Breaking Bad

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 02. Okt. 2013 13:53

^^ Ooo, ful dobro :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Okt. 2013 14:06

Jaz mislim da Walt ni imek namena rešit Jesseja....to se je odločil šele ko ga je videl.

Obenem..kako drugače bi bilo, če bi se Jesse usedel v tisti kombi.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 02. Okt. 2013 14:31

seveda ga ni imel namen. ampak ve se, da ga je vedno mel vsaj malo rad oz. so se ta čustva kr malo ohlajevala pa ogrevala pač odvisno kolko ga je potreboval oz. kakšna nevarnost mu je bil ampak na koncu ga je pa še vedno hoto vedno živega, razen čist na koncu, ko ga je predal nacijem. ko ga je pa pred svojo smrtjo, zelo bolan vido, da sploh ne sodeluje z naciji ampak je njihov ujetnik pa mu je očetovski instinkt vdaro in ga je hoto rešit. in ga tud je.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 14. Okt. 2013 23:27

Poppy. napisal/-a:....Meni je bilo pomembno, da Jessie preživi in ima srečen konec. Čeprav, če sem že pri tem, si vseeno ne morem predstavljati, kakšno bo njegovo življenje po vsem tem. Izgubil je vse, po vsem, kar je doživel, nikoli več ne bo isti. Ta srečen konec je meni malo dvoumen.


Točno to. Jessie je ful "mila dušica", on vse doživlja ful osebno in težko preboli stvari. Saj je imel tekom serije večkrat šanso zbežat, ko je imel denar in vso svobodo, pa je rajši sedel v hiši, natripan ko opica in čakal na znamenje z neba. Meni osebno eden od najljubših likov, ki pa je tudi največ izgubil/pretrpel (precej tudi po lastni krivdi).
Ni mi bila pa všeč nobena od sester - niti Marie, niti Skyler. Marie mi je padla v oko z očitno kleptomanijo, v zadnjih epizodah pa se grozno zgraža nad nemoralnostjo in nelegalnostjo tega kar dela Walt. Skyler... Hja, nimam nobenega utemeljenega razloga zakaj mi ni všeč, ker ona je od vseh bila v najtežjem položaju. Možnost izbire je imela na relativno malo točkah v zgodbi, in pri vseh so bile posledice neugodne.
Mike je bil za moj okus preveč pravičniški, na živce mi je šlo tudi, kako je bil nekako sprijaznjen z vsem skupaj, še njegova smrt izpade, kot da je največji mučenik.
Eh. To so samo živčni izpadi ker sem šele zdaj pogledala do konca serijo, in mi je žal... V moji glavi so bili zaključki bolj optimistični.
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 15. Okt. 2013 11:35

Marie je bila bila meni na splošno kar posrečena ženska. Po moje ona ni Walta tako obtoževala samo zaradi tega, kar je delal, ampak zaradi tega, kaj vse je to njegovo delo prineslo zraven. Posredno je zaradi njega Hank tudi skoraj umrl (no, na koncu tudi je) in potem pristal na vozičku, pa še druge stvari ... Če pogledaš, koliko ljudi je Walt ubil, je bil res kriminalec prve lige in se njena kleptomanija, vsaj meni, pred tem kar skrije.

Za Skyler sem pa že večkrat kje prebrala, da je kar nekaj gledalcev ni maralo. Meni ni jasno zakaj. Ne vem če zaradi tega, ker je preveč jamrala in Waltu moralizirala, ali zaradi tega, ker je jamrala medtem ko bi ga lahko že zdavnaj prijavila in si je zato kao sama bila kriva za to? Jaz sem sočustvovala z njo in jo razumela. Jaz sem jo videla kot žrtev.

Marsikdo bi v zadnjih delih ubil tudi Walta Jr. :eek: Kao zaradi tega, ker sta si bila z očetom zelo blizu, na koncu mu je pa hrbet obrnil. Kaj so pa pričakovali :D In ker je skozi celo serijo samo zahteval svoj breakfast :D Meni je že to bilo dovolj in mi je bil dober lik, še posebej, kako ga je ta fant igral. Če bi njega ubili bi to res bilo zelo nepravično in brez smisla.
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 25. Okt. 2013 18:56

no js sm šele zdej prišla do konca in lahko rečem samo OMG! pogrešala bom serijo definitivno, nekej najbolšega kr sm kdaj gledala.
glede skyler je pa res, da jo dosti gledalcev ne mara - kolegica ne gleda serije samo zato, ker ji je šla skyler v prvih delih tako na živce. meni osebno je bla zmer uredu :) mi je pa zlo žou da je mogu hank umret. pa mal mi je čudno, da glede na to da je walt res storil ogromno groznih stvari, zaradi samega poteka serije nisem nikoli nekako pomisllila, da je on kkšna grozna oseba. i love walt :D
da bi ubili walta jr., to bi bil pa res no go :!:
zdej si že cel dan tole vrtim in mi gre kr na jok zraven ker je konc :P http://www.youtube.com/watch?v=KKvOvwXah3g

pa ziher bom čez neki časa šla serijo od začetka še enkrat pogledat. ma kaj 1x, verjetno večkrat :D
You make me smile, please stay for a while :)
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 25. Okt. 2013 19:38

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TkA7xQb6uPk[/youtube]

ob tem ti nič ne gre na jok? :)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 25. Okt. 2013 21:32

Meni je pa Breaking Bad najbolj zaznamoval tole pesmico:
http://www.youtube.com/watch?v=zSAJ0l4OBHM

Sem jo poznala že preden sem gledala serijo, ampak zdej vsakič ko jo slišim, vidim Walta v avtu kako si popeva.
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 28. Okt. 2013 10:08

You make me smile, please stay for a while :)
danval
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 7. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a danval » 07. Sep. 2015 9:19

Breaking Bad je ena izmed mojih najljubših serij. Igralec in v vseh letnih časih so odlični, ni nič podobna serija kot je ta.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov