American Idol

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 29. Apr. 2011 6:30

^^ Z belo: Sej je Jacob naslednji :P Scotty ne bo več v spodnjih 3, ker bodo glasovali kot nori; Jacob je pa zadnje čase skoz nekje pri dnu, nič se mu ne izvišuje pretirano število glasov.

So mi bli pa ta teden najboljši James, Scotty in Casey.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 29. Apr. 2011 7:36

OMFG po nesreči sem na FB prebrala rezultat.... Šokirana, jezna in razočarana nad Ameriko brez posluha. :mad:
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 29. Apr. 2011 16:28

*mala* napisal/-a:^^ Z belo: Sej je Jacob naslednji :P Scotty ne bo več v spodnjih 3, ker bodo glasovali kot nori; Jacob je pa zadnje čase skoz nekje pri dnu, nič se mu ne izvišuje pretirano število glasov.


Sej niti ne pricakujem, da bo zmagal, ker je v glasovalni publiki najvec najstnic in babic, ki glasujejo za Jamesa in Scottyja. :P Mi je v bistvu cudn, da je se noter, glede na to, kok ma folk negativne komentarje o njem, ampak tko kot sem rekla, vsak lahko glasuje, tko da tistemu, ki se ne da glasovat, naj se pol ne pritozuje nad rezultatom. :)
Glede izpadlega pa (z belo): kot je Jimmy reku, Casey se mora zavedat, da druzinski pes ne glasuje na AI. Rencanje ni petje in sigurno ni primerno za vsak komad.
Drugace pa je Ryan reku, da je bil vrstni red nakljucni, tako da ta teden ni povedal, kdo je bil dejansko bottom 3.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 29. Apr. 2011 17:17

^^ Ja, sem šele sedaj opazila, ko pogledala del :) Dobra marketinška poteza, da Scotty dobi še več glasov :)

Škoda za izpadlega. :cry: Definitivno napačna odločitev publike!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 03. Maj. 2011 0:11

Kaj naj rečem... razočarana sem ker sem bolj ali manj gledala AI še sam zarad njega ker me je vedno znal presenetit s svojo pesmijo in ker mi je bil najbolj zanimiv. Ampak je blo za pričakovat no, da bo slej ko prej šel ven ker se mi zdi da ljudem ful ni bil všeč njegov način nastopanja oz., da dokaj agresivno deluje med petjem. Mene sicer ni tolko motlo. Zdaj pa navijam za Haley, Jamesa pa ajde Scotty je še zmer faca :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 05. Maj. 2011 13:37

Uf, morem povedat da mi je po dolgem času blo celo zanimivo. Haley mi je d-best, čeprav nevem zakaj so jo pri prvi pesmi skritizirali ker men osebno je bla všeč. Še zmeraj pa upam, da gre Jacob ven. Kaj več pa ne povem, da ne bom kakih spoilerjev izdala :P
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
arianna87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 20. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a arianna87 » 05. Maj. 2011 16:04

Haley :biggthumpup:
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 06. Maj. 2011 7:36

Sam Haley ga je res zmagala, sploh s House of The Rising Sun (ko je Ryan rekel nekaj v stilu ''Let's hear what's Haley's gonna do with this The Animal song'' al nekaj takega sem prav vedla da bo ta komad), medtem ko je bil njen prvi performans sicer bp, ampak tudi po mojem mnenju ji komad ni bil pisan na kožo, ker je bil v uber dosaden. Lauren je bila povprečna, Scotty je bil odličen, predvsem njegov prvi nastop. James.... Joj James, priznam da kolikor mi je že od začetka med naj, me je malo stisnilo na trenutke v ušesih ko je pel Ken Lee, če si že izbira balado, bi si lahko kakšnjo boljšo in bolj pisano na njegovo kožo (in vokal). O Jacobu pa raje ne bi, ker to je pa iz oddaje v oddajo bolj dosadno bitje in ne vem zakaj mu nekdo enostavno ne pove da ni umetnost dobrega pevca da ima širok razpon, ampak da se zna držat v mejah svojih zmožnosti in iz tistega iztržiti največ kar se da in on tega ne zna. Pa še priznam, da mi je antipatičen s trenutnkom ko s svojim uber zategnjenim nasmehom stopi na oder. This is American Idol, not church.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 06. Maj. 2011 20:07

Joj ko ste ene zategnjene. Ja pa kaj ce ni cerkev. Sej tud ni rockovski koncert al pa country bar na podezelju. Btw kdaj je pel cerkvene pesmi? Ce pa ciljas na njegov zategnjen nasmeh, pa ne vem kaj ma to veze s cimerkoli, se najmanj s cerkvijo. Sicer pa so vam bile zelje uslisane in vam ne bo treba vec trpet njegovih mucnih nastopov. :)

Men je vse skupaj vedno bolj dolgocasno. Nic vec posebnega, vsi nekak stagnirajo, noben ne izstopa. Sodniki pa itak vedno cist navduseni, brez kaksne pametne kritike (ok sem pa tja kdaj). Ah brezveze.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 07. Maj. 2011 7:42

Zakaj moram bit pa zatgenjena, ker mi preprosto ni všeč in ne olepšujem negativnih kritik in dajem besed v celofan? Njegova celotna pojava mi pač kar kriči po all american 7th Heaven boy, ki bi super pasu v tisto puritansko familijo. Njegov nasmeh mi gre na živce kar tako, pač zgleda ko predoziran z botoksom. Vsak ma nekoga, ki ga ne mara na AI, men je pač ta nekdo v finalni peterici ostal Jacob, ker mi ni simpatičen ne po izgledu, ne po obnašanju, ne po nastopih, še najmanj pa po petju. Sej Casey tudi ni pel kot pes, pa je vsem anti-Caseyevcem blazno prijala Jimmyjeva izjava o neglasovanju psov na AI. Tak da meni baš ni jasno, kak si uspela skup spacat vse tiste povezave navezujoč na cerkev. Seveda da ni rock al pa country bar, ampak na rock koncertu ali v country baru je pač zabavno, medtem ko je v cerkvi dosadno in dosadnjaki pač ne poašejo v ''svet zabave'' ker ne imenuje zastojn tako in ne ''svet dosadnjaštva''. IMFHO.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 07. Maj. 2011 8:36

Tammy_De napisal/-a:Gremo tole sezono narest malo bolj zanimivo? Vsak naj pove svojega favorite, pa po koncu sezone naredimo mini cosmo miting, in plačamo pijačo tistmu, katerega favorit zmaga? :D


Jst sm že dolžna pijačo, komu pa še ne vem. Zaenkrat ima *mala* James-a, se še kdo pridruži mini stavi?
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 07. Maj. 2011 12:10

Ta teden mi je bla Haley noro dobra. Za Jamesa mi je bil pa to najslabši teden do sedaj :? Druga pesem Jacoba in Jamesa sta bili mučenje za ušesa.

I miss Casey.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 07. Maj. 2011 13:23

Haley je bla fenomenalna, sam una cowgirl je pa že predolg notr, za moje pojme si ne zasluži. Casey-ja pa sm tudi jaz ta teden pogrešala.
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 07. Maj. 2011 13:36

^^Lauren majo Američani po mojem kr radi. Drgač je pa men itak že od začetka Haley všeč, zadnji par krat še posebej ko je pela pesmi ki so pasale njenemu glasu. Za finale mam pa nekak občutek, da bo Scotty pa mogoče James (čeprav mi v zadnji oddaji ni blo všeč njegovo petje), nevem... bomo vidli.

Jaz tud Caseya pogrešam :(
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 07. Maj. 2011 13:41

Pa naj še kdo reče, da američani ne marajo country glasbe :P

Najboljši finale trenutno bi mi bil Haley: James.
Sem pa skor prepričana, da bo Scotty v finalu in celo zna zmagat.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov