America's next top model

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 07. Sep. 2011 19:40

Obeta se nam All stars sezona. Tekmovalke bodo pa:
Shannon (cycle 1)
Brittany (cycle 4)
Lisa (cycle 5)
Camille (cycle 2)
Bre (cycle 5)
Bianca (cycle 9)
Dominique (cycle 10)
Isis (cycle 11)
Sheena (cycle 11)
Allison (cycle 12)
Laura (cycle 13)
Angelea (cycle 14)
Kayla (cycle 15)
Alexandria (cycle 16)

Morm rečt, da se jih par še po fotkah ne spomnim :oops:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 07. Sep. 2011 20:00

Uu noro :>
It was forever..but it didnt last long..
Nyree
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nyree » 08. Sep. 2011 18:07

Večina mi jih ni všeč. Spomnim se po slikah vseh (ja, obsedenka z vsemi top model sezonami (tudi avstralskimi, ki so mnjami in britanskimi).

Moje mnenje:
Shannon (cycle 1) že tkrat ni pristala na "nude photoshoot", zato upam,da bo to njihova prva naloga (da gre čimprej) + sej je simpatična, ampak za moj okus full preveč krščanska.
Brittany (cycle 4) = young Janice

SlikaSlika

Camille- edina, ki na meni ni pustila nobenega vtisa in sem jo mogla zgooglat.. če nisi pustila vtisa-me ne zanimaš.
Lisa, Dominique, Angelea = ženske, ki izgledajo kot moški.
Bre- lušna, ampak nič posebnega. Dobra hoja.
Isis- potencial, še posebno zdaj ko je prava ženska in je ne bo sram v kopalkah.
Sheena = wannabe Kimora (podobna, a grša)
Bianca- zloben obraz
Laura- too sweet

Moje 3 finalistke.
Allison- j adore. Ku porcelanasta punčka. Sicer je mela tkrat dokaj omejene izraze, a upam, da se je popravila.
Alexandria- na trenutke sicer zgleda stara, ampak mela je dobre fotke in ne moti me še enkrat jo gledat.
IN TARADADAM: Kayla.. definitivno zmagovalka v mojih očeh. Lep obraz, lepa postava, prijetna osebnost

Uglavnem, komaj čakam.. do takrat gledam australskega, kjer so mi itak punce lepše kot v ameriškem in britanskem.

Dodajam: Full mi je škoda, ker ni Shandi in drugega kroga, ker ona mi je bla res lepa.
Slika Sicer ni mela najlepšega nosu, a je bla vseeno prečudovita :hearts:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 08. Sep. 2011 23:17

^^ Se čisto strinjam s tvojimi mnenji. Iste najljubše, še posebno Allison :hearts:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 17. Sep. 2011 11:41

No jaz 16. sezone sploh nisem dokrajčila, ker mi je ratala dosadna, zdej sem pa ta teden potegnila dol 1. del 17. sezone in :eek: Dbest!!! :D Nisem vedela o čem bo šlo, sploh nisem tule v temo kukala, ko sem pa vidla da bo kao all stars mi je blo pa ono zakon, sploh ko sn vidla da so večino takih gajsnih nazaj not potegnil.

Najbolj sem bla pa vesela ko je prišla nazaj.... Kayla! Joj, s temi dolgimi rjavimi lasmi pa porcelanastjo poltjo je še bolj bolžanska kot je bla :love: Ona mi je pa res čudovita po izgledu, obnašanju, slikah, hoji, prezentaciji sami sebe, karakterju, skratka res mi je top in men je favoritka. Spet.

Od ostalih mi je še všeč Allison ker ma res une čudovite Bambi eyes pa še spomnim se je da je taka mal bolj čudaška, kar je men pač všeč. Super mi je tud Isis, zarad tega ker res, čeprav nima več jajc, ma ful jajce, se prezentira, je ni sram, je odkrita in samozavestna. Pa men dost bolj zgleda ženska kot pa Angelea, ta mi je pa res ko en ded.

Je pa res da js nisn gledala vseh sezon, sploh prvih 6 ne v celoti in se unih za nazaj bolj medlo spomnim. Mi je blo pa zato mal žal Brittany, ker mi je bla res lepa pa po obnašanju se tud lahka mal poistovetim z njo :D Ampak se pa strinjam z odločitvjijo žirije, če nisi memorable pač nisi za na sceno, še zmer bolš da maš negativne kritike, vsaj vidiš da so si te po nečem zapomnil tak ko Alexandrio.
my_self
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 17. 6. 2008
Kraj: Daleč...

Neprebrana objavaNapisal/-a my_self » 17. Sep. 2011 13:18

Kayla se je precej polepšala. Ne vem ali je kriva frizura al kaj, ampak mam občutek, da je v obraz drugačna. :) Ne znam definirat. Druge mi niso nič posebnega, tista Alexandria ma tako čelo, da mi je prav grozna. :?
Nyree
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nyree » 18. Sep. 2011 12:20

Slika

Jst se ne strinjam z odločitvijo sodnikov. Lisa in Angelea (torej moški del z izjemo Dominique :twisted: ) sta mi meli slabšo fotko kot Brittany. Take fotke kot Lisa delamo mi, ka gremo na morje in skačemo iz mosta (z izjemo, da ne damo nog tko narazn) in slika od Angelea-kje naj začnem? Noge zgledajo full debelejše kot jih ma, obraz zaspan/zdolgočasen, tisti prst ka bi ga najraje kr odrezala..

Brittneyina slika res ni bla najbujša, ampak meni je dokaj prestavljala tisto "party girl". To, da se jo na spomnijo-jst vsakič pozabim na wannabe Kimoro- Sheeno. In da ne govorimo o kompliciranju Shannon s spodnjim perilov. GO HOME!

Kayla-lepa slika, prsti na roki izgledajo amputirano. Alison-pričakovano luškano, bomo vidli kako bo naprej, ka ne bo pisano snemanje njej na kožo (a držim pesti!)
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 18. Sep. 2011 12:47

Zaenkrat mi še ne potegne neki tale allstar cycle. Pa učer k sm gledala, sm zravn razmišlala, kok morjo bit že stare une iz ta prvih cyclov (sploh recimo ta tečna Shannon, ki je iz prve sezone) - a to sploh še majo neke realne možnosti za vzpon kariere, če bi zmagale? Ker se mi zdijo te iz zadnjih krogov ful v priviligiranem položaju.

Drgač pa navijam za Kaylo :wink: Hude fotkice pa ni tečna tko kot Alexandria :P
Nyree
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nyree » 18. Sep. 2011 18:16

Kot obsedenka z ANTM sm zgooglala koliko je stara Shannon :oops:
27, tako, da ja... bolj nerealne šanse.
Lisa jih ima 30, Camille 33!! Krog babic očitno.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 18. Sep. 2011 18:29

Mislim, da tistim, ki po prvič v ANTM ni uspelo, tudi sedaj ne bo.
Bi pa znižala v prihodnjih sezonah spodnjo mejo na 16.


Sem pa za Allison, mogoče Lauro, ostale so daleč od mojih najljubših iz njihovih sezon.
Zakaj so izbirali le karakter? Večina glasnih, nadležnih, konfliktnih je nazaj :?

Jaz bi nazaj naslednje: Elyse (1), Shandi (2), Kahlen (4), Amanda (3), Nnenna (6), Molly Sue (6), Anchal (7), Natasha (8), dvojčici (7), Anya (10), Katarzyna (10), Lauren (10), Raina (14), Chelsey (15)
To bi bila moja popolna zasedba!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Nyree
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nyree » 18. Sep. 2011 21:18

*mala* z leti se zelo strinjam. Pri 30 je pozno, da bodo začenjale manekensko kariero :lol:
Tudi s tvojimi favoritkami iz prejšnjih delov se v večini strinjam.
Moje favoritke:

Cycle 1- Elyse Sewell (čeprav je sedaj z 29 prestara)
Cycle 2- kot sem že prej omenla, all time favorite- Shandi Sullivan
Cycle 3- pogojno Amanda, neki me je motlo na njej
Cycle 4 - nobena
Cycle 5- Nik, ona mi je taka seksapilna ženska.
Cycle 6- Nnenna mi je bla všeč, a se mi je zdelo, da ima "samo 1 obraz"
:razz: Brooke mi je bla v obraz všeč (razn nos), ampak mislim, da ni neki ekstra talentirana, čeprav so mi nekatere njene slike (kot slednja) božanske.
Slika
Cycle 7- DVOJČICI-OMFG! One 2 sta mi bli vedno najljubši-skupi bi mogle zmagat :D
Cycle 8- Natasha, ki mi je res top! Ne morem si izbit tistega snemanja iz glave, ka je bla moški
Cycle 9 - Jenah mi ima potencial, če bi jo nekdo malo stresu in nauču pozirat
Slika
Cycle 10- Fatima (ali bolje Iman number 2), Anya, ona mi je bla res super s tistimi belimi lasmi, Katarzyna, Lauren the geek .. očitno je blo ta krog dosti lušnih
Cycle 11- Elina
Slika
,Marjorije pogojno, če bi se nahala smilit se sama sebi
Cycle 12- Allison, Felicia "Fo" pogojno (simpatična, a ne vem, če je dovolj)
Cycle 13- čeprav so ble majhne in jih zato ne bi smela upoštevat- ERIN!!
Slika
Cycle 14- Naduah, ampak le ko je obrita, Raina
Cycle 15- Kayla for the win! :D Chelsey mi je bla tudi všeč in pri Jane mi je bla všeč njena oglata čeljust :D
Cycle 16- Ondrei mi je bla všeč, a ni znala pozirat. Molly mi je bla full všeč (razn, da je bla sitna cel čas) in Jaclyn Slika

Ne samo,da ne govorim o tej sezoni, veliko preveč sm napisala. Če kateri ne paše brat, naj se javi, pa bom se naslednjič poskušala zadržat :lol:
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 18. Sep. 2011 22:25

O kok ste hude d si use te punce zapomnete; jst še za une, ki trenutno tekmujejo, ponavad ne vem kako je keri ime :wink:

P.s. sm šla mau pogooglat tele punce - uf men pa Shandi Sullivan sploh ni bla ušeč (a je to una ke je mela neko štalo s s tipom ane?), ful je presuha za moj okus.
my_self
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 17. 6. 2008
Kraj: Daleč...

Neprebrana objavaNapisal/-a my_self » 19. Sep. 2011 11:54

Res ste dobre, da ste si zapomnile vse. :D Meni Amanda sploh ni bila všeč in že takrat je bla "prestara" (25 če se ne motim). Aja pa zdej je najbrž že slepa, tako da nje pa res ne vidim kot manekenke.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 19. Sep. 2011 12:03

Js sm na hitro pogledala seznam manekenk, da sem se spomnila svojih najljubših. Na pamet ne vem za vse iz katerih sezon so.

Nyree- ti kar piši. Meni je fajn brat :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 19. Sep. 2011 12:34

Shannon zgleda ful stara (več kot 27).

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov