Big Brother slavnih 2010

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 26. Okt. 2010 21:48

pa s tem glasom je ko transvestit=)
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 27. Okt. 2010 10:00

Mene urška kr pozitivno preseneča in mislim, da ni tako slaba oseba.

Drugače se bosta vselila dva nova in sicer Maki iz skupine the drinkers :roll: in pa Miško Kontrec iz skupine langa :D
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
peppermint
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 24. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a peppermint » 27. Okt. 2010 12:59

ok, najbolj mi gre na živce, ko vmes neke nove tekmovalce notri dajejo... mislim, eni so od začetka že notri, eni pridejo skor mesec dni kasneje, a možnost, da dobijo "nagrado" pa je ista:) se prav vidi, kak proba pop tv povečat gledanost, ker drugače niso preeč zanimivi...
prav žalostno je, kak probajo nekak prikazat zaljubljenost med sandro in geno, sovraštvo med nano pa uršo, prepire med ines pa sandro...
kr nekaj:D
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 27. Okt. 2010 14:03

Pa sej človek ne more zbirat kak glas bo mel. Mene moj glas ob živce spravlja, pa nekak ne morem čisto nič narediti.

Drugače pa Urška kr prbija no... mislim da je kr okej punca. Pač ja, verjetno je labilna, verjetno ima prepih v glavi, sam ne zdi se mi tko slaba no.
Činč je en tak posrane. Pia mu reče da želi da zmaga in se tip zjoka.
Gena je pa prou mongloid, lepše ne znam rečt.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 27. Okt. 2010 17:00

Mene je Urška prepričala že dolgo nazaj,ko je na Papriki vodila še glasbeno oddajo.Sem bila presenečena nad tem,kako preprosta je in prav nič vzvišena.Men se zdi ona uredu punca.
Igor postaja dlakocepski,Činč je opravljiv,Gena je kr uredu,Zlatko mi je vedno bolj všeč,o Ines in Sandri nimam mnenja.Za Nano sem že na začetku rekla,da mi ni všeč,pa vidim,da sem jo še precenila...Tipičen primer socialcev,ki se na najbolj primiteven način kronično ukvarjajo z okolico in odnosi. :schaf:
Nad izborom novih sostanovalcev nisem nekaj navdušena.Lansko leto smo Majo poslušali na Kmetiji,kako pogreša Makija,upam,da letos ne bomo njega,kako pogreša Majo.:)
Lango poznam po glasbi in temperamentu.Morda se z njegovim prihodom obeta,nekaj več življenja v hiši.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 28. Okt. 2010 19:56

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 19:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 28. Okt. 2010 20:01

sirova štručka napisal/-a:prizadeta, prizadeta... še js se počutim prizadeto, ko tole gledam :D


:D

meni je pa Sandra vedno bolj všeč ...
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 28. Okt. 2010 20:11

Meni pa vedno manj.To kar je danes povedala,se da povedati na precej lepši in precej bolj umirjen način.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 29. Okt. 2010 12:29

Sandra potuje na Finsko, k nam pa prihaja en tip iz njihovega BB.
peppermint
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 24. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a peppermint » 29. Okt. 2010 14:04

haley napisal/-a:Sandra potuje na Finsko, k nam pa prihaja en tip iz njihovega BB.


en simpatičen tip:D http://bigbrother.si/clanek/novice/4-te ... -niko.html
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 29. Okt. 2010 18:03

uf...skandinavec...zanimivo :D

ma sej lahko da je urška preprosta, ne rečem, če bi večkrat gledala bi mi morda postala še bolj smipatična, ampak ZAKAJ je šla nardit spako iz sebe???
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 30. Okt. 2010 18:54

uja prihaja res en lušn skandinavec :razz:
komaj pa čakam da pokazejo sandrino reakcijo, ko je zvedela da odhaja na finsko.

Drugače pa spreminjam mnenje o urški haha. Mi gre vedno bolj na živce, ker se mi zdi, da se v vsako stvar vtika in hoče bit pametna. Sploh pa s to njeno prehrano ne vem kako jo še lahko prenašajo.

Imam že skoraj celo oddajo slabo mnenje o činču ampak sedaj vsak dan znova dokazuje da je bedak! Samo šinfanje in kregarija! In takšna jokica kot je on..pa saj ne moreš verjeti. Sam seb se čist preveč smili. Lahko se norčuje iz folka a njemu nihče ne sme kaj rečt! On lahk reče Zlatku bosanc pa je hec a ko zlatko reče nj govori slovensko je ogenj v strehu...Samo bluzenje :roll:

Gena in Nana sta dva velika igralca. Gena se še nekod drži ampak nana ne zna prav dobr igrati in se vedno bolj kaže njen drugi obraz.

Sandra je tok neumna punca, da ne morem verjet. Sploh tisto, kar sta imele z nani, ko jo je nana napadla, se ji lagala, da ona njo ni nominirala...potem se ji je šla pa sandra opravicit kura! Pa te njene zgodbice o njenem slavnem očku mi gredo že na bruhanje! Kako je punca boga ker so ji kot mali punčki skrivali copate, ker so bili okoli njihove hiše sami paparaciji, ker jo je en moški uročil, ker čaka na princa na belem konju, ker piše diplomo na temo BB, ker je ona sedaj pri 25 letih na točki ko se mora pravilno odločiti, ker si pri teh letih začrta prihodnost.. :eek: Dej si pa ja malo bolana!

Igor..Se mi zdi, da je bol samotarski tip, ki se ne zna ravno dobro prilagajati. Res je, da se vtika v večino stvari, ki se njega ne tičejo, hoče imeti zadnjo besedo in vse prav.. In zaradi tega mi gre na živce.

Ines je kr uredo punca. Zna razmišljati s svojo glavo, stoji za svojimi dejanji, pove direkt kaj jo moti in pri tem ne razmišlja a se bo komu zamerila.

Maki...Mam mal bol pozitivno mnenje, ker se mi zdi da je tak nekonflikten tip in se res noče v takšne glupe kregarije vtikovat. Ampak deeeeej a bi lohk dal te oprijete hlačke dol ???

Miško mi je faca že od prej in tut zdej dokazuje da je dobr človek, zelo nekonflikten.

Zlatko pa itak car. Mnenja še nism spremenila in ga nikol nebom. Je en velik pozitivc in poskrbi, da v hiši ni dolgčas, je direktn, se zna pohecat na svoj račun, če gre kdaj predalec se opraviči...uglavnem ne najdem slabe stvari... Edino lahk bi blo slabo, da je fuuuuuuuuul glasn :D ampak js sm se ga že navadla, tud tega njegovga smeha in me to čist nč ne mot.


Se vidi, da mi je dolgčas in da nimam kej za delat :lach:
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 30. Okt. 2010 20:04

nanamiša napisal/-a:

Ines je kr uredo punca. Zna razmišljati s svojo glavo, stoji za svojimi dejanji, pove direkt kaj jo moti in pri tem ne razmišlja a se bo komu zamerila.




se strinjam

Ampak ta Igor je res kreten ... eno govori v spovednici, drugo zunaj ...
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 01. Nov. 2010 20:11

Včerajšnji odhod Gene me je kar malo razžalostil,saj mi je postal všeč bolj,kot bi si mislila.Njegova mehka plat in dobra volja,sta me kar prevzela. :D
Se mi zdi,da je imel malce smole,ker je bil nominiran skupaj s Činčem,saj proti njemu ni imel nikakršnih možnosti.
Ta teden sta nominirana Zlatko in Nana.Po pripovedih na drugih forumih in komentatorjev,gledalci komaj čakajo,da izvržejo Nano.
Kakšen se vam zdi finec?Meni je kar simpatičen.Umirala sem od smeha,ko so ga prepričali,da se pri nas pozdravljamo s prijemom na zadnjico. :rofl:
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 01. Nov. 2010 21:04

Ma men je ušeč, da je šel gena ven in da se sedaj za njim spuče tudi nana! Tudi jaz mislim da se bo izselila Nana. Vsaj upam no! Čeprav ne vem kaj prijemlje Zlatka, da hoče vn :?
Finec je zlo lušn in deluje zlo vredo fant :) In ja, bilo je za umret smešno tisto pozdravljanje s prijemom za zadnjico hehe. Kaj si še ne bodo namislili. Naši so ga sprejeli tudi zelo dobro, tako, da mu verjetno ne bo hudega. Medtem ko me je sprejem Sandre malce začudil, saj sem mislila, da ko je vstopila, ne bo nihče pristopil k nje. Ko so se predstavili, so se kar vsedli in zdelo se mi je da je niso imeli kaj za vprašati tako, da je mogla sama iskati vprašanja pa razlagati malo sem pa tja... tko zdolgočaseni so mi delovali.. Ampak sandra se je za moje pojme odrezala super! Razen s tisno narodno nošo so zajebali na celi črti :? bi lahko prišla normalno oblečena ne da morajo naše vedno obleči v to sranje.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]