Grozljivke + srhljivke

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Ali radi gledate grozljivke in shrljivke?

Da.
263
70%
Ne.
84
22%
Mi je vseeno, če gledam ali ne.
30
8%
Skupaj glasov : 377

Uporabniški avatar
vivki
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 23. 7. 2007
Kraj: ... in my dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a vivki » 25. Jul. 2007 9:50

Jaz tut rada gledam grozljivke, čeprav potem zvečer nemorem zaspat, sam vseen :D
nazadnje sm neki gledala hostel ... ta pa je tko nagnusen da mi je vse slabo postalo :? :roll:
Uporabniški avatar
taki*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 24. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a taki* » 25. Jul. 2007 10:00

Se kakšna grozljivka v kinu zdaj vrti, ki se jo je vredno ogledati? Kdo ve ?
Aja ste gledal zora živih mrtvecev in podobnih delov?
Men so tookkkk grozni ko so teli mrtveci v najstarejšem delu tok počasni, da jih prehitiš če hodiš, v najnovejših delih so pa hitri k žvali :eek:
Grozaaaa :cool: hehe
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 25. Jul. 2007 10:08

Vrti se Hostel 2. Drugače so pa grozljivke iz 2007: Hills have eyes 2, Dead Silence,..Tu maš link prihajajočih gorzljivk: http://www.upcominghorrormovies.com

In....http://www.horrorfestonline.com+http://www.horrormovies.com
Uporabniški avatar
vivki
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 23. 7. 2007
Kraj: ... in my dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a vivki » 25. Jul. 2007 10:17

Hostel 2, vam nebi priporočala za ogled, k je ogabno ...
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 25. Jul. 2007 10:19

^^ Se strinjam. :ja: Edino če kdo od vas uživa ob gledanju krvi. :tot:
Uporabniški avatar
taki*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 24. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a taki* » 25. Jul. 2007 10:39

nice, nice....si bomo ogledal :wink: :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 25. Jul. 2007 11:55

*hox* napisal/-a:^^ Se strinjam. :ja: Edino če kdo od vas uživa ob gledanju krvi. :tot:


Jaz uživam :D :oops: Samo mi grejo že take grozljivke na živce. Ker je eno samo klanje-tečno.
Uporabniški avatar
BeLLi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BeLLi » 25. Jul. 2007 12:16

Sem gledala Krvavi hostel 2 in zraven skoraj zaspala. Grozljivke kot je Krvavi hostel me ne impresionirajo, sploh niso strašne, ampak dolgočasne. Imam raje kakšne trilerje, ki imajo zgodbo pri kateri moraš zraven malo razmišljati :D
Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 25. Jul. 2007 17:26

Krvavi hostel 2 tud js ne bi priporočala. Film ne ponudi nič drugega kot par globoko ogabnih prizorov in že videno zgodbo.
...
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 29. Jul. 2007 18:47

Baje naj bi bil 1408 ful dober film. Je srhljivka, kjer se gre o duhovih in na splošno paranormalnih zadevah. Jst si ga bom definitivno pogledala, ker je končno spet nek film, kjer ni samo neko klanje, ampak gre bolj take "psihološke" zadeve. Če koga zanima si lahko pogleda -->trailer.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 29. Jul. 2007 20:14

pikica19 napisal/-a:
Bulma napisal/-a:
Tigi napisal/-a:Glejte Dead silence...
Všeč mi je ker me je blo malo strah ter konec...


Ojej..jaz sem si potegnila ta film dol in...hjao..do pol sem ga pogledala, ker mi je bil tako strašen. :D Končno spet neki dober film! Bom zbrala pogum in ga pogledala danes do konca :)


Jst sm si ga tut ogledala in morm rečt, da je zakon. Prov vid se da je od ustvarjalcev filma Saw, ker je tak konc, da ti kr sapo vzame. Jst sm ful kritična glede grozljivk in tale mi je na začetku s temi lutkami delovala kr neki, sam pol sm bla pa prav prijetno presenečena. Tako da priporočam ogled pa tut nekateri zvočni efekti so hudi. :zustimm:
:D :eek:

Jp bejbe men je bil zakon :D
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 30. Jul. 2007 8:13

Frenkie napisal/-a:Baje naj bi bil 1408 ful dober film. Je srhljivka, kjer se gre o duhovih in na splošno paranormalnih zadevah. Jst si ga bom definitivno pogledala, ker je končno spet nek film, kjer ni samo neko klanje, ampak gre bolj take "psihološke" zadeve. Če koga zanima si lahko pogleda -->trailer.


Uh,super! Ga bom kar čimprej potegnila dol. Sicer pa je film posnet po knjgi Stephena Kinga tako da bo ziher zakon. Saj so vsi ki so posneti po njegovih knjigah number 1 :D
Uporabniški avatar
dida85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 22. 6. 2007
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a dida85 » 30. Jul. 2007 10:38

glih včeri sem gledla 1408 in morm rečt, da ni bil kaj posebnega. zdi se mi tak "zmeden" filmček.. drgač pa razne grozljivke fuuul rada gledam :)
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 30. Jul. 2007 11:15

Bulma napisal/-a:
Frenkie napisal/-a:Baje naj bi bil 1408 ful dober film. Je srhljivka, kjer se gre o duhovih in na splošno paranormalnih zadevah. Jst si ga bom definitivno pogledala, ker je končno spet nek film, kjer ni samo neko klanje, ampak gre bolj take "psihološke" zadeve. Če koga zanima si lahko pogleda -->trailer.


Uh,super! Ga bom kar čimprej potegnila dol. Sicer pa je film posnet po knjgi Stephena Kinga tako da bo ziher zakon. Saj so vsi ki so posneti po njegovih knjigah number 1 :D


Uuu, Stephen King, pol pa moram pogledat. :D I'm a fan. :cool: Res so vsi dobri, od Pet Semetary do It pa do Dreamcatcherja, da ne omenjam The Shining. :)
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 30. Jul. 2007 11:54

dida85 napisal/-a:glih včeri sem gledla 1408 in morm rečt, da ni bil kaj posebnega. zdi se mi tak "zmeden" filmček.. drgač pa razne grozljivke fuuul rada gledam :)


Jah...ker je pač od Stephena Kinga :) Se mi zdijo vsi filmi takšni kao zmedeni. Ampak grozno napeti in izvirni.

Jaz sem tudi fanica Kinga :D Posebej Rose red mi je zakon (seveda film traja preko 5 ur), pa The Diary of Ellen Rimbauer, pa Riding the Bullet itd. Knjige pa nažalost nisem brala nobene. Pa opazila sem da imajo v naši knjižnici samo Mačje pokopališče :cry:

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov