WoW (World of Warcraft)

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 24. Avg. 2006 20:40

js sem zdlele 1 mesec brez... pa mi čist lepo laufa... pač sma se zmenla z bratom, da ne boma kupla za tt mesec... pa kul... js sem šla na počitnce on pa lepo nabijal igrco z kolegovim accountom... čorav... oz g33k!!!!! pa pravkar igra... je v nekmu guildu... pa jih je okol 40 pa neke zmaje napadajo... karkoli že...

men je blo to čsit tk za sproščanje kaka urca na dan... to pa da špilaš skos ko blesav, je pa tut preveč... človek je ja postal čisti asocialc... sj ne gre nč več vn... sam v svoji sobi sedi pa buli v ekran...
LOVE hurts
Sae
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 20. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Sae » 18. Sep. 2006 22:40

mene pa na vsake toliko časa potegne v igranje mmorpg. samo ne plačljivih. probala sem že kar nekaj igric. wow-a nisem probala (plačjiv namreč). samo sj se na koncu vsake igrce nekak naveličam. nekaterim se zdi to potrata časa, samo še vseen se mi zdi boljše to, če je omejeno seveda, kot pa npr. droge. je pa tud tko, da eni so rajše notr v hiši, pa si dopisujejo po netu, skupaj igrajo, drugi so pa raje zunej s frendi. sj če tko pogledaš je velik stvari k so potrata časa, vse je odvisno od vsakega posameznika. bi blo pa zanimiv vidt, kolk žensk oz. cosmopolitank igra na netu:)
"A positive attitude may not solve all your problems, but it will annoy enough people to make it worth the effort" - Herm Albrite
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 22. Okt. 2006 22:45

MucaCopatarica napisal/-a:Grafika je res huda...
Ahahahaha :lol: A WoW ma lepo grafiko? Kake barve je nebo na tvojem planetu. Teksture so res podn od podna po locljivosti, o kakih naprednih atmosfericnih efektih ni govora. Najhuje od vsega pa je da ma vsaka stvar max 50 poligonov.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 09. Nov. 2006 21:33

en od moje frendice fant je 8 ur na kompu pa to drka!! Halo, kako je lohka ona še sploh z njim?! sej je skos sam pred kompom! Sam ženska res ne ve ke ma glavo! :(
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 12. Avg. 2007 15:41

kako pa lahko sploh začneš igrat WOW? Kaj moraš kliknit?
Uporabniški avatar
Sylar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 8. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Sylar » 12. Avg. 2007 22:37

prinzessin napisal/-a:kako pa lahko sploh začneš igrat WOW? Kaj moraš kliknit?

:D (Sorry, ampak moram, ker si vprašala, kot da je ta igra že zraven windowsov)

1. greš v trgovino in kupiš igro
2. inštaliraš igro
3. v igri si ustvariš uporabniški račun
4. ustvariš si lik s katerim boš igrala
5. uživaš v igri dokler te ne mine

Da bi pa razlagali, kaj se mora kliknit je pa malo predolga. :wink:
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 14. Avg. 2007 18:48

Igro poznam, poznam tudi nekaj ljudi, ki preživijo večino ur za računalnikom in vneto igrajo. Mene ne pritegne preveč, mogoče če bi obstajala kakšna varianta za na mobitel :) Skratka mal samokontrole pa mislim, da ne bi smelo biti težav, čeprav je to lahko težko pri 12 letnikih...
emmeline
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a emmeline » 22. Avg. 2007 14:21

Moj brat če ne špila warcrafta vem da igra online call of duty.Celo si je kupil svoj server :eek:
Uporabniški avatar
mortisha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 17. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mortisha » 25. Jul. 2008 15:16

js sm bla obsedena s tem špilom ene 2let nazaj,pa moj predragi tud, no pol sva se odločla da je šlo predelč k sva šla zvečer raj raidat usak na svojm pcju kokr da se kje dobiva :/ in zdj sva clean že let pa pol :cool: :P
Ni bolšga špila za ego nabijat...sm pol ugotoviš da je to vse namišljen..da ti ta špil nč ne da u bistvu...Sm te tok not potegne....k res ne morš nehat k enkrt začneš.
Mela sm pa hunterja pa druida lvl 70-> for the alliance! :mrgreen:
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 26. Jul. 2008 14:17

Sem se vpisala pred tednom nazaj na free trial pa sem mal probavala...sam ne 3 ure na dan ampak lepo kakšno urco, pa mi je v bistvu fajn! :) Mela sem night elfa...
Sam, da bi si pa zdaj kupila to pa pomoje ne, sem pa ugotovila, da mam dobro samokontrolo! :D
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 27. Jul. 2008 14:50

Zanimivo, igra je že precej stara, ljudje pa še vedno igrajo kot da bi jim kdo plačal naj to počnejo. Ne morem razumeti kako lahko kdo preživi osem ur za računalnikom. :)

Edina igra, ki mene trenutno pritegne za več kot uro hkrati je wii ft. :)

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov