dosjeji x

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

kravzlbavc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 16. 10. 2006
Kraj: kingdom far far away

Neprebrana objavaNapisal/-a kravzlbavc » 01. Avg. 2008 19:47

dosjeji x..hm čudno da ni še teme na to nanizanko :)
je kdo fan? ka pa pravite na film? nasploh in tisti ki ste gledli tud nanizanko..

men je to najbolš nanizanka, najrajš sm jo gledla, dd je moj najljubši igralec itd..začela sm glet že v 3 al 4.razredu OŠ-in sem celo razumela zakaj se gre :D
v glavnem svetovna nanizanka, film pa je pač čist posvoje..
men je mal presenetlo,kr res ni v stilu xov, pač kot podalšana verzija enga dela...sicer smo pa to tk že vnaprej vedli...
mi je pa všeč odnos med mulderjem in scully...tk sta fajna skup..res mata neko kemijo, kar ne vidiš pri vseh igralskih partnerjih :razz:
ka pravite ostali?

lp
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 03. Avg. 2008 12:34

serija mi je bila zelo dobra, film se pa spravljam pogledat naslednji teden. Upam da ne bom preveč razočarana (sploh ne bom preveč prebirala o flimu, se bom pustila presenetit)
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 04. Avg. 2008 16:28

Serijo sm gledala dokler je bil še Mulder notr in dokler se ni začelo preveč povezovat (une, ki so ble usaka zase). A mi lahko kera pove kaj se je pol zgodil: kdo ga je ugrabu? kako je prišel nazaj? kaj je blo s kadilcem?
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
dreamcatcher
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 5. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a dreamcatcher » 17. Avg. 2008 13:48

Uuuu, moja tema :D !

Fanica X filetov od zgodnjega otroštva, tam nekje pri 9ih letih sem staršem pribila, da jaz bi pa kakšno grozljivko gledala in (hvala jima) sta se odločila, da Dosjeji X bi pa še šli. Bili so pravljica za lahko noč, tema pogovorov med poukom, pobuda za raziskovanja in buljenja v nočno nebo, pa kopanje čudnih kamnov in boljšo oceno iz kemije, ker smo obiskovali "NLP" krožek :lol: . Nekatere je sčasoma minilo, mene se pa še kar drži.

Tammy_De, Mulder je pač bil ugrabljen v sklopu "Velike zarote", nazaj je prišel kot truplo, vsaj tako so mislili in ga tudi pokopali. Ampak v Dosjejih nihče nikoli zares ne umre, zato tudi odgovora na vprašanje, kaj se je zgodilo s Kadilcem... Vsekakor preživi do zadnje epizode in napove konec sveta. Naj povem, da tudi epizode v katerih Duchovny ni igral nikakor niso slabe, predvsem je pozitivno, da se zopet vrnejo k malo bolj temačnemu in nenavadnemu, veliko je t.i. "stand alone" epizod in morda bi ti bile všeč.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 31. Avg. 2008 16:35

hvala dreamcatcher :)
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 05. Nov. 2008 23:02

Jaz sem to nanizanko začela spremlati v vrtcu, kar je najbrž botrovalo mojmu strahu pred duhovi.. še zdej me je strah po epizodah, ne morm si mislt kaj je to delal 5letni smrklji :D
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 18. Nov. 2008 21:35

Spet sem se vživela v te dosjeje x (tv3, hrt1). Všeč mi je :)
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 30. Dec. 2008 17:40

smeha:
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 04. Jan. 2009 15:51

Že nadaljevanka mi je bla dolgočasna, pol sem šla gledat film in mi je bil najprej res zanimiv, pol, ko se izkaže, kaj je kao fora vsega sem bla pa tok razočarana, da konc. Res, bedno, neumen konec...škoda. Pa mam drugače rada sci-fi, trilerje in take zadeve.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov