Dsds

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

kyria
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 6. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kyria » 07. Apr. 2008 9:35

@FreakChiq

Moram priznt, da moja nemščina zeloooo šepa in dosti stvari poskušam razbrati iz konteksta, tako da so možnosti, da kaj narobe predpostavim, precejšnje.
Se bom kr morala strinjat s tvojo ugotovitvijo glede odnosa Bohlen - Godoj. Pa saj verjetno je tako najbolje za oba.

Tudi sama v tem trenutku ne verjamem, da bi Thomas zapustil show, sem pa prepričana, da je njegova odločitev za sodelovanje zgrajena na podobnih temeljih kot lani pri Maxu - preboj in prepoznavnost. Ne pravim sicer, da bo spet delal z starim bendom, mogoče pa s kakšnim drugim ali pa sam, čeprav kot solo glasbenika si ga nekako ne znam predstavljat.

Glede Benija pa - pametna odločitev. Vidla sem samo en njegov nastop, ki me je kljub temu, da je Beni do neke mere simpatičen, blazno nerviral. Je pa to še en dokaz več, da takšana izpostavljenost (z vsemi dobrimi in slabimi stvarmi, ki jih nosi s sabo) ni primerna za 16-letnike (seveda so izjeme), ki ji še niso dorasli. Mogoče bi bla rešitev, da se dvigne starostna meja za sodelovanje, samo kaj ko so najstniki glavna ciljna publika oddaje.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 07. Apr. 2008 11:53

@kyria

Saj mogoče maš pa prav. Mogoče ma Bohlen res kake čudne načrte, samo to bi bli za njega dokaj nenavadni koraki. Predstavljat si nea znam, da bi ona dva skupaj delala :D

Saj teoretično se k DSDSu prijavijo tak vsi samo zaradi medijske pozornosti - tudi tisti, ko ne znajo pet. Zato pa jaz Maxu nisem zamerla, da je šel, ker je naredo edino pametno. Zmagal tak ne bi. Zdaj pa ma album veni (par komadov je ful dobrih) pa špila na koncertih.

Kake pa ma mali Herd. Glih gledam video na rtlu o njegovem odhodu hehe OMG kake toti meče ven. Saj bi mi blo za njega vseeno, če ne bi taki hudi ego dobil. Je reko v tem video: "Ich bin der einzige Mann bei DSDS der seinen Mann steht." :lol: Jaa genau Benni! :D
Uporabniški avatar
Lolirot
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 26. 6. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Lolirot » 07. Apr. 2008 11:55

Evo ravno kar sem gledala Punkt-12 na RTL, kjer so potrdili Benijev odhod.

Sama osebno sem prepričana, da so na njega pritisnili starši, ki jim pač ni po godu, da se žirija tako znaša nad njihovim sinom. Sploh njegova mama mi je ves čas delovala jezna... tko da sem prepričana, da je tud ona dosti prispevala k temu, da se je odločil zapustiti show.
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 07. Apr. 2008 12:01

FreakChiq napisal/-a:"Ich bin der einzige Mann bei DSDS der seinen Mann steht."

Hahaha alles klar :D Humor hat er auf jedem Fall :D

Jst drgač mislim, da je pri njemu glavni problem nedoraslost celotni zadevi. Fak ej, če publika kliče zate in če imaš velik support s strani fanov, čemu se potem ozirat na žirjo?! Jst bi vsekakor vztrajala. Čeprav sem tud jst mnenja, da njegove glasbene sposobnosti niso ravno na višku. Ampak vseeno...
Zadnjič spremenil Frenkie, dne 07. Apr. 2008 12:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 07. Apr. 2008 12:19

Res bi vztrajala? Kapa dol ne.. Jaz bi verjetno isto naredila kot Benni. Kaj ti pomaga ogromno 14 letnih fanov, če pa ti ne smejo v dvorano, da bi preglasili vse BUUU-krike. Na koncu stojiš sam pred žirijo, s hudimi komentarji, in 2000 glavo publiko od katerih za tebe ploska občutna manjšina.

Sicer je pa za te bu-krike sam kriv, ne. Prvo more malo k sebi prist in odrast potem pa je zaradi mene lahko moderator, ker neki entertejn talent že ma. :D
kyria
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 6. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kyria » 07. Apr. 2008 13:32

@FreakChiq

Ja,ja se čist strinjam, da se vsi prijavijo, da bi uspeli v medijskih oz. glasbenih vodah. Se mi pa še vedno zdi, da kot so se lani Maxovi nameni razlikovali od drugih, se letos tudi Thomasovi. Glede na nekatere njegove izjave (še vedno pudarjam, da ne razumem vsega), se mi zdi, da presneto diplomatsko odgovarja na vprašanja. Dobro, verjetno je to tudi pogojeno s tem, da je starejši in spretnejši a se na trenutke zazdi, kot, da bi imel nekaj za bregom. Pa da ne bo pomote, jaz bi to podprla, (kot sem se lani strinjala z Maxom), ker če se proda Bohlneu ali podobnemu producentu, ki bo gradil njegovo kariero zgolj na najstniškem občinstvu in osladnih pesmicah, bo te kariere hitro konec. Tega si pa Thomas definitivno ne zasluži. Še vedno bom vneto stiskala pesti zanj, pa ne da zmaga na dsds, temveč, da si zgradi kariero kot si jo želi in zasluži.
Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 07. Apr. 2008 15:05

Meni je pa ful težko rečt kaj je boljše, ali naj zmaga ali naj raje ne. V vsakem primeru moraš imet dovolj sreče na tvoji strani, če hočeš, da boš večini dlje ostal v spominu. Čeprav kot sem že prej rekla, so ti ob zmagi še dodatna 4 vrata odprta, ampak tudi ta je treba pametno izkoristit.

Pri zgubi oz. drugem mestu pa je slaba stran ta, da si RTL oz. Grundi pridržuje pravico, da morajo ex kandidati z bilo kakim CDjem počakat nekaj časa, preden ga lahko izdajo. Prvi more zmagovalec izdat CD šele nekaj časa potem lahko pridejo ostali na vrsto. Niti nastopat jim ne dovolijo -> najboljši primer za to sta Raab in Max.

Tak da res ne vem ne :nixweiss: - vsekakor pa mu želim, da mu uspe.

Drugače sem pa tudi malo premišljevala kaki Mottoshow bi rada 1x vidla - in sicer sem prišla do ugotovitve, da bi 1x hotla moto Unplugged :D
Waaa Thomasov glas + akustični instrumenti :flehan:
kyria
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 6. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kyria » 07. Apr. 2008 17:06

Ja, če zmagaš na DSDS MORAŠ delat z Bohlenom in pevec kalibra kot je Thomas s tem zgubi veči del kredibilnosti.

Logično je da obstajajo neka pravila in da je zmagovalec nekako v ospredju kar se izdaje CD-ja tiče. Sicer je pa Bohlen po moje že pripravil vse pesmice za zmagovalčev CD in bo teden dni po zaključku že na policah. Tako, da to ni neka nepremagljiva ovira. Pogodba o nenastopanju pa jih verjetno tudi ne more zadrževati več kot pol leta ali leto. V tem času pa vtisi še ostanejo kolikor tolikor sveži in s pravo kombinacijo sreče in pameti, se da priti spet na vrh. Dober primer za to je Chris Doughtry - sem šele pred nekaj dnevi izvedela, da je tekmoval na ameriškem idolu in seveda ni zmagal. Uspelo mu je pa kljub temu.

Ideja za enega naslednjih mottoshowov mi je všeč, je pa preveč Thomasu pisana na kožo, tako da skoraj ni možnosti, da bi se zgodilo. Prejšnjih DSDS nisem preveč spremljala, mi je pa sestriča povedala, da sta tako Max kot pa še eden - a je bil tud Thomas ali Tobi, nekaj takšnega, vseeno nekako imela možnost izbrati rock pesem, kljub Bohlenovemu zgražanju. In ne verjemem, da bo ponovil isto "napako", še posebej, ker se Thomas kar dobro znajde tudi v lahkotnejših ritmih.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 07. Apr. 2008 17:33

kyria napisal/-a:Ja, če zmagaš na DSDS MORAŠ delat z Bohlenom in pevec kalibra kot je Thomas s tem zgubi veči del kredibilnosti.

Na-a to ni res.. to je bilo samo prvo sezono tak. Mark Medlock pa je delal z Bohlenom, ker je on tak želel. In mislim, da si Thomas nea želi kaj takega hehe. Zato pa pravim, da je meni težko rečt, kaj je boljše. Obe strani mata svoje prednosti in slabosti.

Drugače je pa izbira komadov znana...

4. Mottoshow - Greatest Hits

Linda Teodosiu
Anastacia - One Day In Your Life (youtube link)

Fady Maalouf
Elton John - Your Song (youtube link)

Thomas Godoj
U2 - I Still Haven’t Found What I’m Looking For (youtube link)

Collins Owusu
Boyz II Men - End Of The Road (youtube link)

Monika Ivkic
Irene Cara - What A Feeling (youtube link)

Rania Zeriri
Sade - Smooth Operator (youtube link)

Benni Herd
Wham! - Wake me Up Before You Go-Go (youtube link)

------

* Od kdaj se te šteje One Day In Your Life od Anastacie pod "Greatest Hits" *huh* :confused:
* Elton John paše k Fadyju - mogoče me tokrat ne bo tak fejst moto njegov opera glas.
* Pri Thomasu pa mislim, da bom tokrat mela solzne oči. Sicer je spet počasni komad samo je tak fajn melanholičen. Ga že vidim na odru.. aaah komaj čakam :cry: :razz: Upam samo, da bodo nekah naredli, da ne bo rabo preveč visoko pet.
* End Of The Road od Collinsa.. khm it could be good. Čeprav njega najrajše vidim pri hitrih komadih.
* Ah Monika :roll: spet neki taki komad.. Najeda že s temi divami. Upam samo, da je delala kaj na njeni mimiki, če ne bo me spet vse bolelo.
* Ranijinega komada pa ne poznam :nixweiss: - Paše že k njenem hrapavem glasu samo je tak malo boring.

Moja prognoza - Benni oz. kandidat X ali Rania.
Zadnjič spremenil FreakChiq, dne 09. Apr. 2008 17:46, skupaj popravljeno 1 krat.
kyria
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 6. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kyria » 07. Apr. 2008 17:55

Aja, tega pa nisem vedela. No, potem pa ni take panike kot sem mislila.

Se pa zelo veselim Thomasovega naslednjega nastopa, končno. Sem zelo vesela, da sem se v prejšnjem zapisu zmotila.

Je pa prav zanimivo, kako drugi kandidati, čeprav so nekateri zelo talentirani, kar zbledijo v primerjavi s Thomasom. Ali pa sem sama tako zaslepljena, da drugih sploh ne vidim. Če sem čist iskrena, za punce sploh ne vem točno, katera je katera :oops:
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 07. Apr. 2008 19:46

Uuu, Thomas in U2 :D

Lusno bo :wink:
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 07. Apr. 2008 22:09

@kyria

Hehe punce si je pa ja lahko zapomnit... Samo prave ključne besede moreš z njimi povezat.

Monika -> krči, bolečina v glavnem hecna mimika
Slika

Linda -> velika usta
Slika

Rania -> Pocahontas
Slika

kyria napisal/-a:Ali pa sem sama tako zaslepljena, da drugih sploh ne vidim.

Hehe :D To stanje so nekateri opisali kot Thoma - and you are not the only one, trust me.

Kaj pa glede Bennija ko so mu celo do srede dali na razpolago, da se odloči. Pa baje ga je sedaj celo Bohlen k sebi povabo, da ga bo probal prepričat naj ostane. :roll:
Samo mi je pa njegov odstop ravno na nedeljo, ko bi mogla Stella bit v pozornosti, ful nefer do nje. Kot da ni mogo počakat do ponedeljka. Boga Stella njen izpad je zaradi te štorije prav nepomembni postal.
kyria
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 6. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kyria » 08. Apr. 2008 10:46

Hvala!
Še od nobene nisem videla celotnega nasopa (ja, verjetno bo res Thoma :D ), vse so mi nekako dolgočasne, vedno isti nastopi, vedno iste pesmi in vedno nekaj manjka.

Jaz Benija, čeprav mi blazno najeda, po eni strani razumem. Pri nas nimamo in prepričana sem, da nikoli ne bomo imeli, razvite "star coulture" - smo pač premajhni. Gre pa za pojav, ki je v Nemčiji zelo prisoten. Preživeti in znajti se v takšnih razmerah, še posebej, če gre za nenaden uspeh, je zelo težko, za 16-letnika pa skoraj nemogoče. Ne vem, če je pametno, da se vrne. Beni temu še ni dorasel, za dolgotrajnejši uspeh pa tako ali tako nima ne talenta ne karakterja.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 08. Apr. 2008 15:24

Super komentar, kyria :top:
Jaz sem tudi mnenja, da res ni pametno, da pride back. Glede na to, da do sedaj ni nič delal na njegovem potencialnem nastopu v soboto, bo ta pomoje še hujše izpado kot pa ponavadi. Pa tudi za njegovo psiho me je malo strah, ker mam občutek, da bo 2x več buu-krikov dobil, v primeru, da se vrne.

Samo nekaj mi vseeno pravi, da si bo premislo in da je v bistvu ta štorija "Benni schmeisst alles hin" samo hochgepuschana iz strani nemških medijev - trenutno ne poznajo nobene druge teme, ko se gre za DSDS. Že vidim 14-letnice kak po vseh mogočih forumih organizirajo masovno klicanje za Bennija, da pride dalje. :rofl:

Je reko mali Herd v videu: "Die einzigen die nicht rum zicken sind Thomas und Fady."
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 09. Apr. 2008 7:46

Jao, Bohlen je prepriču Bennija, da bo šou dalje :motz: :stupid: :wall:

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov