Grozljivke + srhljivke

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Ali radi gledate grozljivke in shrljivke?

Da.
263
70%
Ne.
84
22%
Mi je vseeno, če gledam ali ne.
30
8%
Skupaj glasov : 377

Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 02. Nov. 2006 12:41

sj zdej so trije deli. jz sm gledala unga iz leta 74, pa pol tega novejšiga.. pa mi je biu novejši bolši, je bol grozn, več krvi... čeprov odvisno od okusa, enim je pa bolš prvi del. tega the beginning pa še nisem gledala. pa upam da ga bom kmal :D
Uporabniški avatar
Latte
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 29. 11. 2005
Kraj: New York

Neprebrana objavaNapisal/-a Latte » 02. Nov. 2006 17:14

Učeri sm gledala Žago 3, pa obožujem grozljivke ampak tole je blo pa za bruhat, nč grozno sam nagravžno pa za crknit,bljak!
How blind can you get and still have eyes?
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 02. Nov. 2006 23:27

D best grozljivka mi je Hudič v Emily Rose.
Ql pa sta še Teksaški pokol, Hiša voščenih lutk in Vas ob gozdu.

Drugače pa se grozljivkam izogibam na daleč ker me je pol fuuul strah. Po tem ko sem gledala Emily nisem mogla spati dokler se ni pričelo daniti... tretje ure zjutraj pa sem se bala kot hudič križa. :?
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 03. Nov. 2006 7:59

Latte napisal/-a:Učeri sm gledala Žago 3, pa obožujem grozljivke ampak tole je blo pa za bruhat, nč grozno sam nagravžno pa za crknit,bljak!


A res? :? Jaz še nisem gledala 3 dela,samo komaj čakam....samo hm..če je tak nagravžno kot praviš pol kriza in beda. Ker 1.+2. dela sta zakon bla!!!

Omg,zdaj sem glihj v časopisu prebrala, da kot pravis je film nagravžen. Da je baje v SLO pa v Ameriki nekaj ljudi padlo v nezavest med gledanjem filma, pa da jih je nekaj odšlo iz dvorane. Pa ena ki igra je rekla da že ko so snemali Žago, da je bilo napeto in da kao igralci niso mogli spati ponoči :eek: Hm....zgleda da ni to samo larifari. Ojej...zdaj si pa še bolj želim gledati Saw3, čeprav mam sama tudi bolj tak v qrcu želodec :?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 03. Nov. 2006 10:09

Latte napisal/-a:Učeri sm gledala Žago 3, pa obožujem grozljivke ampak tole je blo pa za bruhat, nč grozno sam nagravžno pa za crknit,bljak!


moja kolegica jo je gledala... pa je rekla, da je prvo polovico filma mižala in poslušala, drugo polovico si je pa ušesa dol držala in gledala.. da je blo nagravžno in nevzdržno je rekla... :? tak da... mene ta film ne bo vidu :wink:
My dreams are my reality...
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 03. Nov. 2006 11:12

tale članek piše točno o temu, kar vse moti ... da rezanje udov ni groza ... kje so une dobre stare grozljivke, ko si potem nisi upal sam v klet?
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 03. Nov. 2006 11:19

sam res, grozlivke sploh niso vec grozlivke, ampak filmi o psiho bolnikih k koljejo folk okol... in zadne case ni blo nobene dobre grozlivke...

ok the exorcism of emily rose, the exorcist sta mogoc edina k se jih spomnem da nista bla film o psihotih k koljejo...

fak k se spomnem filma hostel- pa kaj je modelu k se je to spomnu( tarantino) ... a je tip res bolnik, al se to res dogaja al kaj... k to ni blo normaln...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 03. Nov. 2006 11:26

el bou napisal/-a:fak k se spomnem filma hostel- pa kaj je modelu k se je to spomnu( tarantino) ... a je tip res bolnik, al se to res dogaja al kaj... k to ni blo normaln...

men je pa všeč Hostel ... ampak verjetno zato, ker mi je Tarantino car ... sam je res preveč krvav in če maš slab želodec, ga ne morš gladat ... to majo srečo bulimična dekleta, ki jim po tem filmu ni treba prsta v usta tlačt, ker če nimaš želodca, pomoje kozlaš k vidra :nein:
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 03. Nov. 2006 11:37

ma men je biu tud kul, sam tko pac samo klanje... in res sick fora... res me zanima a je to v njegovi glavi zrastl ( k pol je res za u psihiatrijo, pa u mojmoj plascek za oblect...) al je to dobu inspiracijo kje k je kej res slisou...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 03. Nov. 2006 12:07

sem gledala žago 3..pa bi jo kar poimenovala iz grozljivke v ogabnico..ker mi je enih parkrat šlo precej gor..one stare svinje sem kar vohala zraven..joj..še zdaj mi obrne... : :Dje pa dobro narejen film...grozen pa ne tako zelo...čeprav so kar v kolonah na začetku zapuščali dvorano..
so pa mi najboljše grozljivke tisti, ki so bolj na psihični bazi delane..točno tako kot je že ena napisala, da te je potem strah it samega v klet....tako kot npr haloween ipd...drugače pa so mi tud hopkisnovi filmi všeč...je prav tak igralec, da požene strah v kosti...najbolj me je impresioniral red dragon...res dober film...pa tud ko jagenčki obmolknejo in hanibal sta bila fajn...sicer se pa itak vsi trije navezujejo...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 03. Nov. 2006 14:38

Ojej-pol pa mora biti Žaga redno napeta. Komaj čakam da vidim.
Sicer se pa strinjam s tabo astra_mb - tudi meni so bolj všeč grozljivke delane na psihični bazi. Strinjam se tudi z izjavo o Hopkinsu :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
pinkyica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 13. 6. 2006
Kraj: zagorje ob savi

Neprebrana objavaNapisal/-a pinkyica » 03. Nov. 2006 19:55

joj tale zaga 3 je pa men full ogabna kr slabo mi je blo k sm jo gledala :D :D :D :D
Flirting isn't a sin... it's a hobby.
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 03. Nov. 2006 21:43

Jst grem jutri gledat Žago, komi čakam! :jump: Če je ogabna, pol pa še tok bolš. :P :D
Let the good times roll.
pepuzlin4ewa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 27. 3. 2006
Kraj: Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a pepuzlin4ewa » 03. Nov. 2006 21:47

men je pa najhujša grozljivka IT (tisto) waaaaaaa spooky preveč

drugač mam pa ful rad grozljivke :) :lol:
Kyss mig nu sverige!
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 03. Nov. 2006 21:55

o ja, IT je res grozljiv, sem gledala, ko sem bila še ful majhna. :?

Žaga je precej krvava, ampak je konec tako dober, da se splača pogledat.

Sej ne vem, a je Twin Peaks že kdo omenil? Meni je TO nekaj najbolj stašljivega :razz:

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov