Germany's next top model

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 15. Mar. 2009 18:34

Ah dej no za crne noge in predolge nohte na le-teh pa ja ni ona kriva :P
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 15. Mar. 2009 18:48

Pa za rumene zobe in rumene nohte tudi ne :/

:D
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
*etty*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 107
Na forumu od: 17. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *etty* » 15. Mar. 2009 22:02

||MuCkAa napisal/-a:Tessa = umazanka :tot: fuj, hvala bogu da je sla ven.

Omg, jaaa... kakšne nohte je imela :? :? Tako na rokah, kot na nogah. Glede na to koliko je imela za šinfat ostale, si nikoli ne bi predstavljala takšnega higienskega kiksa od nje.

Drgač pa je meni blazno nadležna tudi Sarina :tot:

Slika Slika
Slika Slika

Sej vizualno je luštna (no, razen dokler se ne zasmeje :tot:), ampak tista njena afnastna osebnost me prime, da bi kar nekaj v ekran vrgla!! Pa kok je glupa, ko zmeraj ponavlja kako nima pojma o
modi :roll: Matr, kako si lahko manekenka, hkrati pa ne obvladaš tistih osnovnih modnih trendov?? Ma glupa mi je do amena!!!

Ej, kakšna se vam pa zdi Larissa?? :lol: Tale je tud en "trouble maker" :D:D Kakšno paniko je zganjala samo zaradi striženja las...
Uporabniški avatar
Bumerang
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 6. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bumerang » 27. Mar. 2009 0:59

A ste gledal učeri? :D

Jst sm bla kar vesela, da je šla tista Tamara, ker mi je bla res dolgočasna, da glava boli :tot: Larissa mi gre tud čedalje bolj na živce... sploh ne morem razumet, da je ta ženska zmagala na Avstrijskem šovu, glede na to, da po stezi hodi PORAZNO!!! Tudi tistih castingov nikoli ne opravi kot je treba. Btw. kako je skakala s tisto kolebnico :lach: :lach:

Nekako imam občutek, da bo Marie zmagala na koncu... čeprav mi tudi ona ne potegne.
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 27. Mar. 2009 8:47

Naj naj naj mi je Sara. Uff lepa, luštna, simpatična, ....

Po videzu mi je všeč tudi Larissa, ampak ja vse ostalo je bolj tko-tko. Sploh njen odnos.

Sarina mi ma ful luštno in zanimivo faco, sam malo je še osebnostno mlada (in nezrela). sicer mi je pa čist simpatična.

včeri me je s fotko presenetila Maria (sej je to, kratka oranžna frizurca s frfrujem?). Super poza, huda fotka.

Marie mi je dolgočasna, da kar res ni. Amapk očitno najbolj komercialna ter varna za uporabo in zato jo najamejo.

Tamara mi je bla po videzu všeč, ampak taka siva miška - v ozadju, tiho, brez neke energije,...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Mar. 2009 21:04

Meni ma pa Stefanie ful zanimivo faco:
http://www.prosieben.de/lifestyle_magazine/germanys_next_topmodel_staffel4/pics/popup_gallery/61308/index_3.php
Škoda da nima lih talenta :?

Drgač tko vizualno mi je najlepša Sara, najbol simpatični sta mi pa Ira in Jessica =)) Bjonde so pa letos ful v ozadju se mi zdi :? večine jih sploh ne ločim..
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 11. Apr. 2009 17:33

zadnje čase nisem kaj preveč gledala, ampak bom nadoknadila prek interneta :D

se pa mi zdi ful čudno, da sta med tekmovalkami kr 2, ki sta že v drugih državah zmagali! a pol te po zmagi ne čaka bleščeča prihodnost v svetu mode ali kaj :gruebel: kr neki res.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 11. Apr. 2009 17:48

polly-polly napisal/-a:Naj naj naj mi je Sara. Uff lepa, luštna, simpatična, ....


se čist strinjam :ja:
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Bumerang
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 6. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bumerang » 11. Apr. 2009 18:00

rachka_ napisal/-a:se pa mi zdi ful čudno, da sta med tekmovalkami kr 2, ki sta že v drugih državah zmagali!

Kako to misliš, da sta dve? A ni samo Larissa tista, ki je zmagala na Avstrijskem showu?! Jaz nisem vedela, da je še ena taka med njima, pa gledam že od samega začetka.

Drgač se je pa men prikupila Mandy... na trenutke mi je fuul podobna Gisele Bündchen... pa ženska fuul obvlada cat-walk :cool:
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 11. Apr. 2009 18:23

aja ups. moja napaka :oops:
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 11. Apr. 2009 20:29

Hehe jaz sm tut že ugotavljala kateri 2 sta to. :D

Sara mi je še vedno najljubša. In ja se strinjam glede Mandy. Meni se je tut prikupla. v NY je prav zasenčla vse ostale.
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 18. Apr. 2009 8:49

Meni je najbolj všeč Mandy. Najmanj pa Jessica in Ira. Ti dve mi karakterno ne sedeta. Pa Iri bi takoj šla sendvič kupit. Tak je suha, da ji spodnja rebra štrlijo. :eek: http://www.prosieben.de/lifestyle_magaz ... dex_11.php
Sara je ful lušna, Maria zna biti uspešna, ker je taka posebna, Marie je prenežna, Larissa mi je všeč pa ne vem zakaj, Sarina pa je tako detece, ampak očitno Heidi vidi nekaj v njej, da jo pušča iz kroga v krog (verjetno njenih 16 let). Izpadla ta teden je pričakovano izpadla.
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 18. Apr. 2009 10:09

ninc jaz sem enakega mnenja.

Tut men je Larisa všeč, ampak ne vem zakaj. Že njena podoba mi je zakon, pa na fotografija mi izpade kul, pa tut ta njena grobost mi nekak paše zraven.

Marie je od začetka tko izstopala, zdej se je pa čist porazgubila. Maria je kul, ampak v zadnjih dveh oddajah ni bla nič spešl. Sarina mi je tok fletkana in simpatična, samo ni še zrela. Še mal bo mogla psihično dorasti. Všeč mi je ker se na snemanjih vedno zlo potrud, pa vse dela z neko pozitivno energijo.

Jessica in Ira greta tut men na živce. Mi ne potegneta, niti vizualno, niti osebnostno.

Sara ostaja number 1. :)
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 18. Apr. 2009 16:27

Meni je najbolj všeč MariA.

Pa tud Mandy in Larissa sta kul.

Bedne so mi Sara, Ira pa Sarina.

Jessica mi je ful luštna.

MariE pa zna bit sam lepa, to je pa tud vse.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Apr. 2009 9:38

Kak shooting so pa mele zdej? Sem prespala ponovitev (ki je bla dns kr nekako že pred sedmo :x ) :D

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov