As ti tud not padu!?

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
lil_tjashy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lil_tjashy » 01. Apr. 2009 20:16

Pa ona je bla itak že celo oddajo čist brez navdušenja. ZAroka pa se mi sploh ni zdela neki romantična...
And so the lion fell in love with the lamb...What a stupid lamb...What a sick,masochistic lion...
"You're like my own personal brand of heroin"
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 01. Apr. 2009 20:29

jst pa ne gledam tega (že nasploh ne gledam TV-ja) .. zrnec mi je sicer car, ampak lado in cela oddaja skupaj mi pa ni ..
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 01. Apr. 2009 20:34

allessya napisal/-a:Meni je pa blo tole z Jolando včeraj total brezveze. Saj Lado pa Jure sta super, sam ona je pa vse pokvarila :D Drži se kot neka sračka, pove vsako stvar v enem stavku, ne zna plesati in nima posluha :D No... saj si ni sama kriva, pa vseeno. Jaz če za nekaj nisem, si ne bom šla s tem sramote delat. :D Ta Batagelj zgleda tudi ni nekaj preveč govorno nadarjen - verjetno spet eden tistih po principu lep in plitek. In pri taki zaroki bi se jaz zjokala (pa ne od sreče). :D Zdaj me pa razcotajte, kako sem nesramna. :P


Iste misli (razen to, da ji neposluh in lesenost za ples komot spregledam, kr sm sama ista, heh).

Men je blo kr neprijetno ob gledanju te čuvene zaroke (uno k sediš doma u fotelju in ti je nerodn še namest unih not u teveju) ... On ji je tist prstan poturiu, pa niti tok ni biu, da bi ji ga gor dau, ona se je nekam kislo smehljala in begala, kt da ne bi čist dobr vedla, a ja al ne ... Prej kt romantično mi je use skp ispadl nekam šlampasto, nerodno in neosebno.

Mene nista prepričala :P .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 01. Apr. 2009 22:40

Bi bla fora če bi rekla ne :rofl: :P
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 02. Apr. 2009 12:08

Aloha napisal/-a:Men je blo kr neprijetno ob gledanju te čuvene zaroke (uno k sediš doma u fotelju in ti je nerodn še namest unih not u teveju) ...

Mene nista prepričala :P .


My point exactly. Sem si kar odejo čez oči vlekla na momente. :D
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 03. Apr. 2009 23:39

kikyca napisal/-a:Men se pa je ful zdelo, da ni bla neki ekstra navdušena ko jo je zaproso za roko. Pa že tam na kavču sta ful narazn sedela kot da se sploh ne poznata pa še lupčka si nista prav upala dat pa nič za rokce držala (še posebej, če ju primerjam s Potrčom pa njegovo, ko je bil gost)...nevem al ju je res tak sram al kaj, men sploh ni zgledalo da sta ta dva zaljubljena, še manj pa da sta par, kr neki.

To, da se dva ne plazita nonstop drug po drugem v javnosti, še ne pomeni, da se imata kaj manj rada. :wink:
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 04. Apr. 2009 12:43

:D Ja saj vem, sam men osebno se je res zdelo tak kot da sploh ne bi skup bla oz. mi nekak ne pašeta skup. :)
Yada, yada, yada...
lelija
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 18. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lelija » 04. Apr. 2009 23:16

...
Zadnjič spremenil lelija, dne 21. Avg. 2009 2:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 05. Apr. 2009 11:42

Maš dost filmov med tednom. Zame je pa recimo boljš neka zabavna oddaja na izi, kot pa nek film...ker nism ljubiteljica filmov SPLOH!
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 06. Apr. 2009 17:10

A ve kera ki bi lahko dobla posnetek od včerajšnje odaje, ko sta lado in jure pela z nino pušlar...kao priredbo zbog jedne divne crne zene...
ker sem gledla na poptv.si..pa je posnetek cele oddaje..tisto mi je pa malo zamudno...ker tisti pevski vložek mi je bil ful dober;)
tak da če mi kera lahko pomaga..prosiim :wink: :oops:
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 06. Apr. 2009 17:16

^^ jez ne najdm nč druzga oz. po delih ni tega posnetka...
tko da dej na 49 min posnetek cele oddaje :wink:

edit: glihkar pogledala oddajo pa mi je bla fajn, tko k vse... najbolš mi je blo k so govorili o celibatu :lach:
sam se mi zdi kukr da je bla oddaja mišljena za naslednjo ned. in ne za učeri :gruebel: so kej zamučkal...
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 06. Apr. 2009 23:34

electra* na http://poptv.si/ si lohk pogledaš.

Men sta Lado pa Jurij prov carja. Še bolj pa Joc&Joc :D umiram od smeha :lach: uglavnem vsaka oddaja je bolša!


lelija, če ti ni gut oddaja pol pa rajš Mariota glej :wink:
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 08. Apr. 2009 10:05

ja cist sta huda, ceprou morm priznt da ce je gost zanc (primer Peče, Joli, Severina,..) je pol tut oddaja brezvezna, ce je pa gost kul (Vetrih P., Plestenjak, Friškovec, mame, Seba,...) je pa ful huda oddaja :wink:

jo&joc sta huda ja, pa une žememlje je tut smesn,...pa MARIJA itak (to pa zmer umrem od smeha :lol: k se pa tko originaln zadere Jure :D )
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 08. Apr. 2009 10:06

lelija napisal/-a:Dolgočasna oddaja, upam da jo ukinejo, ker ni nič dobrega za gledati več po tv ob 8.uri. :(
Jaz bi takrat gledala film, potem pa dajo takšno zanič oddajo...


a se ti ne zdi useen tole bols kot pa 159875986 nadaljevanje neke nadaljevanke, al pa se hujs reality show v kakrsnikoli obliki :roll:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 08. Apr. 2009 21:05

upam da bodo Murkota povabil. :lol:

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov