Vse o mobilnih telefonih

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 20. Jan. 2013 12:47

Katera xperia je boljša? J, Miro ali U? :D
Tu es dans toutes mes pensées.*
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 20. Jan. 2013 14:43

http://www.gsmarena.com/

Vse kar potrebujes o primerjavah/recenzijah mobilnih telefonov.
maichu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 23. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a maichu » 20. Feb. 2013 21:12

jaz imam telefon samsung galaxy note 1 in mi ne najde posodobitve mogoče kdo ve rešitev kako se to nardi?? mam trenutno različico 4.0.3 ampak je pršla že 4.2. al neki tazga..
Življenje teče kot reka sanj,
ki ponikne, ko so sanje
že skoraj odkrite*
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 20. Feb. 2013 21:24

Ni nujno, da vsi aparati dobijo najnovejse posodobitve. Npr. moj HTC ima samo 4.0.3 najnovejso verzijo. Ce pa ze ima moznost 4.2, bo pa treba se pocakat, da bo prisla posodobitev v Slovenijo.

Rocna posodobitev je pa v Settings -> About phone -> Software updates -> Check now.
maichu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 23. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a maichu » 20. Feb. 2013 23:21

am pač en moj frend ma pa samsung s3 pa ma to 4.2 menpa kr ne prime newem to mi je ful čudno..k baje je ta update že pršu =/
Življenje teče kot reka sanj,
ki ponikne, ko so sanje
že skoraj odkrite*
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 21. Feb. 2013 0:15

Ja lej S3 je Samsungov flagship telefon in seveda bo imel moznost najnovejsega Androida se kar nekaj casa. Pac ostalim telefonom nizjega cenovnega razreda dajo neko omejitev do katere verzije bodo lahko posodobili (tudi, ce so strojno dovolj zmogljivi). S S3 se bo isto zgodilo cez kaksno leto. Itak se je brezveze obremenjevat s tem, ce ti telefon deluje in sluzi svojemu namenu.
Speer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Speer » 15. Mar. 2013 16:13

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ ... s-5702.php

Evo, pa ga imamo, SGS4. Kakorkoli, zame osebno another letdown. Dokončno zgubil upanje, da bo samsung kdaj naredil normalen premium design s premium materiali...for that kinda money they should.
Neutral men are the devil's allies.
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 17. Mar. 2013 17:51

Kaj se je kdaj komu že zgodilo da je vtipkal narobe PUK kodo na aparatu?
ker meni se je to ravno zgodilo :( in me zanima kako dolgo moram čakati na novo kartico sim.
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 17. Mar. 2013 20:25

Vprasaj svojega mobilnega operaterja?
Uporabniški avatar
Binko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Binko » 20. Mar. 2013 10:11

kupujem nov telefon ... odločam se med iPhone 5, Samsung S III, cenovno primerljivega HTC, ... in še kaj?

kaj predlagate? kakšne izkušnje imate???? proooooooosim za pomoč!
malamutka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 29. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a malamutka » 20. Mar. 2013 13:25

Živijo,

mesec nazaj sem bila pred enako odločitvijo in na koncu sem izbrala iphona. V mojem ožjem krogu so bili iphone 5, samsung galaxy III in samsung galaxy mini III, s kotičkom očesa sem pa še opazovala novega nexusa in Lumio (zaradi windowsov)...
V končni fazi so vsi telefoni dragi (razen minija), prepričal pa me je operacijski sistem. Iphone mi je enostavnejši za uporabo, posodobitve so takoj na voljo in ni tako, da lahko samo do neke stopnje posodobiš telefon, potem pa ne več, dela brez težav (z androidom sem imela kar nekaj težav in se mi je zameril), ima super zaslon in super fotoaparat (oboje mi je zelo pomembno), odzivnost telefona je super. Samsung galaxy III se mi zdi, da ga je že malo brezveze kupovat, glede na to, da bo 4ka kmalu na voljo.

Ne pravim, da je iphone najboljši, ampak meni najbolj ustreza.Ni mi žal niti centa in če bi se še enkrat odločala, bi se odločila enako.
Medtem ko je mojemu fantu bolj všeč android... Hvala bogu da lahko izbiramo :)
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 20. Mar. 2013 19:11

Drugace, ce hocete primerjat telefone: http://www.gsmarena.com/

Zakon stran kar se tice telefonov + opise imajo.

Pa ce bi izbiral med temi tremi, bi pogledal kaksnega HTCja (mogoce celo takega z Windows Phone 8 operacijskim sistemom).
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 17. Jul. 2013 21:54

Leto in pol imam Samsung Galaxy ACE, a mi zadnjih nekaj mesecev neprestano zmrzuje, pa se mi ga več ne da pošiljati na preglede. Rada bi kupila novega in ker sem pri Simobilu, ki ima julija še veliko znižanje telefonov, me zanima kateri telefon priporočate, da je zmogljiv in novejši od mojega zdajšnjega? Gledam LG Optimus L5 (če prav razumem je novejši od L3?) Oz. kateri od teh je kvaliteten in bom mela za nekaj časa mir, če kupim katerega od teh (čim novejši, ker mam rada potem dve leti kolikor toliko nezastarel telefon)? Mora pa bit touch screen, brez tega več ne morem.
http://www.simobil.si/sl/inside.cp2?cid=B3989ADF-F449-DDCE-1DCA-C167BB08D838&linkid=actionSale
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 18. Jul. 2013 6:10

Baje je LG Nexus 4 se najboljsi price/preformance telefon s stock Androidom (bolj redni updatei direktno od Googla).
Uporabniški avatar
Lavriksa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 12. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavriksa » 18. Jul. 2013 11:27

Jaz pa sem ravno včeraj gledala tegale ta novega od Alcatela X-POP. Meni zgleda zelo luškan telefon, takšna lajfstajl oblika, ustreza vsem potrebam današnjega življenna in je tudi cenovno zelo dostopen. Specifikacije so super :)

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov