90210

Vse o filmih, serijah, nadaljevankah, oddajah, showih ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 01. Apr. 2009 17:53

maaa, kaj se s silver dogaja. ta bo še znorela :eek:
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 01. Apr. 2009 19:01

Silver mi je prej bla dost bolj všeč, upam da bo prišla čim prej k sebi. Annie mi pa gre že ful na živce :roll:
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 01. Apr. 2009 19:25

Blaah kaj delajo z mojo Silver :tot:
Iz mojega najljubšega lika so psycho teto ven naredli. Imenitno. I hate this frickin' storyline, sploh ker je tak out of character, da boli! Upam, da si bojo hitro nekaj novega zmislili in na ta shit, kaj se zdaj dogaja, za vedno pozabli.

Pa upam še, da se bojo še letos Naomi znebili. Sorry vsem njenim fanom, samo nje oz. AnnaLynne McCord več videt nea morem, ne. Ženska dela take obrazne mimike, da mi mine do vsega. Potem pa je še v današnji epizodi pri make-out sceni na začetku take zvoke spuščala.. blaaah. S to sceno so pri meni čisto sfalili. It wasn't hot at all...
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 01. Apr. 2009 22:45

^^ Men je pa ta scena bla hot :D Pa Liam je čist fukiš :scherzkeks: Drgač pa ja, Naomi ... Hmmm, mislim da bi jo v resničnem življenju vse sovražle :D

Men je tud Silver zdej čist kr neki :( Prej mi je bla ful dobr lik, karakter, kul je bla. Baje bo živčnega doživela.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 01. Apr. 2009 23:25

Saj Liam je kr ok za pogledat, ja :) Samo njegov soon to be privesek (Naomi) pa ... saj sem tak že povedala, kaj si mislim o njej oz. igralki. :P
Upam samo, da ženska ne bo ki res v New Moon dobila kako vlogo, ker te mi zna še ta film pokvarit.

Če bi blo pomoje bi tak AnnaLynne McCord in Shenaeo Grimes, ki igra Annie, zamenjala za neki drugi igralki. Funny kak so lahko kar se igralk tiče pri Adrianni in Silver trofli v črno, pri Naomi in Annie pa za moj okus sfalili na celi črti. :)

Drugače pa čakam na dan, ko bodo začeli s teacher - student šokantno zgodbo. Sicer so jo kinda že meli, ampak na koncu se je izkazalo, da je undercover policistka.. tak da zdaj hočem a real one, ker če kdo reče, da nea vidi neke zveze med Ryanom in Silver, je slep hehe :D
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 02. Apr. 2009 11:40

FreakChiq napisal/-a:Drugače pa čakam na dan, ko bodo začeli s teacher - student šokantno zgodbo. Sicer so jo kinda že meli, ampak na koncu se je izkazalo, da je undercover policistka.. tak da zdaj hočem a real one, ker če kdo reče, da nea vidi neke zveze med Ryanom in Silver, je slep hehe


Ahhhh jaz sm pa misla, da je to vse sam v moji glavi ko sem ju skup gledla :D A bo kaj res med njima? Piše kje kaj?
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 02. Apr. 2009 12:09

Ouu you're not alone hehe :P
Kake načrte majo z njima ne bi vedla. Jaz (na žalost) nisem nikjer zasledila, da bi naj planirali kako tako zgodbo. Pomoje bi blo zdaj tak prehitro, glede na to, da so pred kratkim že eno taki podobno zgodbo končali. Plus, Ryan je zdaj kinda burned kaj se tega tiče, pa Silver ma take probleme, da glava peče (hehe -- glava peče, to že dolgo nisem rekla).

Močno upam, da bo kaj iz tega v 2. sezoni (se planirajo 2. sezono, ne?), ko bo Silver spet stara Silver in bo Dixona že čisto pozabla. :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Apr. 2009 12:20

Ja, 2. sezona je že dogovorjena.

Mene pa še za dons čaka del tega tedna.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 03. Apr. 2009 3:20

Ja druga sezona je že potrjena, samo v njej baje ne Ethana, ker ne vedo, kaj bi naredili z njegovim likom. Mi je pa kr nekej, da se je Silver tko odpelo. Čiz so uničili lik. Samo meni ni jasno, kje so našli taki zanič igralki za Annie in Naomi. Skoz neke grimase delata. Je pa tud men Liam čiz hot, sj je bil že čas, da dajo enega poželenja vrednega not.

Ne AnnaLynne ne bo v New Moon, vlogo Heidi bi igrala ena kanadska manekenka.
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 03. Apr. 2009 11:34

Aja točno, saj sem brala nekaj o Ethanu in 2. sezoni ja. Čeprav moram rečt, da to, kaj so v tistem intervjuju povedli, je meni delovalo kot a pile of BS. :P Kak lahko neki producent/scenarist reče že po prvi sezoni, da z likom, ki ga gledalci poznajo samo kot popular high school jocka in o njem praktično ne ve do čisto nič, da nimajo z njim več kam it? :roll:
A nea to deluje tak, kot da pojma nimajo, kaj delajo?

jemina napisal/-a:Ne AnnaLynne ne bo v New Moon, vlogo Heidi bi igrala ena kanadska manekenka.
Aaaa hvala bogu! :)
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 06. Apr. 2009 9:48

Z belo: Ethan bo umrl v prometni nesreči.

Za AnnaLynne pa res ne piše več nič na IMDB, da bi naj igrala v New Moon, prej pa je. Me zanima, kako bi ona zgledla v tem filmu, kot Paris Hilton v House Of Wax :D
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 06. Apr. 2009 23:49

(z belo) Hey Korbi, is it true that Ethan starts to fall for Silver by the season finale? -Anonymous
That's what I'm hearing. I guess he's going to develop quite a thing for her before he goes and his feelings are not lost on Dixon.


Aaaa, pa daj nooo. Samo dve stvari sem hotla videt pri 90210 -- eno sem že tak omenla (the Ryan + Silver thing), kot drugo pa me je zanimalo kak bi kaj zgledala Ethan in Silver skupaj (z Dixonom mi nekah nea pali, dunno why). In kot zgleda se mi bo (z belo) zadnja na nek način uresničla (čeprav dunno kak, ker se mi zdi nekam ful hitro.. mislim do konca ja ni več tolko epizod). Samo kaj, ko se mislijo pol čisto zares od Ethana poslovit. Arrgh!! :<

Upam samo, da tisto z (z belo) prometno nesrečo nea drži, ker če ga bodo killali, ga pol sploh nea morjo v 2. sezoni nazaj spravit. Tak da res upam, da ga bodo pustili živega, pa ga pač poslali nekam dunno kam... v bootcamp magari hehe. Meni se namreč ta ideja forever se znebit Ethana sploh ne dopade :P
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 07. Apr. 2009 12:34

^^ To sm jst prebrala na Wikipedii, tk da mnda je res. Pa tudi potrjeno je, da Ethana ne bo več v 2. sezoni.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 07. Apr. 2009 14:51

Ma ne nooo, itak mi je sama nadaljevanka bzw zej bojo pa še Ethana skenslali. Bolše bi blo, da bi Annie pol bi bla vesela :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 07. Apr. 2009 16:47

No ja.. wikipedio lahko vsak ureja, tak da neki ful zanesljivi vir tud ni. Pa (z belo)prometno nesrečo je tak že mel. No ne vem, vse kaj sem jaz glede njegovega odhoda zasledila je bilo to:
Ethan, won't be returning to the show in the fall -- at least not full time.

Reps for The CW and producer Paramount declined comment, but a 90210 insider confirms that Milligan's contract option is not being picked up for next season. The source adds that the door is being left open for the actor to briefly appear in the fall to wrap up Ethan's story.


Upam, da si bodo do jeseni premislili...

Vrni se na TV in filmi

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov