Big Brother slavnih 2010

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

peppermint
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 24. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a peppermint » 02. Nov. 2010 8:16

se strinjam.eno je, če smo ponosni na svojo kulturno dediščino (oz. navade), drugo pa je, da v takih šovih to tako prikazujejo... tut finec ni prišel v njihovi noši. :D

zanima pa me, je Sandra prinesla kaj daril tja fincem? kot je Niko prinesel sem...?

maki. noro smešno je, kak govori o Ines in o tem, da je blondinka, ki nima nič v glavi, hkrati pa ga zunaj čaka Maja :D dvomim, da je ona glih nek višek intelegence :D
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 02. Nov. 2010 9:14

Mi se pač nikoli ne spomnemo na kakšno darilo... :roll:
meni osebno je ines veliko bolj všeč kot maja, ki mi deluje ena navadna kura, ki ne zna razmišljati s svojo glavo.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 03. Nov. 2010 12:40

Se strinjam z vami, glede te narodne noše ga vedno poserjemo. Je pa prinesla tudi Sandra darove. Borovničke, pa potem neke zastavice SLO, pa še nekaj stvari.

Se je tudi meni zdelo, da ko je prišla Sandra k njim, je mogla ona dat veliko več od sebe, oni so ji pa samo odgovarjali. Se je vidlo da je dost nervozna, ker je spraševala če imajo druge sobe poleg dnevne (dooohhh). Je pa korajžna, jst bi tkole zlo težko. Tud Nikko je car. Ni mi pa všeč, da se v njegovi prisotnosti večina pogovarja kot da ga ni zraven. Sam jst pač od nekih Igorjev, Ines, Nan in Činčev ne pričakujem sočutja in razumevanja, tko da tud za pričakovati ni, da se mu bodo posvetili. Se pa Maki dosti z njim pogovarja, tud Zlatko, mogoče tud Urška in tko...
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 03. Nov. 2010 19:06

Redko gledam oddaje,redno sem pa spremljala preko neta dodane video prispevke.Zdaj so jih zakodirali in razmišljam o nakupu kartice za 24 urni vpogled v hišo.Ne bi je pa rada kupila tako,da mi poide le nekaj dni pred koncem.A kdo ve,do kdaj točno traja BB?
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 03. Nov. 2010 22:43

jaz mislim, da bo tko enga decembra konc? Glede na to koliko jih je še noter..nevem.

Drugače pa ja...je včeraj pokazalo da je sandra tudi prinesla darila :razz: In mislim, da se ma super pri njih. Zelo so jo lepo sprejeli, dost se ukvarjajo z njo, pogovarjajo... Za razliko od naših, ko se mi zdi da je Niku takoooo dolgčas, ker večino stvari, ko se pogovarjajo/dogovarjajo, ne prevedejo v angleščino da bi razumel. in potem stoji zraven kot en lolek in se dolgočasi :? Bedni so! Mam občutek da komaj čaka da gre...
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 03. Nov. 2010 23:38

PeggySue* napisal/-a:Redko gledam oddaje,redno sem pa spremljala preko neta dodane video prispevke.Zdaj so jih zakodirali in razmišljam o nakupu kartice za 24 urni vpogled v hišo.Ne bi je pa rada kupila tako,da mi poide le nekaj dni pred koncem.A kdo ve,do kdaj točno traja BB?


Oddaja naj bi trajala 10 tednov, 3. oktobra se je pa začela.

nanamiša...jaz mislim, da se veliko ne pogovarjajo z njim, ker jih večina sploh ne zna angleško :D Tko, da mu pomoje dost stvari sploh ne znajo prevest, razložit...
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 04. Nov. 2010 13:59

Ma kekci so. Nikko je v spovednici ful prijazen glede naših običajev pa tko. Nič ne pojamra, pa mu ni lahko pomojem. Tud mene zmoti, ko ko en čuk stoji tam zraven, pa poskuša dešifrirat, pa se ufurat. Ni mi kul kako so do njega. Mogoče se kak Igor ali Činč lahko izgovori da pač ne zna angleško. Pa Nana ko je stara. Vsa ostala mularija bi pa morala vsaj pogovorno znati angleško govorit.

Sandra se ima pomojem mnenju veliko lepše kot Nikko. Mu bodo pa bojda pripravil poslovilno zabavo:)
Mr. Nobody
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Mr. Nobody » 04. Nov. 2010 14:25

Sem včeraj malce pogledal to zadevo in mi ni jasno, kako lahko pripeljejo tujca v hišo, ko pa nihče ne zna povedati niti enega stavka v angleščini. Edina, ki zna angleško, je šla pa na Finsko. Z njim se pogovarjajo kot Indijanci, po moje mu je na polno bad. Jaz bi komaj čakal, da grem nazaj. Faaak, sramota. :wall:
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 06. Nov. 2010 17:39

sicer ne spremljam šova, ampak - a res?

rajš ne pomislm kaj si more revež mislt o nas če še domnevno slavni ne znajo ang? :roll: res je sramota ja, ampak sej mogoče je pa on tut na mal nižjem nivoju (tko kot ostali udeleženci - nevem kako neumn morš bit u resnici če ti nekak uspe verjet da Finski vlada kraljeva družina?!?) pa se mu to zdi normalno...
Zivljenje je piskotek!
Oly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 15. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Oly » 07. Nov. 2010 22:26

A se je še komu zdelo tole danes bolano do amena?javni linč...
Pa je lahko ženska hinavka do amena pa pras*** da večje ni ampak to kar so pa njej dans nardil..ne vem,če jo ma kdorkoli pravico takole napadati razen ljudi s katerimi ima direkten konflikt, vsi ostali samo pumpajo ego in kao gledanost.Ne pogledam enga dela več ne, gnoji slovenski zahojeni, kaj se gredo na televiziji...ma res nimam besed, ki bi jih lahko tukaj napisala za to kolk bolano mi je bilo tole.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7046
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 07. Nov. 2010 22:28

^^meni ni bilo všeč kako so spljuvali Kosmača, ampak pri Nani pa mi je bilo tole kar všeč, priznam :D Navsezadnje je vsem jasno, kam so šli in kdo so komentatorji in kaj jim bo to prineslo.Ni vse samo pozitivno.Kar daš, to dobiš-večinoma :wink:
The world is as you are.
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 07. Nov. 2010 22:47

se strinjam, da si je nana to zasližila. tudi jaz obsojam take ljudi kot je ona... govori eno, dela pa drugo. seveda pa to vse prilagaja glede na osebe, ki so v danem trenutku okoli nje. sram jo naj bo, kaka je. še bolj bi jo mogli linčat. vseeno kako je ozadje zgodbe čepin-zeneli, uničla je ugled in otroštvo dveh otrok, da si je napolnila žepe (govorim o nani). zdaj pa naj tudi ona občuti kako je, če so vsi proti tebi.
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 07. Nov. 2010 22:50

izjave in obnašanje likovičke in tita v oddaji, kjer je bil izločen Rok Kosmač so mi bile pod nivojem...
Ampak danes...ooooooooo... :D :D Želela sem da bi Nano potolkli še bolj kot pa so jo :D :D :D Hinavka dvolična!
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
peppermint
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 24. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a peppermint » 08. Nov. 2010 9:20

ok:D tisto včeraj je blo nepotrebno in bolano:D meni osebno je bil nanin odziv kar vredu. vidlo se je, da so jo hotli samo razkurit, da bi si z njenim odzivom večali gledanost, in kaj je ona naredla? ni odgovorila na vprašanje. s tem me je res pozitivno presenetila. :)

glede angelice pa onega igralca... žalostno:D prvo kot prvo je itak žalostno od te angelice, kak se k vsakemu nekemu šovu poleg vleče. ženske sem res že naveličana... zdi se mi, da so njeno razmišljanje in njene vrednote ostale nekje v 19.stoletju:D ne rečem, da je Nana super oseba, ker je tudi meni hinavska, AMPAK, noben si ne zasluži takšnega napadanja... to bi naj bil šov, zadnjih nekaj oddaj pa probajo samo čim bolj prizadet človeka pred ekrani. nevem. žalostno pridobivanje dobička al nekaj?

glede onega igralca -> če je njegovo igranje vsaj malo podobno tistemu včeraj, ko se je nekaj metal na kolena,... potem sem vesela, da nisem dala niti centa do zdaj, za nobeno njegovo igro:D
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 08. Nov. 2010 10:15

^^peppermint, se strinjam. to včeraj je blo primitivno do konca. ne vem kaj je nana počela v BB in me niti ne briga, ampak godnič je včeraj izpadel totalen psihopat. nej svoje frustracije zarad hrane in zato ker mora BB gledat 24/7 zdravi na kom drugem.

edini normalen je izpadel goran, kar je po svoje žalostno. on je kao zajebant, angelca in godnič se pa imata za neka intelektualca. najlažje se je pa na šibke osebe spravljat in se izživljat nad njimi. nisem gledala ko so dali ven kosmača, ampak baje je blo tud bolano. o tem kdo je pravi moški pa godnič res nima kej za povedat.

tisti, ki je užival ob tem izživljanju včeraj, je pa tud za moje pojme bolan. nedgledljivo in ogabno :tot:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov