Germany's next top model

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 22. Maj. 2009 18:28

se strinjam! ful je dobra na naslovnici cosmota. :yau:
Uporabniški avatar
Bumerang
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 6. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bumerang » 16. Mar. 2010 0:16

Hey, a kdo gleda novo sezono?? :flower:

Men je spet ful zanimivo in mislim, da imajo kar precej zanimivih punc... tudi takih, ki bodo znale narest dramo :D

Do sedaj mi je najbolj padla v oči tista Rusinja... sicer ni nič posebnega, ampak mislim, da si je naredila kar dobro "reklamo" s tem, ko je rekla, da je bila miss Rusije (ali nekaj takega).

Drgač pa mi je bil na zadnji oddaji tisti runway v vlaku rahlo nesmiseln. Za gledat je bilo sicer zanimivo, ampak malo neumestno se mi zdi, da gredo na tak način ocenjevat, kako kdo hodi, če pa ženske sploh nimajo ravnotežja zaradi vseh sunkov, ki jih je delal vlak :lach:

Pa malo mi je žal, da Paymena ni več :?

Na splošno pa zakon... komaj čakam naslednji del :freude:
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 20. Mar. 2010 19:29

ajoj, sploh nisem vedela, da se je začela nova sezona

maš kak link, da si ogledam prve tri dele na netu?
Uporabniški avatar
*belina*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 24. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *belina* » 06. Maj. 2011 18:39

Hey... a kdo tuki spremlja novo sezono?
Men osebno je tale zdej še najboljša od vseh... te ženske so pravi "show masterji" - nonstop se nekaj kregajo, opravljajo, spletkarijo... hehe :D

Moja favoritka je Amelie.
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 14. Maj. 2011 19:30

^ Nimam PRO7. :cry:
Uporabniški avatar
Nincha II
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 16. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nincha II » 27. Maj. 2011 16:08

Jaa, jaz gledam letošnjo sezono. In bi se kar strinjala s tem, da je najboljša do zdej :gut: Res so izbrali take punce, ki osebnostno zelo izstopajo in nardijo cel show :D

Pa žirija mi je letos tud všeč. Sploh tisti Thomas, ki ima eno modno kampanjo v Milanu, mi je ful zanimiv in karizmatičen. Zmeri ima ful dobre komentarje in tudi kritike zna ful konstruktivno podat.

Moje favoritke:

Amelie: ženska je pravi talent! Pri svojih 16-letih punca čist raztura v modnem svetu. Res kapo dol! Po moje njej ful pomaga to, ker je aktivna športnica in ima totalno kontrolo nad svojim telesom.
Rebecca: haha ženska, ki jo vsi sovražijo :D Amapak meni je ona carica, glih zaradi tega, ker se požvižga na vse opravljive komentarje, ki jih imajo punce proti njej. Na koncu je itak ona tista, ki jim pobere vse dobre photoshootinge, reklame in kampanje :lach:

^^ od teh dveh mi je čist vseeno, katera bi zmagala, ker imata obe potencial, da bi uspele v modnem svetu.

Ne maram pa:

Ana-Lene: totalna hinavka, ki nonstop nekaj opravlja in spletkari za hrbtom. Sploh ta njena nastrojenost proti Rebecci mi je čist odvratna. Ona ima res srečo, da je vizualno ful lepa, kajti karakterno je totalna nula. Da ne omenjam, kolikokrat jo je Heidi Klum opozarjala glede vulgarnih besed.
Aleksandra: ta ženska men tok otročja deluje, da glava boli. Ker glas no? Kot da bi poslušala 5-letnega otroka. Pa tud ful naivna mi deluje. Kako je tistemu reporterju, ki se je izdajal za enega "random tipa", vse izdala o svojem ljubezenskem življenju. Mislim, froc :D
Jana: vizualno mi ful ne potegne, čeprav jo ima žirija ful rada.
Sihe: najbolj dolgočasno bitje pod tem soncem! Jaz sem prepričana, da jo žirija drži notri, ker je pač Azijka, in taki obrazi so zdej ful popularni v modnem svetu. Ampak karizmo ima čist na nuli. Čisto nič simpatična, ampak samo dolgočasna in osladna.

Aja, meni je ful žal, da je tista Joana prostovoljno zapustila show. Ženska je bila ful lepa in talentirana. Prav spomnim se, ko je Heidi Klum rekla, da se je ful zajebala, ker je odšla ven, saj je bila kandidatka za finale. Smotka! :D

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov