Vse o mobilnih telefonih

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 16. Nov. 2011 12:34

Mja, sam sej dons so telefoni že tolk "customizable", da jim lahko tudi s tem mal podaljšamo življenje baterije, npr. z izklaplanjem določenih zadev, ki jih ne rabiš vedno (ali sploh), zatemnitvijo, itd.. (še nekaj primerov).


Ahja, kje so časi, ko si z enim polnjenjem preživel 5 in več dni :)
(res je pa da se ni dalo hkrati še poslušat glasbo, igrat jezne ptiče, brat najnovejše novice in o vsem tem še prijateljem poročat :lach:)
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 16. Nov. 2011 15:48

Ja, ampak jaz ne uporabljam nobenih dodatnih aplikacij. Ne igram igric, na internetu na telefonu sem zelo malo (mogoče če mi je kje dolgčas med čakanjem ipd., skočim za dve minuti na FB), tudi glasbe ne poslušam na telefonu, skratka, telefon je zame praktičen kar se tiče sms-ov, klicev (še to se zmenim samo najnujnejše, ostalo se menimo v živo) in fotoaparata, ker ne rabim v torbico tlačit digitalca, ko žuram kje zunaj in škljocnem par fotk. Pa ta moja Nokia Xpress Music 5530 (mam jo dve leti, mislim pa da je celo starejši model od dveh let) zdrži tudi do 4 dni, brez da bi rabla polnit baterijo. Ampak kot pravim, mi je pa od letos poleti tu pa tam freeznila med klici, ene parkrat pa se mi je sama od sebe ugasnila (baterija bla polna), ko sem hotela odčitat bon s telefonom, enkrat pa sredi pisanja sms-a. Škoda, ker če ne, bi jo dalje mela. Malo sem se ga pa tudi že naveličala, ker se na dve do tri leta naveličam dizajna in vsega tega. :D
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 12. Dec. 2011 16:55

Ok, bom pisala kar v to temo da ne bom odpirala nove.

Navdušujem se nad Sony Ericsson-om Xperia Arc S. Slišala sm ful dobrih stvari, neki tut slabih pa me zanima če ma kdo kakšne izkušnje s tem "pametnim" telefonom? :)
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 17. Dec. 2011 16:13

Torej, odločam se za nakup Samsung galaxy ace, bi mi lahko imetnik tega telefona svetoval, povedal dobre/ slabe lastnosti? Res bi mi zelo pomagali :)
Uporabniški avatar
Jess°
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jess° » 19. Dec. 2011 21:47

Me zanima, če ima kdo izkušnje z nokio e6? priporočate/odsvetujete? z nasveti na dan! :D
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 03. Jan. 2012 13:24

Jaz se pa zdaj po sili razmer odločam med naslednjimi tremi, ker moj trenutni vedno pogosteje zamrzne. :?
Torej, o katerem vladajo boljše kritike oz. s katerim imate izkušnje in ste zadovoljni z njim?

HTC Sensation XL,
Samsung Galaxy S ll ali
iPhone 4 (16 GB)

Navdušujem se nad zadnjim, a sem slišala od nekaterih, da imajo kar nekaj preglavic, da so ga "pogruntali".
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 01. Mar. 2012 17:51

Imam težavo s telefonom.S prijateljico,s katero največ govorim,se je zgodilo,da me ona naenkrat ni mogla več poklicat.Pravi,da ji pozvoni dvakrat,nato jo vrže ven.Šla je na simobil,kjer so ji rekli,da je ena od naju zablokirala klice,dali so ji kodo,s katero je odblokirala svoj mobi.Njeno kodo je tel.sprejel,na mojem ekranu pa se je izpisalo "zavrnjeno"
Naj omenim,da se z ostalimi,ki jih imam shranjene v imeniku,kličem normalno,brez vsakih težav.Imam telefon Samsung Galaxy S.
Ima kdo podoben primer,izkušnje,rešitev?
forumsas
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 28. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a forumsas » 25. Mar. 2012 19:43

mene pa zanima ali mogoče kdo ve kako lahko popravim tole: na telefonu imam naštimano uro ampak ko dobim sporočilo piše da je bilo prejeto npr. 3 ure kasneje (primer: ura je 16:00 piše pa da je sporočilo bilo prejeto ob 19:00)
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 28. Mar. 2012 14:43

forumsas napisal/-a:mene pa zanima ali mogoče kdo ve kako lahko popravim tole: na telefonu imam naštimano uro ampak ko dobim sporočilo piše da je bilo prejeto npr. 3 ure kasneje (primer: ura je 16:00 piše pa da je sporočilo bilo prejeto ob 19:00)


malo poglej tist GMT al kaj je. mogoče je kje možnost +3 oz. -3.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 31. Mar. 2012 9:37

mogoče kdo ve, če obstaja kakšen originalen telefon, po možnosti nokia, ki podpira 3 sim kartice?
forumsas
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 28. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a forumsas » 03. Apr. 2012 17:04

jaz sem že slišala in videla nokio, ki ima lahko 2 sim kartici.. da bi pa telefon lahko imel 3 pa sploh še nisem slišala
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 04. Apr. 2012 22:21

jaz imam nokio z dvema sim karticama, ampak mi je premalo, imam 3 sim kartice... :D pa mi je muka nosit 2 telefona okoli... :? :? :?
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 06. Apr. 2012 8:52

A se ne da poleg obstoječe št. urediti še eno, pa imaš dve SIM kartici in ju pač uporabljaš izmenjaje? Ne vem, samo na glas razmišljam ... :oops:

Btw, bom vprašala kar tukaj; Kje v Mb ali Grazu (Seiersberg center po možnosti) imajo kakšne lepe etuije za iPhone 4?
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 11. Apr. 2012 22:16

Ima kdo iphone 4 (16GB)?? Sem skoraj odločena, da grem v prihodnjih dveh tednih po njega, a bi se rada prepričala, če je res tako oh in sploh fajn. Seveda me je najprej pritegnil dizajn, ker pri nakupu telefona v prvi vrsti gledam na to, potem pa seveda uporaba itd. Zanima me ali se ga je res težko navadit, ker ima baje popolnoma drug sistem kot "običajni" telefoni, poleg tega bi naj blo treba dodatno zakupiti nek iTunes, da lahko prideš do melodij itd.? Bi bla vesela, če bi kdo opisal izkušnjo s tem telefonom, +, - itd., da se ne bom prenaglila pri nakupu, sploh ker 500eur ni malo. Aha, in pa kaj so bistvene razlike med 4 in 4S? V vsakem primeru bi se odločla za 16GB, ker več ne rabim, od funkcij pa uporabljam na telefonu samo sms-e, klice (kratke), občasno FB in to je to.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov