Desperate housewives (Razočarane gospodinje)

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 13. Mar. 2012 11:21

Men je pa ql, da ustvarjalci vsaj pri eni nadaljevanki niso šli v smer happy endinga, k to je taaaak kliše, da se glih zadnjo epizodo čist use uredi - negativci so v zaporu al pa v norišnci, glavni liki, ki so bli 8 sezon on&off pa poparčkani pokajo od sreče s froci in psom.
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 13. Mar. 2012 12:33

I know, sam ne glih on, no :D (ampak sej jz bi to verjetno za vsakega rekla, hehe)
Mah, ampak je čist preveč mrtvih (bivših) partnerjev v tej seriji, zato me je še tolk bolj zmotilo.
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 13. Mar. 2012 13:38

To se pa čist strinjam, usako sezono ene 2,3 pobere, čist nerealno :D Očitno je še najhujši Ghetto bolj varna soseska kot Wisteria Lane :P
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 13. Mar. 2012 15:21

mene moti edino to, ker bomo zdaj njo do konca serije gledali kako stoka in joka :D
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 13. Mar. 2012 15:23

ja, se strinjam, ne lih on nooo :cry:
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 13. Mar. 2012 17:42

men je pa ta preobrat kul, ker res nisem pričakovala da bojo ubili nekoga tako pomembnega. Upam samo da se ne bo sedaj vse vrtelo okoli žauljoče vdove... me pa zelo zanima kaj bo s tisto prijavo na policijo glede umora. Ja, pa zanima me še kaj se je kar naenkrat zgodilo z moškim s katerim se je sestajala Lynette, pa kje je MJ, pa če bojo še kaj vključili pravo hčerko od Gabrielle in Carlosa, ker če že kaj takega dajo v scenarij naj grejo vsaj do konca, ker svojega otroka ne moreš kar tako pozabit. no ja, bomo videli
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 13. Mar. 2012 21:09

Jaz vztrajam pri svojem prejšnjem stališču, samo Lynette in Tom sta zanimiva :D

Bree ima totalno preveč fantazijske dogodivščine. Vsi njeni moški so psihotiki. Kakšna je verjetnost, da imaš moža, ki te forsira v S&M, zato ga skenslaš in se začneš dobivat z lekarnarjem, ki nato s predpisovanjem napačnih zdravil ubije tvojega moža, in nato ti mirno sediš zraven in gledaš, kako lekarnar umre zaradi OD-ja. Potem spoznaš drugega moža, misliš, da je ubil svojo prvo ženo, ampak se izkaže, da je v resnici njegova mama ubila njegovo ljubico in potem skuša ubiti še tebe, pa mož ubije njo. Vmes umre še moževa prva žena, ki prej še ni bila mrtva. Vmes se izkaže še, da je mož povozil soseda in ga spravil v komo, zato ga prisiliš, da prizna in gre v zapor. Sicer ga čakaš, da pride ven, ampak potem se pa spečaš z bivšim možem najboljše prijateljice, ampak greš nazaj k možu, ki te izsiljuje, da te bo sicer prijavil zaradi zavarovalniške goljufije. Vseeno se odločiš slediti srcu in ostaneš z bivšim možem svoje BF. In potem na tvojo ulico strmoglavi letalo, ubije tega tipa in priklene tvojega ex na invalidski voziček, iz slabe vesti si spet z njim. Enkrat vmes pride na sceno še nezakonski otrok prvega moža, ki ti prevzame podjetje. Potem se zapleteš z 20 let mlajšim tipom in hkrati te peca še njegov fotr. Potem s policistom, ki ga nato pustiš in te izsiljuje, ker je začel sumit glede umora. Potem postaneš nimfomanka in seksaš vsak večer z drugim, drugi bivši mož vmes fenta policista. In potem si spet z drugim bivšim možem, pa se izkaže, da je stalker in ga skenslaš. Kaj bo naprej, še ne vemo. Lahko bi se zapletla še z bejbo.

(sem si z wikipedio pomagala, polovico stvari, recimo Karla in tisto strmoglavljeno letalo, sem itak že pozabila)
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 14. Mar. 2012 7:42

dele si me prav nasmejala :D

Meni se zdi, da edino Gaby nima nikoli nobenih težav. Še največ je bilo to z otrokom, pa so ga tako ali tako hitro dali stran.
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 14. Mar. 2012 9:06

Jst si pa očitno nism ogledala druge sezone, ker se tega dela z Bree, Orsonom, njegovo mamo in ženo sploh ne spomnim? :/

Drgač sm pa upala, da bo kkšna druga oseba umrla v tem delu, sem bila sigurna, da bo to Susan.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 14. Mar. 2012 16:43

^^A to je zdaj ziher, da bo umrl? Ah, lahk bi ga rešli no. Susan bo prav tečna spet.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 14. Mar. 2012 17:50

Jap, umre ja...
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 14. Apr. 2012 14:44

Najbolša nadaljevanka ever! :D Js jo gledam kar prek youtube, ker ne morem čakat na vikend. :)
Tu es dans toutes mes pensées.*
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 14. Apr. 2012 16:58

Kdo umre ?
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 14. Apr. 2012 18:47

Z belo: Mike
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 14. Apr. 2012 18:51

Ah pa ne on, nebi rajši Susan
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov