America's next top model

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Mar. 2011 11:28

Men pa v bistvu Alexandria ni tak nadležna. Je imela že parkrat prov. Je pa res, da si neb smela privoščit jezikanja in komandiranja.

Vesela, da ni šla Molly domov, ker mi je ena najljubših.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 01. Apr. 2011 15:50

Vesela, da je šla Monique domov :D :D

Naslednji teden:
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 08. Apr. 2011 16:13

Alexandria :tot:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 08. Apr. 2011 16:42

Mene pa ona sploh ne nervira več tak, kot me je na začetku.
Brittany je izpadla čist otročja s tisto izjavo. Koga briga, kak se one razumejo.
Je res blo obnašanje od A. neprimerno na snemanjih, ampak se je kar popravla. Sicer mi pa vizualno A. ni všeč.

Še najboljša mi je Molly, potem pa Jaclyn. Mi je imela pa Mikaela fenomenalen obraz, škoda, ker je šla domov.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 09. Apr. 2011 11:36

jp, po mojem je B. prišlo preko glave in je kar izbruhnila. Pred Tyro je izpadla otročje. Kak se ne naučijo iz milijontih sezon prej, da sodniki ne marajo obtoževanja, kakorkoli bitchy že je Alexandria. Jaz bi jo doma oklofutala. (A, ne B ) :)
Nyree
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 23. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nyree » 16. Apr. 2011 15:19

Kako so lahko izločli Jaclyn???!? Po tisti sliki prejšnji tedn ("ala joker") pa ja vidiš kak potencial ima.
Alexandra mi v obraz ni preveč všeč, mi je pa prow carica glede tega, da jo vse tolko opravljajo-punca se pa kar ne da (in kako je na goes see prišla v zadnjič 30 sekundah je bilo tko smešno).

Ubistu mi je v obraz zdej od ostalih samo še Molly všeč (res ma lep obraz).Plus size model bi mogla že na začetku ven (meni mi je v fris prow grda).
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 16. Apr. 2011 17:53

OK, jz sm še mal nazaj.. :D se vam pa pridružim že danes :D tele preobrazbe so HORROR. :D Vse so enake, ne delajo nobenih ekstremov..edina, ki mi je všeč je una tardeča s pegicami(kar se preobrazbe tiče). Vse ostale so praktično iste. BUHU! Twisted sister. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 19. Apr. 2011 10:51

Napovedujem Brittani-Molly finale.:D In držim pesti za godrnjajočo Molly!
Mi je pa žal, da Jaclyn ni ostala vsaj še kak del. Ta je tak srček. Mar bi Kasio vn vrgel, pojma nimam kaj ta še notr dela, upam da ne bo kaka Whitney 2. Niti ne vem, če bi jo na IMG-ju sploh vzel, glede na to, da ne delajo s plus size modeli. Hannah je tud bolj neopazna, Alexandria ni in ne more bit high fashion, priznam pa, da uživam v drami okol nje, upam, da bo zdržala do top 3.

Sicer pa, kooooomi čakam naslednji del. Potujejo v (meni) najbolj kul mesto na svetu - Marakeš! :freude:
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 22. Apr. 2011 9:22

meni gre počasi že molly bolj na živce kot alexandria, čeprav je še vedno v mojih top 3 (zraven britany in kashie). A. je enostavno preveč grozen karakter, da bi lahko uspela, četudi se sedaj dela fino. tipičen primer sitne ženske.

jaclyn mi je totalno preveč "girl next door", v njej ne vidim nobenega velikega potenciala. dobro da je šla. hannah mi je pa tudi kar ena.

ful mi je bila všeč ona pegasta (dominique?). takrat bi morala jaclyn domov.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 22. Apr. 2011 15:41

A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
janeva
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 13. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a janeva » 24. Apr. 2011 15:07

Men je pa vseh teh top 5 (tud top 6) ful všeč! Gre kr po mojem okusu v tem ciklu :P
Sploh sta mi ful všeč Hannah (že od začetka) in Molly (čeprav mi gre včasih na živce) :) Molly ma res hudo postavo :P
Jaclyn mi je bla pa taak kjut :D Že sam zarad njenga glasu :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 19. Maj. 2011 16:57

No, pa imamo še eno zmagovalko. Komentarji?
Bom z belo: Uboga Brittani- najprej nihče ne pride, potem pa še padec :?
Glede finalnih preobrazb- Molly še kar kul, Brittani je bila pa res 100× boljša prej. V reklami je Molly z tistim šalom zgledala kot Superman z ogrinjalom :D Super Covergirl slikanje obeh.

Mislim, da bi morala Molly zmagat, ampak tudi Brittani privoščim. Mislim, da lahko Molly vseeno uspe, če bo le hotela.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 19. Maj. 2011 21:57

Ne bom z belo, ker se itak ve, da če je nov del zunaj, da se bo o novem delu pisal.

Brittani ima res super frizuro, medtem ko Molly ne paše (imo). Privoščim Brittani zmago, Molly se nima kaj bat za zaposlitev, zaradi najboljših slik v zgodovini antmja (po mojem mnjenju). Če bi js mela agencijo, bi jo pograbla takoj in pomoje jo tudi bojo...
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 20. Maj. 2011 12:41

Navijala za Brittani, ampak nisem pričakovala. Sem bla prepričana, da ji Tyra "ne bo pustila". :) Drugače pa je njena frizura čisto mimo - ne vem, kaj je s Tyro pa njeno mahnjenost na kratkolaske (Rosemarys baby al kaj je že tisti film ...).
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 22. Maj. 2011 8:30

Tyra bi rekla bone structure al kako že reče temu, ko ma ženska ful izrazit fris/kosti. Sam to za moje pojme govori vsaki. :D
Se mi pa zdi, da se je prvič zgodilo, da bi blo pr končnem ocenjevanju taka razlika. Ponavadi so obe ful hvalili in so ble tm-tm z delom (slike, reklame, modna obrv) zadnjega tedna, da se ti res ni sanjalo, katera bi lahko zmagala. Zdej pa so ful bolj hvalili Brittani, Molly so rekli, da nima tko dobre hoje in da pr snemanju reklame, ni bla tko dobra kot Brittani. Ok, vedno gledajo tudi celotno delo v preteklosti, sam vseeno, js sm bla že skor sigurna da bo Brittani zmagala.
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov