Dsds

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 03. Apr. 2010 22:56

MANUUUUUU :tanz: vedno bolj mi je ušeč. Upam da pride vsaj na drugi plac (takoj za Mehrzadom, se zastopi ;P)
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 03. Apr. 2010 23:43

Jaz vzamem nazaj za Menowina, se mi je danes prav zasmilil...Drugače pa meni ravno Manuel ni bil kul, blazno me dolgočasi, žal mi je da je izpadla Kim, moja favoritka. Mehrzad pa je tako kot vedno super odpel.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 04. Apr. 2010 7:22

Zasmilil? Zakaj? Ker je kompletno zafookal prvi nastop, pri drugem pa tud ni bil glih ful kaj boljši? Ker se mu ni več za vadit in ga zato sploh ni blo na nobenih vajah? RTL baje sploh ni vedo, kje se tip potika.

Nah nah, I still don't like him. In še zmeraj upam/si želim, da ne bo zmagal. Bolana teta gor al dol.

Sem bla prav "jezna," da ni Manu takoj naprej prišo, ker si je tokrat pa res 100x bolj zaslužo kot Menowin.
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 04. Apr. 2010 12:35

Zasmilil se mi je, ker je izgledal res zelo bogo. Vidi se, da ima spet neko krizo. Ne vem, imel je tako življenje, da je res respect, da se je spravil k sebi in hoče kaj iz sebe naredit. Res je zafrknil nastope včeraj, ampak mislim, da se bo spravil k sebi, če ne, ziher ne bo prišel v polfinale.
Ah, Manu ni prišel takoj naprej, zaradi showa. Da smo napeti pred tv-jem pa to... :D
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 18. Apr. 2010 15:04

Ste gledale včeri? :D Prvič odkar gledam mi je blo res useeno ker zmaga. Mehrzad mi je definitivno bolj simpatičen in to, morm pa rečt da so me Menowinovi (lol kera sklanjatev) nastopi ful bolj zabavali :)

Pa se mi zdi da se je pol vse vrtelo sam okoli Menowinovega poraza, namest Mehrzadove zmage... Mnjah, kak poor puppy fris je naredu, sej se mi je dejansko zasmilu :? bogi.. upam da mu uspe narest plato.

Mehrzadu pa vso srečo! :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 03. Mar. 2012 23:11

hah, po dveh letih spet jaz tle - A letos kdo gleda? :D
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 06. Maj. 2012 10:21

Jaz sem gledala, čeprav mi letos noben od kandidatov ni bil preveč všeč. Mogoče se mi samo zdi, ampak a majo vsako leto mlajše kandidate med top 5? :? Nemci majo itak malo morje takih oddaj (X Factor, včasih Popstars, Supertalent, My Name Is...) in ni več zanimivo kot včasih, ko je bil samo DSDS. Od vseh pa mi je najljubši The Voice of Germany, kjer je sama smetana in jih je bilo prav užitek gledati/poslušati.
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov