American Idol

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 07. Maj. 2011 15:08

Pa sej Scotty ne ''tolče'' skoz countryja, zato mi je pa tud všeč ;) Ker je pokazal svojo raznolikost, pa seveda ker ma unikaten vokal. Lauren je bila men od začetka všeč, me je pa tekom tekmovanj kar malo začela puščat na hladnem, predvsem z izborom pesmi in IMHO pri njej ne opazim nekega napredka. In tudi jaz pogrešam Caseyja :( Haley vs. James finale bi bil tudi meni najboljši, ker bi to res bil tak epic battle.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 07. Maj. 2011 15:20

Tud men bi blo naj naj, če bi bla v finalu Haley in James. Sem pa skoraj prerpičana, da bo Scotty v finalu, sicer nimam nič proti njemu mi je faca pa tud poje mi ql ampak bi vseeno raje ona dva vidla. :D
Yada, yada, yada...
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 07. Maj. 2011 21:25

Tearjerker napisal/-a:Tak da meni baš ni jasno, kak si uspela skup spacat vse tiste povezave navezujoč na cerkev.


Evo tkole, si sama omenila cerkev:

Tearjerker napisal/-a:This is American Idol, not church.


Tearjerker napisal/-a:Seveda da ni rock al pa country bar, ampak na rock koncertu ali v country baru je pač zabavno, medtem ko je v cerkvi dosadno in dosadnjaki pač ne poašejo v ''svet zabave'' ker ne imenuje zastojn tako in ne ''svet dosadnjaštva''. IMFHO.


Jaz ne vem katero cerkev mas ti v mislih, ampakafro-ameriska cerkev v ZDA, kateri on najverjetneje pripada, je cisto drugacna kot rimsko-katoliska.

Glasba v afro-ameriski cerkvi se imenuje gospel, in gospel pevci so se kako popularni tukaj v ZDA, pa tudi po svetu. Seveda se ne pojavljajo v rumenem tisku, so pa uspesni v svetu zabave in imajo koncerte ter izdajajo albume (tudi v Sloveniji so ze bili gospel koncerti). Samo par svetovno znanih imen gospela: Yolanda Adams, Kirk Franklin, Aretha Franklin, CeCe in Bebe Winans, Al Green, Marvin Sapp, Fred Hammond itd. pa recimo svetovno znani Harlem Gospel Choir, ki ima nastope po celem svetu.

Tudi Rubben Studdard, zmagovalec druge sezone American Idol, je zacel kot pevec v, ne bos verjela, cerkvenem gospel zboru!
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 07. Maj. 2011 21:46

We don't need no education.... Dum dum tududum

Pa še zaj mi ni jasna tvoja povezava med mojim komentarjem in tvojo interpretacijo mojega nemaranja njegovih grimas. Ti si iz enega stavka, ki sem ga napisala, naredila bum na cel moj post.

Sej men je kristal jasno vse kar si napisala, pa ne glede na to koliko odličnih gospel pevcev krasi ta svet, mi ta muzika ne potegne. Suma sumarum mi tudi Jacobov stil ni všeč, ker se ne morem z njim poistovetit. V popularnost niti nisem nikoli dvomila, ampak če mi ni, mi ni, pa naj bo še tako časščeno, poslušano in popularno. Get it?
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 07. Maj. 2011 21:50

Ce je tebi gospel dosaden, se ne pomeni, da ne spada v svet zabave in da drugim ni zabavno in da posledicno ne sodi na AI.
Get it?
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 07. Maj. 2011 22:05

Če je meni nekaj dosadno, si dovolim privilegij da to tudi izrazim. In nisem govorila o gospelu per se, ampak Jacobu konkretno. :keks:
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 07. Maj. 2011 22:13

Seveda lahko izrazis svoje mnenje, ampak eno je rect da je tebi dosaden, drugo pa trdit, da ne pase v svet zabave. Meni je tudi rock dosaden, pa ne trdim, da ne pase v svet zabave in na AI.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 13. Maj. 2011 11:20

Se en "dramaticen" izpad. Ko berem komentarje, je velika vecina razocarana nad izidom in ne morejo verjeti, kaj se je zgodilo. Ampak kaj so vsi te ljudje poceli, ko je bil cas za glasovat? Glede na to, da je imel baje najvec fanov (sodec po Facebooku), bi moral ostat notri, ce bi vecina glasovala.

Sem ze prejsnji teden rekla, da mi je postal AI dolgocasen, ampak sem ga ta teden gledala z enim ucem, drug teden bom pa raje kaj pametnejsega pocela v sredo in cetrtek zvecer. :)
Uporabniški avatar
redlolla
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: here on earth

Neprebrana objavaNapisal/-a redlolla » 13. Maj. 2011 11:26

po pravici povedano sm pričakovala tak izid, moj favorit če ne že za zmago pa vsaj za finale, ampak zadnja dva nastopa sta me razočarala, in so mi bili ostali dost bolši :)
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 13. Maj. 2011 11:28

Iskreno, jst sem pričakovala tale rezultat, ker sem par dni nazaj vidla naslovnico ene trečerske ameriške revije, kjer z velikimi piše "Idol James Durbin HELD KNIFE TO CHILD'S THROAT" (Ime z belo, da ne bo spoilerjev). Večina folka je pomoje sam naslov vidla in si svojo zgodbo ustvarla, ko sm pa mal "raziskala", sem ugotovila da je to zgodbo prodal njegov očim, da nej bi z nožem prislonjenim na svoje grlo grozil, da bo naredil samomor, ko je imel osem let. Zraven pa naj bi očim dejal, da bi to verjetno naredil tudi bratrancu, če bi bil ta v bližini...

Kaj ljudje vse naredijo za denar :?
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 13. Maj. 2011 13:11

^^aja? Mah glavno, da majo cajtngi kaj za pisat :roll:

Žalostno je blo gledat, sicer sem pa misla da bo Haley šla ven ker sem mela nekak občutek da jo od teh štirih najmanj marajo. Še vedno pa mislim, da bo Scotty zmagal.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 18. Maj. 2011 21:02

Damn glede Jamesa. Bi prej vrgla ven Lauren in Scottya :evil: :evil:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 20. Maj. 2011 5:34

Tole drug tedn bo najbolj dolgocasen finale ever. :?
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 20. Maj. 2011 7:06

Je bilo pa "good run". Jaz neham gledat ko mi postane dolgočasno, lani sem zdržala do top 10 (že v Hollywoodu šli moji najljubši), letos pa do Top 2. - 7. in 8. sezona sta edini, ki sem ju do konca pogledala.
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Maj. 2011 14:00

Haha, kak je bla Lady Gaga faca mentorica :lol:
Sem pa za moško zmago v finalu, pa čeprav ni moja idealna kombinacija.
Finale je pa treba obvezno gledat že zaradi vseh bivših tekmovalcev in raznih kombinacij z znanimi in med njimi.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov