. :)
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
Dirty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 4. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Dirty » 22. Okt. 2006 15:02

Grudge 2 sm jst japonskega gledal in...sem vpila...heh...Full grozn!!!!
I'm a bad girl and bad girls do bad things...
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 22. Okt. 2006 17:48

Dirty napisal/-a:Grudge 2 sm jst japonskega gledal in...sem vpila...heh...Full grozn!!!!


hvala enako :D :D
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 22. Okt. 2006 18:59

girlie napisal/-a:26. 10. pride v Kolosej Saw III, 30. 11. pa The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning. Komi čakam! :cool: Pa upam da Grudge 2 tud pride k nam v kino. :)


a res! Teksaški pokol ma nadaljevanje...jejjj Grem gledat....sm že v kinotu... :D
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 22. Okt. 2006 19:27

Omg, sploh nemaram teh filmov, ful me je strah :eek: :D Vidla sem napovednik za ta Teksaški pokol (tanov film) in me je blo že takrat strah :D
A-a, not for me :) :oops:
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 22. Okt. 2006 19:39

Dirty napisal/-a:Ja ej ne morš rečt da je film kar nekaj in da nej ga ne gledajo.To je tvoje mnenje.Men sta The grudge 1 in 2 najboljši grozljivki ever!Res napsiherani do konca.


Meni sta bla tut ful bedna. Gledla sem japonsko verzijo in mi ni blo niti malo strašno (ponavadi me je pri grozljivkah fuuuuuul strah). Ne vem, sploh me ni ganlo. Vsak po svoje očitno. ;)
kravzlbavc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 16. 10. 2006
Kraj: kingdom far far away

Neprebrana objavaNapisal/-a kravzlbavc » 25. Okt. 2006 20:14

najbol grozna grozljivka je THE EXORCIST, ampak 1.del,tisti iz 70 al 80ih let ko je biv posnet...takrat niso ble zanimive grozljivke z preveč krvi (tak ko zda,in to ni niti malo grozno...) amak take prave grozne stvari..joj kak me je blo strah ko sem to gledla..sm se kr odločla da ne kličem več duhov kdaj...pa tud je edina grozljivka pri kateri so mi šli mravljinci po hrbtu...gledla sm jih pa kr velik...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 27. Okt. 2006 16:35

choco.cat napisal/-a:Omg, sploh nemaram teh filmov, ful me je strah :eek: :D Vidla sem napovednik za ta Teksaški pokol (tanov film) in me je blo že takrat strah :D
A-a, not for me :) :oops:


Hehe-jaz sem tudi bila tak. Pred kakšnih letom sem se pa iz čistega mira totalno navdušila za grozljivke. Samo vseeno jih raje gledam v družbi kot sama :oops: :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
beepsi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 6. 8. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a beepsi » 27. Okt. 2006 17:33

Jaz tistih pravih grozljivk z duhovi in kričrsi ne gledam prav rada, rajsi imam trilerje tipa The village, Skeleton key, Kiss the girls, Along came spider (ta zadnja dva sta ze stara filma, napisana po knjigah James-a Pattersona, katerega grozn :D rada berem, anglescina ni pretezka pri njem - sem ze postala pravi izvedenec za serijske morilce :lol: )...

Aja, da bi sla pa sama spat po takem filmu (da mojga ne bi bilo doma), bi pa morala dati zamaske v usesa, ker imam rada potem prisluhe ponoci, da se kaj plazi okoli :D
Uporabniški avatar
jeanitte
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: koroška

Neprebrana objavaNapisal/-a jeanitte » 27. Okt. 2006 18:24

Vidim, da vas je velik navdušenih nad tem žanrom. Jaz pa ne... O, ne, ne ne hvala.Me je že itak strah ko cucka če že sam grozljivo reklamo vidim, da pol spat ne morem ali pa se kriče zbudim sredi noči. :eek: Nisem tak tip, da bi mi bile grozljivke všeč, kaj šele da bi me navduševale.

In - grozljivkoljubi - se spomnite grozljivke z naslovom Pajki napadajo?! Ja? No, zaradi tega "lepega" filmčka, ki sem ga videla v rani mladosti, imam še danes arahnofobijo... :pale:
...if there are roses, they will blossom...
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 27. Okt. 2006 21:33

jeanitte napisal/-a:In - grozljivkoljubi - se spomnite grozljivke z naslovom Pajki napadajo?!


Uu, jst se spomnim! David Arquette, right? :D Tega sem že zelooo dolg nazaj gledala. Takrat mi je bil še kar všeč, danes pa bi se najbrž smejala tistim očitno računalniško izdelanim pajkom. :)

Če je že kdo gledal Žago, naj prosim malo pokomentira. :D
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 28. Okt. 2006 10:05

beepsi napisal/-a:Jaz tistih pravih grozljivk z duhovi in kričrsi ne gledam prav rada, rajsi imam trilerje tipa The village, Skeleton key, Kiss the girls, Along came spider (ta zadnja dva sta ze stara filma, napisana po knjigah James-a Pattersona, katerega grozn :D rada berem, anglescina ni pretezka pri njem - sem ze postala pravi izvedenec za serijske morilce :lol: )...


Ja,trilerji itak rocks! Meni je tudi Along came spider full vredi film. Edino ovi prizor mi je beden ko ona odleti z avtom v globino. Tak je bedno napravleno. Drugače pa super film. Morgan je itak zakon! Skeleton key tudi kul, Village pa še nisem gledala. Edino kot parodijo v Scary movie 4 :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 28. Okt. 2006 11:32

Poleg Žage 3 pride še Texaški pokol z motorko 2. Yeeeey :cool: (čeprav bi vse dala, da bi mi uspel kje dobit original iz leta 74. :? )
...
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 02. Nov. 2006 12:25

http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/fi ... 083359.php

jz prov komi čakam da grem gledat žago3 :D

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov