Dexter

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Ali vam je všeč nadaljevanka Dexter?

da
21
78%
ne
3
11%
ne poznam
3
11%
Skupaj glasov : 27

Uporabniški avatar
Babs.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Babs. » 30. Jul. 2013 18:30

ja, meni tudi ne paše notri ta haley (sploh se ne spomnim, kako ji je zdaj tukaj ime), ni dovolj hardcore zanj :D

ne vem, možno, da je bila hannah kje, pa nisem bila tako pozorna. pa tista orhideja mu je že tudi odcvetela, tako da ne vem, mogoče pa še pride kaj nazaj, bi bilo zanimivo. bo ubila haley iz ljubosumja.

srečen konec zato, ker se jaz potem vedno boljše počutim, če se tako končajo serije :D drugače jaz še kar upam, da bo debra s quinnom spet ali pa s tistim novim sodelavcem, tudi nekaj na njo pikira. ona mi je zdaj res všeč, tako realen karakter je, čisto zmedena vedno, pa še zelo všečno mi igra
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 16. Avg. 2013 10:55

Kaj sm rekla! :D Hannah is back. :hearts:
Sicer v veliko bolj ranljivi vlogi kot sm si jo predstavljala, ampak tudi vredu. :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 16. Avg. 2013 12:26

Jaz sem pa malo razočarana nad to zadnjo sezono. Že prejšnja mi je bila slabša, prvih šest mi je bilo pa res super. V tej sezoni pa mi cela zgodba ni nič posebnega, Vogel mi že od začetka ni všeč (ona je največji psihopat :D ), Deb mi je bila že od začetka (poleg Dexterja) najboljši lik in mi ni všeč, kaj so naredili z njo (že to, da je ubila LaGuerto), prav tako mi je bil všeč njen odnos z Dexterjem, sedaj pa se je to spremenilo ... Bomo videli, kako se bo končalo :) Sem pa tudi jaz pripravljena na žalosten konec za Dexterja. Si že od začetka predstavljam, da bo na koncu pač "moral" umret ali it v zapor.

Kar se pa njegovih žensk tiče, je pa meni verjetno bila Rita najbolj všeč, ker sta mi najbolj skupaj pasala in mi je bilo všeč, kako je njun odnos napredoval. Lumen je bila zelo OK, ampak ju nekak nisem videla skupaj. Hannah pa ... meh. Simpatična je ful, ampak kot lik mi pa že skoz ni neki extra, pa niti ne vem zakaj točno. Poleg tega je morilka (saj vem, da je Dexter tud, ampak njega preprosto moraš imeti rad :D ). Mogoče mi bo v tej sezoni malo bolj všeč, ker je predstavljena v drugačni luči. Sem upala, da bo kaj s Cassie, ker mi je bila zelo simpatična.
Uporabniški avatar
Babs.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Babs. » 20. Avg. 2013 9:16

meni je pa še zmeraj ful ful všeč ta sezona, glede na trailer za naprej bo hannah še malce ostala, meni sta onadva tako idealen par, se čisto raznežim, ko gledam :D čeprav lumen mi je bila tudi top.

ko so tam jedli za mizo, sem si prav mislila, če ta vogel tudi kaj pospravlja ljudi naokoli, ko je tako govorila o tisti hrani, se mi je zazdelo nekam sumljivo. ampak je bil tako zanimiv prizor, kot neka familija so bili :D one happy murderous family

Spoiler zdaj ko mi je mladi dexter postal kul v tej epizodi, ker ni izpadel kot nek freak, ampak kot zmeden najstnik pa še eno par smešnih momentov je imel, potem ga pa kar pospravijo :( a je drugače dexter potem ubil tistega psihopata, ki mu je vogel neko operacijo naredila? se ne spomnim trenutno. cassie mi je bila kar nekaj, ker ni bila nič posebnega glede na ostale, ampak kdo jo je ubil? razmišljam, ali bi quinn šel tako daleč, samo da bi dobil zacka ...
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 20. Avg. 2013 23:23

^^Z belo: Sem enako razmišljala za Quinna ampak predvidevam, da je Cassie ubil isti morilec kot tega mladega Dexterja (ki mu je hotel podtaknit, na koncu pa še njega ubil pač kot sporočilo Dexterju, da ga opazuje) - torej oni z možgani, najbrž je to neka druga oseba in ne tisti, ki ga je Dexter ubil pod posteljo (sta napačno predvidevala z Vogelovo oz. mogoče sta bla dva morilca, hm?).
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 22. Avg. 2013 17:54

Ne bi se čudla, če bi imeli Vogel ali pa Hannah prste vmes vsaj pri kakšnem umoru. Vogel mi je sumljiva že od začetka. Hannah mi je pa čist plain in boring, lepota ji ne pomaga, da bi jo imela rajši :D
Uporabniški avatar
Babs.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Babs. » 10. Sep. 2013 17:54

zadnja dva dela sta mi bila precej dolgočasna, za naprej pa izgleda zanimivo, čeprav ta sin od voglove na policijski postaji mi je malo predvidljivo:s

drugače mi je pa všeč še, da sta quinn in deb spet kao skupaj:D
Uporabniški avatar
Babs.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Babs. » 24. Sep. 2013 20:29

obog, če bi se finale končal tam pri hani in harrisonu, bi bilo to perfektno! tisto na koncu se mi je zdelo res nepotrebno in mi je čisto pokvarilo :(
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 24. Sep. 2013 20:48

nisem še pogledo zadnjih dveh sezon, ampak opžam, da ničesar ne zamujam in je dexter postal podobn crap kot heroes.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 24. Sep. 2013 21:08

Babs. napisal/-a:obog, če bi se finale končal tam pri hani in harrisonu, bi bilo to perfektno! tisto na koncu se mi je zdelo res nepotrebno in mi je čisto pokvarilo :(

Sem enakega mnenja. Sem bla kar mal razočarana, da so še dali tisto na koncu pol. Za Deb pa tud nisem pričakovala, da se bo tak končalo. Škoda no.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Babs.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Babs. » 24. Sep. 2013 21:41

Dioniz napisal/-a:nisem še pogledo zadnjih dveh sezon, ampak opžam, da ničesar ne zamujam in je dexter postal podobn crap kot heroes.


tako hudo ni, heroes sem jaz nehala gledati, ker je preprosto postalo preveč bedno kljub nadve obetavnemu začetku

zadnjih par epizod dexterja mi je bilo malce manj zanimivih, drugače sta mi bili pa 7. in tako prva polovica 8. sezone precej všeč

drugače pa zdaj tista zadnja minuta res kar malce pokvari drugače meni fajni, precej čustven finale

z belopa tako se mi je zdelo že lepo tragično, da je bila v bistvu deb edina oseba, ki je dexterju res lahko prišla do živega, in ko je videl, da jo je pač čisto uničil, je videl, da mu ni pomoči in da ne bo nikoli normalen, tudi če ima občasna neka čustva do določenih ljudi. sploh ne vem, kaj je finta zadnjega prizora - zdaj bo osamljeno trpel celo življenje? meni se je zdela večja žrtev, ko je kazalo, da je umrl v nevihti. ahja. bom sicer kar pogrešala dexterja :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 25. Sep. 2013 13:05

Z belo: mah, mislm da je res veliko ljudi hotela vidt Dexterja preživet in so se potem za takšen konec odločli..pa tud odprto je ostalo, če jim kadarkoli sprdne, da nadaljujejo hehe.. Je blo pa res škoda, da je Deb šla na takšen način ah, dvakrat sm vmes pojokcala in to samo zaradi nje. Raje bi vidla, da umre Hannah ali celo Dexter. Prehitro se je vse zaključilo v zadnji epizodi, in res je, tud jz bi bla ful bolj zadovoljna, če ne bi na koncu pokazal Dexterja lumberjacka. :roll: In jz ga bom tud pogrešalaaaa.. :cry: :cry:
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 26. Sep. 2013 18:57

Spoilers! :arrow: Se strinjam z vsemi. Jaz sem precej razočarana nad koncem. Nekako sem si že od začetka predstavljala, da bodo Dexterja dobili, ker konec koncev je morilec in, vsaj po moje, ne bi bilo veliko možnosti, da bi to vlekel v nedogled. Z dogajanjem te sezone sem si pa zdaj želela, da bi res s Hanno in Harrisonom odšel v Argentino in bi tam živeli kot happy family. Kar se pa dejanskega konca tiče, bi pa tudi meni bilo bolj všeč, če bi Dexter res umrl. To, da se je izoliral, se mi zdi še bolj kruto in kar nekaj. Najbolj jim pa zamerim, da so ubili Deb. Ne vem, zakaj je bilo tega treba. Ubili so moj naj lik za brezveze.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Okt. 2013 20:52

sem slišal da je bil gnil konec, bom počakal me čakata še zadnji 2 sezoni...sam ne vem če se mi da
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 01. Okt. 2013 23:11

sem na istem. dve sezoni še mam za pogledat, ki jih pa nikoli ne bom in sem itak že pogledo finale prek slik in obkomentarjih tak, da vse vem kak brezvezno je...
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov