Big Brother 2008

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 06. Jan. 2008 3:25

lani je bil koper najbolj luzersko mesto...katero bo letos??? :D
Uporabniški avatar
*Laura*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 318
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: Pariz

Neprebrana objavaNapisal/-a *Laura* » 06. Jan. 2008 10:58

jaz se ne bi prijavla za nič na svetu... za noben dnar. ker se mi zdi to... eh, brez komentarja.

mogoče zaradi moje ''raziskovalne'' žilice, da bi malo spoznala, kako dejansko potekajo odnosi v hiši, ampak zagotovo ne zaradi česa drugega...
Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 06. Jan. 2008 11:43

jaz bi se tudi samo zaradi denarja prijavla .... ampak se ne bom ... hvala lepa, da bi cela slovenija geldala, kdaj jaz serjem, pa kak se tuširam itd. pol pa še prideš s kakimi takimi osebki not, ko bi jih najrajše poslal vse skupaj nekam ... izoliran bit od sveta 3 mesece, razlog, da prideš ven med ljudi jeta, da si ali nekaj narediš in rabiš medicinsko pomoč ali pa ta, da te vržejo iz hiše. pa še to te vržejo na podlagi totalno bednih izgovorov. mislim, da je bb v tujini veliko boljši kot pa ta pri nas - pa naj bi bili slovenci zabaven narod, potem pa opazimo samo fovšijo in kak je vse skupaj zrežirano ... kr nekaj :roll:
"so tell me, do you have someone special in your life?"
"yes, I do. . . me"
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 06. Jan. 2008 14:10

ela85 napisal/-a:a voham malo samohvale? :D hec


ahh ne ni nic za pohvalt pri temu :D obratno prej hehe

ja srcno upam da nebo spet nekih cudnih kopercanov not da nam ne delajo sramote :)
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 06. Jan. 2008 19:14

Meni gre pa na živce, da večina sam kritizira, gleda pa vseeno!!! Če je tko zanič in bedno, pač ne glej in si prihrani živce!

Jez priznam: Uživam gledat BB, so what?! :D

Jez bi se tudi prjavla in se mi to ne bi zdela izguba časa, sej vsaka izkušnja neki šteje, sploh pa me to zanima zaradi moje bodoče izobrazbe :wink:. Aja pa keša se tudi ne bi branla! Je pa res... kakat pred celo Slovenijo? Jez po moje 3 mesce ne bi šla na veliko potrebo, ojej! haha :D
Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 06. Jan. 2008 19:22

moi T napisal/-a:Je pa res... kakat pred celo Slovenijo? Jez po moje 3 mesce ne bi šla na veliko potrebo, ojej! haha :D


si predstavljaš, da bi te zašravfalo, pol bi pa vsi govorili, kak smrdi v kopalnici zaradi tebe .. . hvala, ampak ne hvala ... :D
"so tell me, do you have someone special in your life?"
"yes, I do. . . me"
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 06. Jan. 2008 22:01

Sej to se sprostit..pa prepustit takmu načinu življenja je pomoje najtežje..

Al pa če si izoliran, če se skupinca obrne proti teb..če te prkažejo drgačnga kukr si u resnici..

Velik je takih pomislekou..
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 07. Jan. 2008 0:35

Moj kolega mi je pravil, da je šel tja pa je on res tak, da vse v faco pove kar si misli in so rekl, da je prišel sam gobc vrtet in da ni resn...kr neki...

Ta šov je men najbl bedn no...kr neki...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 07. Jan. 2008 1:41

Jochie napisal/-a:lani je bil koper najbolj luzersko mesto...katero bo letos??? :D


Krsko, ker se bom js prjavla :twisted: Sej se hecam. Po mojem bo ostalo sam razmislanje v tej smeri :wink:
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 07. Jan. 2008 11:16

Ne vem sva se s kolegico pogovarjale da bi se prjavle...Mislm dnarja je dost,sam mam občutek da men bi živci zlo hitr popustl.Glede na to da res nimaš nobene zasebnosti.Bomo vidl kako bo.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 20. Jan. 2008 15:14

Ok ne bom se prjavla.Snemat začnejo 3.marca.Bajta bo v dveh nastropjih.Bo čist drgač ker bodo po skupinah.Tko da glede na to kar sm slišala se zna zgodit da bodo kakšni seljaki pa finoče notr.Prjavla se pa ne bom ker so mi odsvetoval :D
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 20. Jan. 2008 19:07

kamis napisal/-a:Ok ne bom se prjavla.Snemat začnejo 3.marca.Bajta bo v dveh nastropjih.Bo čist drgač ker bodo po skupinah.Tko da glede na to kar sm slišala se zna zgodit da bodo kakšni seljaki pa finoče notr.Prjavla se pa ne bom ker so mi odsvetoval :D


Odsvetoval kdo kaj zakaj? :D
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 20. Jan. 2008 19:54

Ja pač nekdo ki mi veze s tem mi je reku da nej se raj ne prjavm :D več je pa pač poslovna skrivnost.Sam mislm da bo tko k bo bajta v dveh nastropjih,da bojo fine osebke dal v nastropje k bo k na kmetiji,une manj fine pa v fency nastropje.In pol glede na to kaj bodo počel pa to pa opravlal naloge se bodo pomikal po bajti :D
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 20. Jan. 2008 19:55

Tigi napisal/-a:Moj kolega mi je pravil, da je šel tja pa je on res tak, da vse v faco pove kar si misli in so rekl, da je prišel sam gobc vrtet in da ni resn...kr neki...

Ta šov je men najbl bedn no...kr neki...


ja sj a ni dobr, da si gobc. kva a bojo eni k so skos tih not zdel pa en druzga gledal.
o tem da ni resen: a mislejo da je ta šov res resna stvar.. jao men je tole prov neumno vseskupi. no edin nagrada je kr lepa :D
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 20. Jan. 2008 20:44

kamis napisal/-a:Ja pač nekdo ki mi veze s tem mi je reku da nej se raj ne prjavm :D


Okej se bom pozanimala preden se prijavim. Tud js nekoga poznam :wink:
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov