American Idol

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Apr. 2011 15:52

Paul :cry: Pogrešala ga bom!
So vsaj 2-3, ki bi jih prej poslala ven.

Zdej bodo pa pesmi iz 21 stoletja. Zna bit zabavno :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 17. Apr. 2011 23:47

James mi je bil hud prejšnji teden (na pesem mislim, da ne bo pomote) :twisted: Pa zakaj ni Stefano šel ven, skos mu rata nekak skozi prilest, srečkovič :D
Yada, yada, yada...
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 18. Apr. 2011 2:45

Jaz pa Paula ne bom pogresala. Mi je sicer ful simpaticen - ko ne poje. Me pa pri njemu odbija njegov raskav glas pa smesno poskakovanje po odru.

Ne vem a ni noben drug opazil cudne face, ki jih dela Casey, ko poje? Po mojem mnenju bo moral on se ful delat na stage presence-u. Vcasih mi je njegov obraz prav scary :o
Uporabniški avatar
redlolla
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: here on earth

Neprebrana objavaNapisal/-a redlolla » 18. Apr. 2011 8:39

Men je pa Paul glih zrad tega biu fajn :D

drgač pa se strinjam glede Caseya...men je tip ČUDEN in pika, sploh na odru in ko se vsakič skor zjoče ko mu rečejo kej lepega uni v žiriji...in njegov stil petja in izbira pesmi sta mi kar neki...za moje pojme ni nič posebnega...

sam mi je pa žirija tko blesava da kr adijo....pogrešam Simona like fulll :cry:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 18. Apr. 2011 13:06

Meni ima pa Casey skoraj najboljši izbor pesmi, kar sem jih zasledila v AI (in to od 4-5 sezone naprej). Pa rada imam "čudne". Meni je poseben, drugačen, samosvoj, ter vedno zanimiv.

Bi si pa skoraj upala stavit, da bo Scotty zmagal (ali vsaj final 2), ker ima po neuradnih/vzporedni/(karkoli že so) glasovih vedno okoli 1/4 vseh glasov. Tolk o country oboževalcih v ZDA :P :P
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 18. Apr. 2011 15:09

Jaz bom tudi pogrešala Paula, sprva mi sicer ni bil baš nešto, ampak mi je sčasoma ratal ful zanimiv. Casey je meni osebno top, odličen izbor pesmi ima in res unikaten vokal, mene itak impresionirajo vsi ki štrlijo ven iz povprečja. Bi se pa v sekundi dvajst losala z veseljem trenutno Stefana in Jacoba, potem pa bi že bila v delikatnih vodah, ampak verjetno bi izbrala Lauren. Haley, Scotty, Casey in James so mi vsi svetovni trenutno.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 19. Apr. 2011 1:36

No, meni je pa ravno Jacob izstopajoc, vsi drugi so mi nekak isti. Ne recem, da niso dobri, ker so, ampak se mi ne zdijo nic posebnega. Jacob me je pritegnil s svojim soul glasom ze na zacetku, njegova fenica sem pa od
Hollywood solo nastopa. :)
Kar mi je vsec pri njemu, je to, da poje to, kar cuti, ne samo zato, ker mu je pesem vsec. Zato vedno, ko ga poslusam, obcutim, da poje res iz duse in srca in ne samo zato, da bi zmagal. Tudi drugace sem fenica soul in RnB (pravi RnB, ne Rihanna in podobno) in na splosno crnske glasbe, zato mi je Jacob od vseh najblizje.
V glavnem, tudi ce ne zmaga, bom kupila njegov album, ko izide. :D
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 19. Apr. 2011 18:52

Da ne bom ponavljala se podpišem pod post od *male* in Tearjerker. :D

Najraje poslušam Caseya, Hayley (če izbere pravo pesem za svoj glas), včasih Scotty in pa James mi je vedno bol všeč. Ostali so mi bolj ali manj dolgočasni.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Rollin #2
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 13. 8. 2010
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #2 » 19. Apr. 2011 20:26

u jaz to gledam po novem namesto gossip girl. :D meni je haley najljubša. sej vsi majo neke svetleče trenutke in deber glas sam pri njej mi je bil ful všeč bennie and the jets.

vn bi vrgla Stefana, Jacoba, pa Jamesa. pol naprej verjetno scottyja ker imam občutek da se bo vedno zvrnil na eno stran. pol pa hm nevem... haley bi na koncu ostala.

casey mi je pa tak... sej je dober, drugačen in vse sam veliko odstopanje ni nujno dobro odstopanje. prav nevem kaj bi z njim. bi da zmaga a hkrati če zmaga ga ne bi poslušala.

lauren mi ima ful lep glas sam mi zgleda hm... kot da se ne izraža toliko sama sebe. tale climb mi je ful lepo zapela ki se je vidlo da se je vživela. sam ko sem gledala une prejšnje pa nevem. njej mi lih fali da ni nič posebnega.

ja po tem globokem premisleku bi na koncu pustila casey in haley. :D
Thanks to denial, I'm immortal!
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 21. Apr. 2011 16:38

Brez dvoma najboljši ta teden: James, Haley, Casey!

So mi bili pa super ti prispevki pred vsakim nastopom. :top: (tokrat mi še Stefano ni bil čisto brez osebnosti)

Sicer pa Paul McDonald Work Music Indie Film. In neverjetno :eek: Paul hodi z Nikki Reed: KLIK :eek:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
redlolla
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: here on earth

Neprebrana objavaNapisal/-a redlolla » 21. Apr. 2011 17:03

James itak TOP, takoj zad pa tokrat Haley (sam malo nej popravi stage performance in bo vse kul :D)... drgač a Casey je biu tut kr uredu :)

uni prispevki prej so bli pa ful smešni :D sm se režala ko nora...

Paul in Nikki Reed?!??!? :eek:
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 22. Apr. 2011 14:25

Men so tud bli ta teden top James, Haley in Casey.

Sem zadovoljna tud z izpadlim.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Apr. 2011 17:21

Tud js zadovoljna z rezultatom.

Nisem pa vedla da ima Cris Medina že svojvideospot s solidnim št. ogledov.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 22. Apr. 2011 20:29

Se mi je kar koza najezila, ko sem ga gledala (videospot od Chrisa). Ta komad bo verjetno kar uspesen, glede na to, da ga je posnel za svojo zarocenko. Upam pa, da mu uspe, tudi ce ne bo o njej pel.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 29. Apr. 2011 5:37

Zanimiv razplet danes :D Jaz sem zadovoljna, vem pa, da mnogi niso. Ampak hej, saj ima vsak moznost glasovat! :)

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron