Grozljivke + srhljivke

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Ali radi gledate grozljivke in shrljivke?

Da.
263
70%
Ne.
84
22%
Mi je vseeno, če gledam ali ne.
30
8%
Skupaj glasov : 377

Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 13. Jul. 2007 15:51

js sem si pravkar zlowdala eno norveško grozljivko- Fritt Vilt. Po traileru sodeč zgleda uredu. Morem jo pogledat. Sem vidla tut uno Captivity in je res huda, že samo po traileru je grozna kaj šele bo... :D
Uporabniški avatar
*zmeDena*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 11. 7. 2007
Kraj: grosupLje

Neprebrana objavaNapisal/-a *zmeDena* » 13. Jul. 2007 16:24

uu grozLiukeee...njamii..=)
men so naiBolše..čeprou em ej ful strah sam pol an konc sam gledaš kok ej biu u bistvu hud film..čeprou ene sploh nsio grozne pa spadajo pod grozliuke..ne štekam ampk useen*
,naibolš do zdei mi je bla Hiša voščenih figur..
..tko najmn grozna od grozliuk pa temačna voda..
..drgač so še dobre..morilski sosed..pa krog 1+2..pa texasški pokol z motorko itak..itd.. :D
voljeti neKoga a ne biTi s njim je kao Kaznjen A ne biTi kriV*..
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 17. Jul. 2007 16:57

sem glih zdej pogledla norveško grozljivko Fritt Vilt. ni tko slaba, ampak sploh nč zgodbe ne pove. na začetku sam pokaže kako na eni gori ljudje umirajo, potem tja gre skupina prijateljev in nek moški vsih umori razen ene. in to je to. sem bla zelo razočarana nad koncem k se ne ve zakaj sploh ta tip mori. :?
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 17. Jul. 2007 17:13

Gledala sem oba dela The Hills have eyes.
To sam glejte...jst sem še jokala zraven :?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
tjashika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 18. 11. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a tjashika_ » 23. Jul. 2007 15:46

čeprou zlo obožujm grozlivke,še nism vidla ene k bi me res tist prstrašla...dobre so npr.teksaški pokol z motorko(oba dela),super mi je Silent Hill(tisti mutanti so mi strašni),Šesti čut,Omen666,Wrong turn mi je mal smešna:),Saw 1,2,3 so tut vredu,sam prvi del zmaga:),Dawn of the dead,The hills have eyes,Dead Mary(sam ma ful bedn konc),Hostel 1,2...pa še bi se jih najdl... :cool:
¤Hi.EaT Me *=)¤
Uporabniški avatar
Rainbow.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 5. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Rainbow. » 23. Jul. 2007 17:56

Bulma napisal/-a:Btw-to sem pobrala iz enega foruma.
Za mene je grozljivka, ko je full grozno, pa ko je dosti klanja in krvi. Srhljivka pa ...srhljivka pač :) Kot je zgoraj omenjeno-bolj triler...ne vem,no :D :oops:


ja zame je grozljivka bolj krvavo - klanje pa to .... srhljivka pa tko da ti udari na psiho ..... :D meni je ljubše to slednje :P
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 24. Jul. 2007 9:29

Tigi napisal/-a:Glejte Dead silence...
Všeč mi je ker me je blo malo strah ter konec...


Ojej..jaz sem si potegnila ta film dol in...hjao..do pol sem ga pogledala, ker mi je bil tako strašen. :D Končno spet neki dober film! Bom zbrala pogum in ga pogledala danes do konca :)
Ferdox
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 28. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ferdox » 24. Jul. 2007 10:08

Bulma napisal/-a:
Tigi napisal/-a:Glejte Dead silence...
Všeč mi je ker me je blo malo strah ter konec...


Ojej..jaz sem si potegnila ta film dol in...hjao..do pol sem ga pogledala, ker mi je bil tako strašen. :D Končno spet neki dober film! Bom zbrala pogum in ga pogledala danes do konca :)

Šel sem na IMDb pogledat o čem se gre v tem filmu in takoj ko sem videl neke lutke sem zaprl stran... namreč taki filmi z nekimi lutkami so mi najbolj bedni in se jih eksplicitno izogibam :tot:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 24. Jul. 2007 10:10

Ma ja..saj..kakor komu. Jaz sem do zdaj gledala itak samo Chuckya, pa še to kak froc. Samo je pa full bedno da ne pogledaš grozljivke, katera je dobra. Jeb*š lutke! Glavno da je kul film.
Uporabniški avatar
Rainbow.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 5. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Rainbow. » 24. Jul. 2007 10:51

Aja ko sm bla stara ene 5 al 6 let sm gleda eno grozljivko ki jo je verjetno tudi večina folka tukaj. Klovn IT. Potem me je mogla mama pridet iskat k sestrični dve ulici stran, ker si nism upala it sama domov, čeprav sm drugače vedno hodla sama, tudi ob zelo poznih urah :D
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 24. Jul. 2007 12:12

včasih rada pogledam kakšno, sam ne preveč krat :D . drgač pa mi je bla najboljša grozljivka Psiho ( vsi deli)... tu pa sem se zares vstrašila in to prav :D
pikica19
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 12. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica19 » 24. Jul. 2007 13:25

Bulma napisal/-a:
Tigi napisal/-a:Glejte Dead silence...
Všeč mi je ker me je blo malo strah ter konec...


Ojej..jaz sem si potegnila ta film dol in...hjao..do pol sem ga pogledala, ker mi je bil tako strašen. :D Končno spet neki dober film! Bom zbrala pogum in ga pogledala danes do konca :)


Jst sm si ga tut ogledala in morm rečt, da je zakon. Prov vid se da je od ustvarjalcev filma Saw, ker je tak konc, da ti kr sapo vzame. Jst sm ful kritična glede grozljivk in tale mi je na začetku s temi lutkami delovala kr neki, sam pol sm bla pa prav prijetno presenečena. Tako da priporočam ogled pa tut nekateri zvočni efekti so hudi. :zustimm:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 25. Jul. 2007 7:21

Včeraj sem pogledala do konca Dead Silence. Sploh kasneje ni bil več tako grozen (ali pa je to zato, ker sem ga gledala čez dan :) ). Pa tisti dolgi jezik mi je šel na živce. Drugače pa super grozljivka. Mi je všeč da ni bil cel film poln krvi. Ker tega mam že čez glavo :roll:
Uporabniški avatar
taki*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 24. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a taki* » 25. Jul. 2007 9:46

joj grozlivke pa jez obožujem.....sam nažalost jih ponavad sama gledam, ko mi usi rečejo a si ti normalna, ponoč ne bom mogla spat...ma ja :lol:
Ste gledal film Amityville horror....ful dobr film res, Gotiko sm si že tokrta ogledala da jo znam že napamet :wink:
Gledala sm tud vas ob gozdu...tak dougcajt da zaspiš zravn.....men je blo žou ko sm zapravila ta cajt da ms si ga sploh ogledala hehe. Ful je pa dobr tud film Wrong turn.....scary ane čist, men je to zakon res :cool: :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 25. Jul. 2007 9:48

Tudi jaz sem vse te filme že gledala :) Amityville je kul,ja. Pa naj bi bil posnet po resničnih dogodkih :?

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov