Game of thrones serija

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 26. Maj. 2012 15:55

Kaj, a ste nehali gledat? :D Js sm jo kaka dva tedna nazaj 'odkrila' ... pogledala vse od takrat. Knjig nism brala, pa sm jokala ko dež zaradi Neda :( (but mwahah revenge is sweet . )
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Maj. 2012 16:00

Seveda da gledamo in vedno bolj :) Zame ena najboljših serij kar jih je kdaj blo :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t-zW1673sSg[/youtube]
Ahhh :hearts:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 26. Maj. 2012 17:24

Ta serija je z vsakim delom bolj podobna True Blood al pa necemu takemu, ker so marketingarji skontal, da serijo veliko zensk gleda. To je pa najhitrejsa pot do unicenja serije (e.g. The Big Bang theory).
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 26. Maj. 2012 17:52

Ja zdej smo pa me krive :P Če ciljaš na napihovanje raznih love-storijev (Robb + Talisa, Tyrion + Shae, Khaleesi + Drogo/un tip, itd...) pa tud jaz upam, da ne bo šlo v neke ekstreme kiča. Seksualnih scen je blo pa že od začetka ful, tko kot pri dosti drugih HBO-jevih serijah.. Pač, palijo pr folku. Meni je zaenkrat kul :)

(Za bbt se pa strinjam, da je šlo vse navzdol takrat, ko sta Amy in Sheldon začela dejtat.)
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 04. Jun. 2012 19:58

Robb in kdo? :freak: Jst se dejansko ne spomnim te zenske iz knjig. Ce je bila je bila cist obrobna. Tle je pa dobila v treh delih 15 minut enga medsebojnega "spoznavanja" z Robbom. To je to kar mislim pod zenski vpliv na serijo. Neki dialogi ki ne peljejo nikamor (no, v seks), nima nobenga vpliva na storijo, ampak zensko obcinstvo rabi relationshit scene za vsakega moskega lead-a. Tko kot je v BBT vsak dubu zensko (razen closet gaya), kar je cist za lase privleceno in potem so epizode in epizode ukvarjanja z razmerji (no pa kako iz trte zvito je celo dogajanje s tem da folk dejansko prenasa sheldona).
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
Babs.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Babs. » 24. Jun. 2012 13:44

jaz se je pa spomnim, ker je ravno ona ključna za nadaljne dogajanje na tej sceni. ne vem, če ste brali knjige ali ne, ampak meni se ne zdi, da bi pretiravali. ko gledam, imam občutek, da knjiga kar oživi pred mano, tako je podobno :)

ampak vau vau vau ti zadnji deli, čisto sem navdušena :o
Uporabniški avatar
imfit
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 25. 5. 2010
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a imfit » 24. Jun. 2012 22:10

Pogledal prvo sezono pa mi je bilo žav ko sem videl da je knjiga bolša.. Zdaj sem se odločil prebrati drugo knjigo, takoj za tem pa pogledam celo sezono..

http://vigrxplus-nakup.si/
Boljše od seksa :D
Zadnjič spremenil imfit, dne 03. Jan. 2014 19:02, skupaj popravljeno 1 krat.
BrB, kosilo.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 01. Mar. 2013 20:39

da obudim temo :D

trailer za 3. sezono
http://www.youtube.com/watch?v=RzI9v_B4sxw
Uporabniški avatar
Babs.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Babs. » 03. Mar. 2013 19:22

razširjena verzija trailerja je še boljša! (no, 20 sekund je zraven:D)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 16. Avg. 2013 11:49

Babs. napisal/-a:j. ko gledam, imam občutek, da knjiga kar oživi pred mano, tako je podobno :)



MA wut? Js vsakič ko vidim Dany v seriji si mislim - ubogi Targaryeni, leta in leta so se parili samo med sabo, da bodo otroci ja imeli bele laske in vijola oči, pol pa ti geniji grejo, pa nardijo uno kravo z rumeno čupo, črnimi obrvmi in plavimi/sivimi/zelenimi? očmi. V časih ko maš kontaktne leče res take barve ko hočeš, in peroksid stane manj ko barva brez amonijaka....

In what's up z lepim jorahom?? V knjigi ga vsi - z Dany na čelu (pa s tem da je zaljubljena v njega) opisujejo kot grdega, kot medveda, v peti knjigi smz, ko je nag/zgoraj brez je nekje omenjeno da je tudi kosmat ko medved. In potem ti dajo v serijo modela, gladkega ko otroška ritka, pretty face.

In una gej scena renly-loras KJE V KNJIGI PIŠE DA STA BLA GEJA? Je res, da je namigovanja na to še pa še, ampak nikjer ne piše tako direkt kot so oni to prikazali. Mi je blo prav uno

Slika
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 20. Avg. 2013 8:23

Problem ekranizacije je v tem, da nimajo dovolj 'filmskega' časa, da bi vso vsebino knjig spravili noter, pač nekoliko skrajšajo in priredijo zadeve. Prav tako jim je jasno, da publika, ki vzdihuje na nevihtnorojeno velikoritnico, ne bi bila navdušena nad nezemljsko, grozljivo barvo oči.

Kar se tiče takih for, kot je gej razmerje...kdaj pa kdaj morajo pa presenetiti tudi bralce knjig. Saj verjamem, da ste oboževalke cvetličnega viteza šokirane...kot sem bil jaz, ko je imel Cruster namesto ene konkretne vikinške bojne sekire nekakšen tomahawk...pa nikakav biceps
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 20. Avg. 2013 12:29

Sem sicer prebrala sam prvi dve knjigi in to po tistem ko sem že pogledala serije. Se mi pa je zdelo kar precej isto. Verjamem pa, da so začeli mogoče z naslednjimi knjigami pol tud serijo spreminjat. Drugače pa se itak ve, da zmeraj kadar snemajo serijo ali film po knjigi, se zmeraj spremeni kar nekaj stvari in ni nikoli čisto isto kot je v knjigi napisano. Sicer sem pa nekje zasledila, da so napisali da avtor knjig GoT sodelje zraven pri ustvarjanju serije z namenom tud, da se ne bi preveč spremenilo in bi gledalci še zmeraj dobili tak vpogled v zgodbo kot je v knjigi oz., da lahko v seriji mogoče spremeni tisto kar v knjigi ne more več popraviti.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 20. Avg. 2013 14:01

Sej se strinjam, zgodba ful lepo tekoče sledi knjigam. Me pa zmotijo take podrobnosti, ki imajo v knjigi relativno velik pomen (npr targaryeni). Kakorkoli, definitivno boljša hbo serija kot true blood, kjer so že nekje na sredi prve sezone že pozabili, da zgodba izhaja in serije romanov :D (kar je žalostno, glede na to da je zgodba v knjigi boljša. se mi pa zdi da ima hbo na sploh rajši serije z več zgodbami (zato so očitno pri true blood z dodatnimi liki namenoma umetno ustvarili dodatne stranske zgode in prigode, ki jih pri song of ice and fire npr ni blo treba))
Uporabniški avatar
Babs.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Babs. » 10. Sep. 2013 18:19

no saj, na zgodbo sem ciljala, neke stvari itak, da se razlikujejo glede na knjige, ampak mislim, da vseeno kar dobro sledijo

dany je pa drugače meni ful lepa, tudi če ni čisto tak targaryen, kot so v knjigah, tako da me to ne moti in so mi že svetli lasje dovolj :D

še samo kakšno leto do nove sezone ...
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 11. Sep. 2013 15:55

Haha, js nisn brala knjig ampak Sarissima, madona si me nasmejala zaj :D :lol: :respekt:

Js edino Viserysa pogrešam ful od nesrečnega incidenta s kronanjem :cry: :oops:

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov